fbpx
Whatsapp
Şimdi Ara
Konum
Doğal Taşın Marka Adresi
ERGA GRANİT

Peyzaj Ne Demek Nedir?

Peyzaj Ne Demek Nedir?
AÇIKLAMA

Öncelikle Peyzaj ne demek nedir? Peyzaj sözcüğü gündelik yaşantımıza Fransız kültüründen düşerek, ‘’Manzara’’, ‘’Görünüm’’ ifadesini getirmiştir. Böylece bulunulan yerin öncelik olarak göze hitap etmesi, daha lüks bir durum halini almıştır.

Gidilen ve gezilen birçok alanda hafızalardan silinmeyecek peyzaj görüntülerine şahitlik edebiliyoruz. Haliyle akıllara, ‘’Bende neden olmasın’’? düşüncesini getirebiliyor. İşte tam da bu noktada bizler sizlere en iyi hizmeti sağlamak adına devreye giriyoruz.

Peyzaj, bulunan ortamın görüntüsünü güzelleştiren ve çevrelenmesini sağlayan bir modeldir. Peyzaj içerisine dahil olabilecek tüm varlıklar bir bütün halinde olup, hizmetin sunumunu da bu şekilde gerçekleştiriyoruz. Ayrıca buna ek olarak toplum statüsünü üst seviye de tutan, örf ve adetleri de kapsıyor. Bu yüzden kültürel farklılıkları bulunduğumuz ortama da yansıtarak farkımızı daha da ortaya koyabiliyoruz.

Bahçe peyzaj taşları
Bahçe peyzaj taşları

Peyzaj’da İş Modelimiz ve Hedef Kitlemiz

İş modelimiz oldukça kapsayıcı ve geniş açılı olmakla birlikte, birçok alana yayılmış bulunuyoruz. Peyzajda sadece görüntü olarak kalmayıp, iş istihdamı da sağlamaya gayret ediyoruz. Dolayısıyla ülkemizin ekonomisi başta olmak üzere, hali hazır atıl arazileri de en yüksek düzeyde kullanılır bir hale getiriyoruz. Bizler hedef kitlemize hitap eden mevsimine uygun çiçekler ve yetiştirilmesinde tercih edilen materyalleri özenle seçerek, uygulanan alanı daha da güzelleşmesine gayret ediyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

İşimize gerekli hassasiyeti göstererek, birçok planlamalar yapmaktayız.

Bunlar;

 • Öncelik Keşif ve Planlama
 • Stratejik Uygulamalar,
 • Kaliteli Ürünler,
 • Profesyonel İşçilik,
 • Dayanıklı ve Kullanışlı Ürünler,
 • Alanında Profesyonel Ekip,
 • Kalite Kontrolü,
 • Müşteri Memnuniyeti

Yapılan işlerin daima arkasında olarak, ürünlerin uzun ömürlü kullanılmasını sağlıyoruz. Böylece %100 müşteri memnuniyetini sağlayarak daha fazla hedefe hitap etmeye çalışıyoruz.

Peyzaj Uygulama Alanları

Peyzajda alanlarının kulvarı oldukça geniş olmakla birlikte, birçok zevke ve isteğe açılıyor. Dolayısıyla uygulama alanlarının yanı sıra uygulama stilleri de değişiyor.

Peyzaj uygulama alanları şu şekildedir;

 • Korular,
 • Kavşak ve Refüjler,
 • Mezarlıklar,
 • Süs Havuzları,
 • Villa Ofis Alanları,
 • Duvar alanları,

Bu ve buna benzer birçok alanda çeşitli peyzajın uygulamaları yapabiliyoruz. Sizlerde uygulama kısmını ve örnek peyzaj alanlarımızı incelemek isterseniz, site içerisinde birçok görsellere tanıklık edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sizde resimde olduğu gibi şık granit ürünlerimiz için tıklayınız.

PAYLAŞ
REFERANSLAR
Sıkça Sorulan Sorular
Işlenmiş Granit Nedir?

Işlenmiş Granit Nedir?  Erga Granit yüksek miktarda granit üretimini yapan ve bloklar halinde kesilip sonradan makinelerden geçerek işlenme sürecine girerek piyasaya sürülmektedir. Ürünler kıtaların ve Dünya’nın imzası olarak tanımlayabileceğimiz bir oluşumdur. Diğer kayalık Merkür, Venüs ve Mars gibi gezegenler, Dünya’nın okyanus tabanında görüldüğü gibi granit ile kaplamışlar’dır. Fakat yalnızca Dünya bol miktarda bu güzel ve ilgi çekici kaya türüne sahiptir. Tüm Projelerinize Uygun ölçülerde granit taşını işlemekteyiz Granit Nedir? Yazımızı takip ede bilirsiniz..

Andezit Taşı Nedir?

Doğal Taşlardan Pembemsi Renkleri olan Andezit, tersiyer ve kuvaterner dönemlerdeki volkanik hareketlere bağlı olarak oluşmuş kor kayaç’tır. Türkiye’de Ankara Gölbaşı’nda en çok üretilen ürünlerdendir. Erga Granit Şirketi Tüm ürünlerini farklı projelerde kullanmaktadır. Andezit taşı ihtiyacınızı karşılayacak potansiyele Sahip Hemen Andezit taşı fiyatları için ziyaret ediniz Andezit taşı nedir?.. Yazımızı Takip edip detaylı bilgi sahibi ola bilirsiniz.

Küp taş İşçiliği Nasıl Yapılır?

Erga Granit Şirketleri Granit küp taşların işçiliğini 4x6x6, 6x8x8 veya 8x10x10 ebatlarında kesilerek döşeme işlemi için hazırlanmaktadırlar. Bu kesim işlemi kırma veya sulu kesim ile gerçekleştirilmektedir. Ancak renklerde solma yaşanmaması adına, granit küp taş ustaları doğal granit küp taşları döşemeyi tercih etmektedirler. Böylelikle granit doğal halini korur ve daha az mekanik işleme maruz kalarak doğal rengini yüzyıllar boyunca kaybetmez. Daha kapsamlı bilgi sahibi olmak istermisiniz. Granit Nedir….? Yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Bazalt taşı ne demek?

Bazalt Nedir? Dünyada yer altında binlerce çeşit madeni taş bulunur. Nadir bulunanlar fiyat olarak oldukça fazla değerliyken çok fazla bulunanlar da uygun fiyatlara satılırlar. Örneğin altın ve gümüş gibi madenler diğer madenlere göre hep değerli olmuşlardır. Bu tarihin geçmişinde böyle olduğu gibi günümüzde de aynıdır ve gelecekte de aynı şekilde devam edecektir.

Ancak kömür ve demir gibi madenler yer altında fazla bulunduklarından altın madenine göre daha uygun fiyatlara satılır. Yer altından çıkarılan madenlerden biri olan bazalt taşı da bu kategoriye girer. Lavların yer altından yeryüzüne çıkarak soğuması ve büzülmesi ile meydana gelmiş olan bu kayaç türü de çok fazla bulunabilir olduğundan diğer madenlere göre daha uygun fiyatlara sahip olunabilmektedir. Bazalt nedir?  sayfamızı ziyaret et.

Mermer Çeşitleri Nelerdir?

Mermer Çeşitleri KÜTAHYA SİYAH , DİAGONAL MARMARA | MERMER, AFYON BEYAZI | MERMER, GOLD BEJ | MERMER, DENİZLİ AÇIK TRAVERTEN, EMPERADOR KOYU | MERMER, EMPERADOR AÇIK | MERMER, LOTUS ROSALIA | MERMER, MARON MARINACE | MERMER Daha Fazla Bilgi için ve Fiyatlar için Şirketimizle İletişime Geçiniz.

Devam Eden Projeler
Diyarbakır Bazalt Taş

Diyarbakır Bazalt Taş: Yeryüzünde çeşitli jeolojik olaylar ve afetler sonucunda çok farklı taşlar ortaya çıkar. Bu taşlar farklı içeriklere ve farklı yapılara sahiptir. Bu taşların içeriğinde farklı mineral değerlerinin bulunması farklı alanlarda değerlendirilmesi için işlevsel olur. Bu nedenle her taş yerinde, amacında ve olması gereken işlevinde değerlendirilmelidir. Bu taşlardan bazıları güçlü ve dayanıklı yapısı sayesinde […]

Malatya Granit Taşı

Malatya Granit: Doğal taşlar doğadan çıkarılarak kullanılan temel inşaat malzemeleridir. Bu taşlar üstün mineral yapıları, değerli içerikleri ve sağlam yapıları sayesinde pek çok alanda sıkça kullanılır. Bu alanlarda kullanımı yanında pek çok yardımcı ürünler de ortaya çıkarırlar. Bu alanda yapılan nitelikli madencilik işleri, nitelikli yöntem kullanımı ve modern alt yapı şartları sayesinde birçok firma tarafından […]

Elazığ Bazalt Taşı Ürünleri

Elazığ bazalt: Ülkemiz’de doğal taşlar bakımından oldukça fazla zengindir. Çeşit çeşit taşlar bulunur. Bu taşlar maden ocaklarında çıkarılmayı bekler. Ülkemizde birçok maden ocağı bulunur. Bu ocaklardan doğal bazalt taşlar usta işçiler tarafından özenle ve emekle çıkarılır. Daha sonra bu taşlar uzman ellerde özveri ile işlenir, şekillenir. Bu taşlardan bir tanesi de bazalttır. Ustası tarafından işlendiğinde […]

Haber Bültenimize Kayıt Olun!

Ürünler, özel teklifler ve kampanyalardan haberdar olmak için hemen kayıt olun.