fbpx
Whatsapp
Şimdi Ara
Konum
Doğal Taşın Marka Adresi
ERGA GRANİT

Küçük Bahçe Dekorasyon İçin Önerileri

Küçük Bahçe Dekorasyon İçin  Önerileri
AÇIKLAMA

Bahçenizi olduğundan daha ferah gösterecek ve bakış açınızı değiştirecek tasarımlarla bahçenizi daha da güzelleştirebilirsiniz. Bahçe Dekorasyon: Bahçenize renk katacak, fonksiyonel ve konforlu dekorasyonlar ile küçük bir bahçeden tam verim almak mümkün.

Yaratıcı Bahçe Dekorasyonlar

Harikulade ve eşsiz bir bahçe için yaratıcılık çok önemlidir, bazı dekorasyonlar sayesinde hem alandan tasarruf etmiş oluyorsunuz hem de hoş bir görünüm sağlamış oluyorsunuz. Bunun için farklı dekorasyon örneklerinden esinlenebilir ve bahçenizin benzersiz görünmesini sağlayabilirsiniz.

Nasıl Bir Bahçe İstediğinize Karar Verin

Nasıl bir bahçe istediğinize ve kullanım amacınıza karar verdiniz mi? Hangi mevsimlerde kullanmak istiyorsunuz? Sadece yaz aylarında mı veya kış aylarında mı kullanacaksınız? İlk olarak bunlara karar verip güzel vakitler geçireceğiniz bahçeniz için dekorasyon seçimlerinizi bunları dikkate alarak dekore etmekte oldukça fayda var.

Bahçe Dekorasyon – Değiştirin

Bahçeniz küçükse, değiştirmeye ve daha kullanışlı hale getirmek için bazı dekorasyon önerileri;

  • Çevresine yatay çit kullanabilirsiniz.
  • Eğer duvar örecekseniz daha açık renkler kullanıp alanı ferah hale getirebilirsiniz.
  • Dekoratif yer minderleri ile ortama hoş bir hava katıp kullanacağınız alanı genişletebilirsiniz.
  • Mobilyalarınızı çok amaçlı olanlardan seçin, hem yemek masası hem sehpa hem de çocuklarınız için oyun masası haline gelebilen dekoratif masalar kolaylıkla bulunabilir.
  • Bahçenizin çevresini çiçeklerle süsleyin, bu büyük saksılardan daha az yer kaplar ve daha dekoratif görünür.
  • Yerleri bahçe taşları veya çimenlerle kaplayabilirsiniz.

Bu öneriler sayesinde nasıl ilham alınarak bahçenizi daha kullanışlı hale getirebileceğiniz hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanıp farklı arayışlarla ufak bir bahçeyi bile olduğundan farklı göstermek sizin elinizde.

Küçük Bahçe Heykelleri

Bahçe Dekorasyon

Bahçe heykelleri tüm bahçelerin vazgeçilmez dekorasyon ürünlerinden biridir, hem görünüşleriyle dikkat çekerken hem de bahçenize farklı bir hava katabilir. Küçük bir bahçeye sahipseniz bu ufak bahçe heykellerinden kullanabilirsiniz, fıskiyeli bir heykel kullanırsanız bahçenizde minik bir süs havuzu da olmuş olur. Bu sayede ek bir fıskiye veya bahçe havuzu yapmanıza gerek kalmaz, iki ürünü bir araya getirerek alandan tasarruf etmiş olursunuz.

Bahçe Dekorasyon Kulübesi

Bahçe kulübesi fikri genellikle büyük bahçeler için ideal gibi görünse de küçük bahçeler için farklı tasarım örnekleri ile bir bahçe kulübesi yapılabilir. Kış bahçeniz için yeriniz yoksa kapalı bir kulübe yapılarak her mevsim kullanılabilir hale gelebilir.

PAYLAŞ
REFERANSLAR
Devam Eden Projeler
En Pahalı Mermer Hangisi? Fiyatları Nedir?

Dünya üzerinde çıkarılan çok sayıda mermer çeşidi vardır ve bu durum en pahalı mermer hangisi? Konusunun araştırılmasına neden olur. Çünkü mermerin değerinin artması kullanıldığı alanların da otomatik olarak değerlenmesine yardımcı olur. Bu nedenle yapı, dekorasyon veya süsleme sektörlerinde pahalı olan mermerlerin kullanılmasına özen gösterilir. Mermer Nedir? Kalsiyum karbonat ve magnezyum karbonat minerallerinin başkalaşım olayı nedeniyle […]

Marmaris Küp Taş

Doğa insanlara, çeşitli özelliklerde volkanik taş çeşitleri sunmaktadır. Firmamız, bu taşları kurmuş olduğu madenler ile çıkartarak, kullanım yerlerine göre düzenlemektedir. Marmaris küp taş çeşitleri daha çok granit volkanik taşlarıdır. Granit, insanlar tarafından yüzyıllarca öncesinde bu yana zemin döşeme işlemlerinde sağlam bir malzeme olarak kullanılmaktadır. Küp taşı üretimlerimizi, kare, küp şeklinde yapıyoruz. Küp Taşlar Marmaris küp […]

Diyarbakır Andezit

Andezit taşı, volkanik püskürük taşlarından birisidir ve mor ya da eflatun renklerde bulunmaktadır. Diyarbakır antezit madenlerimizde, grimsi ve siyah renk çeşitlerine de rastlanılabilmektedir. Benekli yapısından dolayı kaymaz zemin oluşturmalarında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Aşınmalara karşı dayanıklıdır ve binaları duvarlarının tamamında ya da bir bölümü kaplama işlemlerinde kullanılabilmektedir. Doğal taş özelliklerinden dolayı kullanım alanlarında birçok avantaj sağlamaktadır. Diyarbakır […]

Haber Bültenimize Kayıt Olun!

Ürünler, özel teklifler ve kampanyalardan haberdar olmak için hemen kayıt olun.