fbpx
Whatsapp
Şimdi Ara
Konum
Doğal Taşın Marka Adresi
ERGA GRANİT

Peyzaj Ne Demek Nedir?

Peyzaj Ne Demek Nedir?
AÇIKLAMA

Öncelikle Peyzaj ne demek nedir? Peyzaj sözcüğü gündelik yaşantımıza Fransız kültüründen düşerek, ‘’Manzara’’, ‘’Görünüm’’ ifadesini getirmiştir. Böylece bulunulan yerin öncelik olarak göze hitap etmesi, daha lüks bir durum halini almıştır.

Gidilen ve gezilen birçok alanda hafızalardan silinmeyecek peyzaj görüntülerine şahitlik edebiliyoruz. Haliyle akıllara, ‘’Bende neden olmasın’’? düşüncesini getirebiliyor. İşte tam da bu noktada bizler sizlere en iyi hizmeti sağlamak adına devreye giriyoruz.

Peyzaj, bulunan ortamın görüntüsünü güzelleştiren ve çevrelenmesini sağlayan bir modeldir. Peyzaj içerisine dahil olabilecek tüm varlıklar bir bütün halinde olup, hizmetin sunumunu da bu şekilde gerçekleştiriyoruz. Ayrıca buna ek olarak toplum statüsünü üst seviye de tutan, örf ve adetleri de kapsıyor. Bu yüzden kültürel farklılıkları bulunduğumuz ortama da yansıtarak farkımızı daha da ortaya koyabiliyoruz.

Bahçe peyzaj taşları
Bahçe peyzaj taşları

Peyzaj’da İş Modelimiz ve Hedef Kitlemiz

İş modelimiz oldukça kapsayıcı ve geniş açılı olmakla birlikte, birçok alana yayılmış bulunuyoruz. Peyzajda sadece görüntü olarak kalmayıp, iş istihdamı da sağlamaya gayret ediyoruz. Dolayısıyla ülkemizin ekonomisi başta olmak üzere, hali hazır atıl arazileri de en yüksek düzeyde kullanılır bir hale getiriyoruz. Bizler hedef kitlemize hitap eden mevsimine uygun çiçekler ve yetiştirilmesinde tercih edilen materyalleri özenle seçerek, uygulanan alanı daha da güzelleşmesine gayret ediyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

İşimize gerekli hassasiyeti göstererek, birçok planlamalar yapmaktayız.

Bunlar;

 • Öncelik Keşif ve Planlama
 • Stratejik Uygulamalar,
 • Kaliteli Ürünler,
 • Profesyonel İşçilik,
 • Dayanıklı ve Kullanışlı Ürünler,
 • Alanında Profesyonel Ekip,
 • Kalite Kontrolü,
 • Müşteri Memnuniyeti

Yapılan işlerin daima arkasında olarak, ürünlerin uzun ömürlü kullanılmasını sağlıyoruz. Böylece %100 müşteri memnuniyetini sağlayarak daha fazla hedefe hitap etmeye çalışıyoruz.

Peyzaj Uygulama Alanları

Peyzajda alanlarının kulvarı oldukça geniş olmakla birlikte, birçok zevke ve isteğe açılıyor. Dolayısıyla uygulama alanlarının yanı sıra uygulama stilleri de değişiyor.

Peyzaj uygulama alanları şu şekildedir;

 • Korular,
 • Kavşak ve Refüjler,
 • Mezarlıklar,
 • Süs Havuzları,
 • Villa Ofis Alanları,
 • Duvar alanları,

Bu ve buna benzer birçok alanda çeşitli peyzajın uygulamaları yapabiliyoruz. Sizlerde uygulama kısmını ve örnek peyzaj alanlarımızı incelemek isterseniz, site içerisinde birçok görsellere tanıklık edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sizde resimde olduğu gibi şık granit ürünlerimiz için tıklayınız.

PAYLAŞ
REFERANSLAR
Devam Eden Projeler
Tunceli Bazalt Taşı Projemiz

Tunceli bazalt taşı projemiz detaylarını siz değerli site ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz ile paylaşmak istedik. Tunceli valiliği ve belediyesi bünyesinde. Tunceli Ovacık Gözeler’de Çevre düzenleme ve peyzaj düzenleme işlerini üstlenerek Gözeleri çevreye uygun tabiyatını bozmadan kısa bir süre içinde Çalışmalarımıza başlamış ve bitirmek için tüm hızı ile ekip ve ekipmanlarımız devam etmektedir. Erga Granit Madencilik Şirketini […]

Diyarbakır Bazalt Taş

Diyarbakır Bazalt Taş: Yeryüzünde çeşitli jeolojik olaylar ve afetler sonucunda çok farklı taşlar ortaya çıkar. Bu taşlar farklı içeriklere ve farklı yapılara sahiptir. Bu taşların içeriğinde farklı mineral değerlerinin bulunması farklı alanlarda değerlendirilmesi için işlevsel olur. Bu nedenle her taş yerinde, amacında ve olması gereken işlevinde değerlendirilmelidir. Bu taşlardan bazıları güçlü ve dayanıklı yapısı sayesinde […]

Malatya Granit Taşı

Malatya Granit: Doğal taşlar doğadan çıkarılarak kullanılan temel inşaat malzemeleridir. Bu taşlar üstün mineral yapıları, değerli içerikleri ve sağlam yapıları sayesinde pek çok alanda sıkça kullanılır. Bu alanlarda kullanımı yanında pek çok yardımcı ürünler de ortaya çıkarırlar. Bu alanda yapılan nitelikli madencilik işleri, nitelikli yöntem kullanımı ve modern alt yapı şartları sayesinde birçok firma tarafından […]

Haber Bültenimize Kayıt Olun!

Ürünler, özel teklifler ve kampanyalardan haberdar olmak için hemen kayıt olun.