fbpx
Whatsapp
Şimdi Ara
Konum
Doğal Taşın Marka Adresi
ERGA GRANİT

Marmaris Küp Taş

Marmaris Küp Taş
AÇIKLAMA

Doğa insanlara, çeşitli özelliklerde volkanik taş çeşitleri sunmaktadır. Firmamız, bu taşları kurmuş olduğu madenler ile çıkartarak, kullanım yerlerine göre düzenlemektedir. Marmaris küp taş çeşitleri daha çok granit volkanik taşlarıdır. Granit, insanlar tarafından yüzyıllarca öncesinde bu yana zemin döşeme işlemlerinde sağlam bir malzeme olarak kullanılmaktadır. Küp taşı üretimlerimizi, kare, küp şeklinde yapıyoruz.

Küp Taşlar

Marmaris küp taş üretimlerimizi, her ortamda kullanılabilecek ve uyum sağlayabilecek şekilde yapılmaktadır. Granit küp taş çeşitleri, doku yapısından dolayı dayanıklı ve uzun ömürlüdür. İklim şartlarından etkilenmediği gibi volkanik kaya olduğu için sağlıklı taş çeşididir. Küp taş olarak, dış mekanlarda, zemin döşeme, duvar kaplama ya da duvar yapımı gibi amaçlar için kullanılabilmektedir.

Küp Taş Nerelerde Kullanılır?

Küp taşların kullanım alanları, kamusal alanlar ve tüm çevre düzenleme, mimari çalışma alanlarıdır. Bina çevresi düzenleme ve dekorasyon işlerinde yoğunlukla kullanılmaktadır. Firmamız, şu kullanım alanlarına uygun ölçü ve şekillerde küp taş üretimleri yapıyor.

Bahçe düzenlemesi,

Küp taşlar iç mimaride kullanılmadığı için dış mekan düzenlemelerinde, pürüzsüz bir yüzeye sahip olması ve dayanıklılığından dolayı tercih ediliyor.

Küp Taş Kesimi

Fabrikalarımızda, tüm volkanik taş çeşitlerini, kullanım alanlarına göre özel yöntemler ile kesiyoruz. Küptaş türlerinin kesimlerini, taş yüzeyi pürüz durumuna göre sulu kesim, bıçak kesimi ya da doğal kırma yöntemi ile yapıyoruz. Doğal kırma yönteminin en fazla tercih edilmesinin nedeni ise taşın yapısı ve rengine etki etmemesidir. Bıçak kesimini küp taşların yüzeyinde oluşan pürüzü gidermek için kullanılmaktadır. Sulu kesim taş yüzeyindeki pürüzün tamamen giderilmesi için tercih ediliyor.

Sağlıklı Taşlar

Marmaris küp taş üretimlerimizde kullandığımız granit taşının doğal yapısı sağlık açısından faydalı olduğu bilinmektedir. Doğa ile uyumlu olan bu taşlar, kişilerin, kendilerini huzurlu ve sağlıklı hissetmelerini sağlamaktadır. Bunun için yürüyüş yolları, park ve bahçe düzenlemeleri, kaldırımlar, granit küp taşlar kullanılarak yapılmaktadır. Firmamız, kurumlardan ve özel şirketlerden gelen taleplere göre küp taşları, belirlenen standart ölçülerde üreterek teslim etmektedir.

PAYLAŞ
REFERANSLAR
Devam Eden Projeler
Marmaris Küp Taş

Doğa insanlara, çeşitli özelliklerde volkanik taş çeşitleri sunmaktadır. Firmamız, bu taşları kurmuş olduğu madenler ile çıkartarak, kullanım yerlerine göre düzenlemektedir. Marmaris küp taş çeşitleri daha çok granit volkanik taşlarıdır. Granit, insanlar tarafından yüzyıllarca öncesinde bu yana zemin döşeme işlemlerinde sağlam bir malzeme olarak kullanılmaktadır. Küp taşı üretimlerimizi, kare, küp şeklinde yapıyoruz. Küp Taşlar Marmaris küp […]

Diyarbakır Andezit

Andezit taşı, volkanik püskürük taşlarından birisidir ve mor ya da eflatun renklerde bulunmaktadır. Diyarbakır antezit madenlerimizde, grimsi ve siyah renk çeşitlerine de rastlanılabilmektedir. Benekli yapısından dolayı kaymaz zemin oluşturmalarında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Aşınmalara karşı dayanıklıdır ve binaları duvarlarının tamamında ya da bir bölümü kaplama işlemlerinde kullanılabilmektedir. Doğal taş özelliklerinden dolayı kullanım alanlarında birçok avantaj sağlamaktadır. Diyarbakır […]

Tunceli Bazalt Taşı Projemiz

Tunceli bazalt taşı projemiz detaylarını siz değerli site ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz ile paylaşmak istedik. Tunceli valiliği ve belediyesi bünyesinde. Tunceli Ovacık Gözeler’de Çevre düzenleme ve peyzaj düzenleme işlerini üstlenerek Gözeleri çevreye uygun tabiyatını bozmadan kısa bir süre içinde Çalışmalarımıza başlamış ve bitirmek için tüm hızı ile ekip ve ekipmanlarımız devam etmektedir. Erga Granit Madencilik Şirketini […]

Haber Bültenimize Kayıt Olun!

Ürünler, özel teklifler ve kampanyalardan haberdar olmak için hemen kayıt olun.