fbpx
Whatsapp
Şimdi Ara
Konum
Doğal Taşın Marka Adresi
ERGA GRANİT

Granit Bordür

AÇIKLAMA

Granit Bordür: taşlar adeta birer doğa harikasıdır. Birçok kişinin çok beğendiği granit taşların kullanım alanları da oldukça fazladır. Eski tarihlerden beri popüler olma özelliğini hiç yitirmeden günümüze kadar ulaşmış olan granit taşlar genellikle dekorasyon amaçlı kullanılmaktadır. Çok fazla sayıda ve göz alıcı renklere sahip oldukları için her türlü binada rahatlıkla kullanılabilme özelliği taşımaktadır.

Granit Bordür Taşlarının Özellikleri

Granit Bordür
Granit Sulu Kesim Bordür

Özellikle aranmasına neden olan özellikleri şunlardır:

  • Çok canlı renklere sahiptir ve renkleri asla atma yapmaz.
  • Tamamen doğal renge sahiptir.
  • Sağlıklı ve doğa dostudur.
  • Çok dayanıklıdır.

Bordür Taşlarının Kullanıldığı Yerler

Granit Akmayan ve solmayan canlı renklere sahip, son derece kaliteli ve dayanıklı, sağlıklı olmaları bir yana dekoratif görüntüleri sayesinde her yerde rahatlıkla kullanılabilen granit bordür kullanım alanı çok geniş olan bir doğal taştır. Kaldırımlarda kullanımı sık görülmekle birlikte villa, site, ev ve iş yerlerinin bahçelerinde kullanılmaktadır. Bunun dışında mutfak tezgahlarında ve yer döşemelerinde kullanılmaktadır.

Granit Doğal Bordür Taşları Nereden Alınır?

Biz Doğal granit sulu kesim bordür taş satışı yapmakta olan bir firmayız. Yıllardır bu sektörde hizmet vermekte olan bir firma olarak kalite ve güvenilirliğimizi kanıtlamış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Çok kaliteli ve bol renk seçeneği ile projelerinizin değerine kalite ve estetik katacak olan granitleri uygun fiyatlarla hizmetinize sunmaktayız. Farklı boy ve renklerinin yanında dayanıklı ve estetik oluşu da dekorasyonda kullanım tercihine neden olmaktadır.

Hizmetinize sunduğumuz diğer doğal taşlarımız ise şunlardır:

  • Granit Doğal bordür, bazalt taşı, andezit taşı, granit taşı, kayrak taşı, traverten taşı, patlatma taş çeşitleri, çakıl taşları ve şev taşı

Genellikle bahçe yer döşemesi ve duvar olarak kullanılmakta olan ürünlerimizin çeşit fazlalığı ise çok büyük bir avantajdır.

Granit Doğal Bordür Fiyatlarımız

Firmamız için müşteri memnuniyeti son derece önemlidir. Bu nedenle de fiyatlarımızı belirlerken müşteri memnuniyetini dikkate almaktayız. Alınan doğal taşların büyüklüğü ile orantılı uygun fiyatlarımız müşteri memnuniyetinin de nedenidir. Hizmetinize sunduğumuz ürünler hakkında daha geniş bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

PAYLAŞ
REFERANSLAR
Sıkça Sorulan Sorular
Işlenmiş Granit Nedir?

Işlenmiş Granit Nedir?  Erga Granit yüksek miktarda granit üretimini yapan ve bloklar halinde kesilip sonradan makinelerden geçerek işlenme sürecine girerek piyasaya sürülmektedir. Ürünler kıtaların ve Dünya’nın imzası olarak tanımlayabileceğimiz bir oluşumdur. Diğer kayalık Merkür, Venüs ve Mars gibi gezegenler, Dünya’nın okyanus tabanında görüldüğü gibi granit ile kaplamışlar’dır. Fakat yalnızca Dünya bol miktarda bu güzel ve ilgi çekici kaya türüne sahiptir. Tüm Projelerinize Uygun ölçülerde granit taşını işlemekteyiz Granit Nedir? Yazımızı takip ede bilirsiniz..

Andezit Taşı Nedir?

Doğal Taşlardan Pembemsi Renkleri olan Andezit, tersiyer ve kuvaterner dönemlerdeki volkanik hareketlere bağlı olarak oluşmuş kor kayaç’tır. Türkiye’de Ankara Gölbaşı’nda en çok üretilen ürünlerdendir. Erga Granit Şirketi Tüm ürünlerini farklı projelerde kullanmaktadır. Andezit taşı ihtiyacınızı karşılayacak potansiyele Sahip Hemen Andezit taşı fiyatları için ziyaret ediniz Andezit taşı nedir?.. Yazımızı Takip edip detaylı bilgi sahibi ola bilirsiniz.

Küp taş İşçiliği Nasıl Yapılır?

Erga Granit Şirketleri Granit küp taşların işçiliğini 4x6x6, 6x8x8 veya 8x10x10 ebatlarında kesilerek döşeme işlemi için hazırlanmaktadırlar. Bu kesim işlemi kırma veya sulu kesim ile gerçekleştirilmektedir. Ancak renklerde solma yaşanmaması adına, granit küp taş ustaları doğal granit küp taşları döşemeyi tercih etmektedirler. Böylelikle granit doğal halini korur ve daha az mekanik işleme maruz kalarak doğal rengini yüzyıllar boyunca kaybetmez. Daha kapsamlı bilgi sahibi olmak istermisiniz. Granit Nedir….? Yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Bazalt taşı ne demek?

Bazalt Nedir? Dünyada yer altında binlerce çeşit madeni taş bulunur. Nadir bulunanlar fiyat olarak oldukça fazla değerliyken çok fazla bulunanlar da uygun fiyatlara satılırlar. Örneğin altın ve gümüş gibi madenler diğer madenlere göre hep değerli olmuşlardır. Bu tarihin geçmişinde böyle olduğu gibi günümüzde de aynıdır ve gelecekte de aynı şekilde devam edecektir.

Ancak kömür ve demir gibi madenler yer altında fazla bulunduklarından altın madenine göre daha uygun fiyatlara satılır. Yer altından çıkarılan madenlerden biri olan bazalt taşı da bu kategoriye girer. Lavların yer altından yeryüzüne çıkarak soğuması ve büzülmesi ile meydana gelmiş olan bu kayaç türü de çok fazla bulunabilir olduğundan diğer madenlere göre daha uygun fiyatlara sahip olunabilmektedir. Bazalt nedir?  sayfamızı ziyaret et.

Mermer Çeşitleri Nelerdir?

Mermer Çeşitleri KÜTAHYA SİYAH , DİAGONAL MARMARA | MERMER, AFYON BEYAZI | MERMER, GOLD BEJ | MERMER, DENİZLİ AÇIK TRAVERTEN, EMPERADOR KOYU | MERMER, EMPERADOR AÇIK | MERMER, LOTUS ROSALIA | MERMER, MARON MARINACE | MERMER Daha Fazla Bilgi için ve Fiyatlar için Şirketimizle İletişime Geçiniz.

Devam Eden Projeler
Marmaris Küp Taş

Doğa insanlara, çeşitli özelliklerde volkanik taş çeşitleri sunmaktadır. Firmamız, bu taşları kurmuş olduğu madenler ile çıkartarak, kullanım yerlerine göre düzenlemektedir. Marmaris küp taş çeşitleri daha çok granit volkanik taşlarıdır. Granit, insanlar tarafından yüzyıllarca öncesinde bu yana zemin döşeme işlemlerinde sağlam bir malzeme olarak kullanılmaktadır. Küp taşı üretimlerimizi, kare, küp şeklinde yapıyoruz. Küp Taşlar Marmaris küp […]

Diyarbakır Andezit

Andezit taşı, volkanik püskürük taşlarından birisidir ve mor ya da eflatun renklerde bulunmaktadır. Diyarbakır antezit madenlerimizde, grimsi ve siyah renk çeşitlerine de rastlanılabilmektedir. Benekli yapısından dolayı kaymaz zemin oluşturmalarında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Aşınmalara karşı dayanıklıdır ve binaları duvarlarının tamamında ya da bir bölümü kaplama işlemlerinde kullanılabilmektedir. Doğal taş özelliklerinden dolayı kullanım alanlarında birçok avantaj sağlamaktadır. Diyarbakır […]

Tunceli Bazalt Taşı Projemiz

Tunceli bazalt taşı projemiz detaylarını siz değerli site ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz ile paylaşmak istedik. Tunceli valiliği ve belediyesi bünyesinde. Tunceli Ovacık Gözeler’de Çevre düzenleme ve peyzaj düzenleme işlerini üstlenerek Gözeleri çevreye uygun tabiyatını bozmadan kısa bir süre içinde Çalışmalarımıza başlamış ve bitirmek için tüm hızı ile ekip ve ekipmanlarımız devam etmektedir. Erga Granit Madencilik Şirketini […]

Haber Bültenimize Kayıt Olun!

Ürünler, özel teklifler ve kampanyalardan haberdar olmak için hemen kayıt olun.