fbpx
Whatsapp
Şimdi Ara
Konum
Doğal Taşın Marka Adresi
ERGA GRANİT

Villa Bahçe Peyzaj Örnekleri

Villa Bahçe Peyzaj Örnekleri
AÇIKLAMA

Villa sahibi olmak elbette herkesin gönlünden geçiyor. Ancak mimarisi, binanın dıştan görünümü kadar dış mekânın düzenlenmesi de içi kadar bazı durumlarda içinden daha çok villa sakinlerinin yaşam kalitesi üzerinde etkili oluyor. Villa bahçe peyzaj örnekleri, iyi bir bahçe düzenlemesi için villa sahiplerine yol gösteriyor.

Kalite Kendini Gösterir

bodrum plaka taşı
bodrum plak taşı

Peyzajda kullanılan ürünlerin doğal olması, hem malzeme ömrü hem de estetik açısından dikkat çekecek şekilde fark oluşturuyor. Bahçe peyzajında kullandığımız doğal taşların kalite kontrolü üretim aşamasından itibaren uzmanlar tarafından titizlikle kontrol ediliyor. Müşterilerimize ulaştırdığımız her bir ürünün kalitesinin garantisini, bugüne kadar yaptığımız çalışmalar sağlıyor.

Ürünün kalitesi kadar işçilik de peyzajın kalitesi üzerinde rol oynuyor. Çalışanların eğitim seviyesi, konu hakkındaki tecrübesi ve görgüsü de en az malzeme kadar peyzaj üzerine etki yapıyor. Her bir taşın planlamaya uygun olarak yerleştirilmesi, genel konsepte aykırı hiçbir husus bulunmaması bahçenin estetiği üzerinde etkili oluyor. Keşif ve planlamadan itibaren her adımda kaliteyi ortaya koyuyoruz.

Müşteri Memnuniyeti Yeni Müşteriler Getiriyor

sade bahçe düzenlemesi
sade bahçe düzenlemesi

Villa Bahçe Peyzaj Örnekleri: Sektörde bu güne kadar elde ettiğimiz en önemli tecrübenin her memnun müşterinin birkaç yeni müşteri için referans oluşturduğu inancıyla çalışıyoruz. Her yeni işte ustalığımızı sergilerken, yaptığımız işten önce kendimizin tatmin olmasının önemine inanıyor ve amatör bir ruhla çalışıyoruz.

Planlama Keşiften Başlar

Peyzaj Uygulamaları
Peyzaj Uygulama

Müşteriyi, rastgele bir peyzaj düzenlemesi yaptırmaya zorlamak yerine peyzaj mimarisinde uzmanlaşmış eğitimli personelimizle yaptığımız ücretsiz keşfin ardından planlama yaparak müşterilerimize alternatifler sunuyoruz. Müşterinin talepleri doğrultusunda mimari esasları göz ardı etmeden yaptığımız planlamaya uygun teklifle müşteriyi karar aşamasına getiriyoruz.

Ayrıntılı bir keşfin ardından yaptığımız planlamayla, dar alanları bile sizlere ferahlık verecek bir yapıda dizayn ediyoruz.

Hedef Müşterileri Memnuniyeti

Peyzaj Granit kullanımı
Peyzaj Granit kullanımı

Müşteri memnuniyeti için çalışmalarımızda;

  • Malzeme kalitesi,
  • Dayanıklılık,
  • İşçilik kalitesi,
  • İşin zamanında teslimi,
  • Güler yüzlü hizmeti esas alıyoruz.

Giresun, Diyarbakır ve İzmir/Bergama’da bulunan üretim tesislerimizde çalışmalarımızı sürdürürken müşterilerimizin talepleri doğrultusunda iş planlamasını güncelliyoruz. Bahçe düzenlemesinde kullandığımız tüm doğal taşları kendi tesislerimizde kaliteli olarak üretmenin güveniyle emin adımlarla ilerliyoruz Sizleri, içerisinde huzur bulacağınız bir bahçe için ücretsiz keşif yaptırmaya davet ediyoruz.

Firmamız ile iletişime geçmeniz için linki tıklayınız. https://www.ergagranit.com.tr/iletisim/

PAYLAŞ
REFERANSLAR
Devam Eden Projeler
Marmaris Küp Taş

Doğa insanlara, çeşitli özelliklerde volkanik taş çeşitleri sunmaktadır. Firmamız, bu taşları kurmuş olduğu madenler ile çıkartarak, kullanım yerlerine göre düzenlemektedir. Marmaris küp taş çeşitleri daha çok granit volkanik taşlarıdır. Granit, insanlar tarafından yüzyıllarca öncesinde bu yana zemin döşeme işlemlerinde sağlam bir malzeme olarak kullanılmaktadır. Küp taşı üretimlerimizi, kare, küp şeklinde yapıyoruz. Küp Taşlar Marmaris küp […]

Diyarbakır Andezit

Andezit taşı, volkanik püskürük taşlarından birisidir ve mor ya da eflatun renklerde bulunmaktadır. Diyarbakır antezit madenlerimizde, grimsi ve siyah renk çeşitlerine de rastlanılabilmektedir. Benekli yapısından dolayı kaymaz zemin oluşturmalarında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Aşınmalara karşı dayanıklıdır ve binaları duvarlarının tamamında ya da bir bölümü kaplama işlemlerinde kullanılabilmektedir. Doğal taş özelliklerinden dolayı kullanım alanlarında birçok avantaj sağlamaktadır. Diyarbakır […]

Tunceli Bazalt Taşı Projemiz

Tunceli bazalt taşı projemiz detaylarını siz değerli site ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz ile paylaşmak istedik. Tunceli valiliği ve belediyesi bünyesinde. Tunceli Ovacık Gözeler’de Çevre düzenleme ve peyzaj düzenleme işlerini üstlenerek Gözeleri çevreye uygun tabiyatını bozmadan kısa bir süre içinde Çalışmalarımıza başlamış ve bitirmek için tüm hızı ile ekip ve ekipmanlarımız devam etmektedir. Erga Granit Madencilik Şirketini […]

Haber Bültenimize Kayıt Olun!

Ürünler, özel teklifler ve kampanyalardan haberdar olmak için hemen kayıt olun.