fbpx
Whatsapp
Şimdi Ara
Konum
Doğal Taşın Marka Adresi
ERGA GRANİT

Peyzaj Alanında Doğal Granit Taş Kullanımı

Peyzaj Alanında Doğal Granit Taş Kullanımı
AÇIKLAMA

Peyzaj Alanında Doğal Granit Taş Kullanımı: Doğal taşlarımızdan olan granit taşlarımızın özellikleri ve niteliği bakımında tercih edilmesi, sağlamlığından kaynaklıdır. Taleplerinize en iyi şekilde karşılık verebilmemiz adına kullanım alanlarınız önemlidir. Farklı projelerinizde kullanabileceğiniz ekonomik ve uzun ömürlü ürünlerimiz arasında granit parke taşı çeşitleri bulunmaktadır.

Granit Parke Çeşitleri

Granit Parke taşı Döşeme 8x10
Granit Parke taşı Döşeme 8×10

Granit taşlarımız birçok üretim ve yapı alanında kullanılıyor. Bulunduğu alanda yaşam kalitesini artıran, bütçenizi sarsmadan kullanım sağlayan granit parke taşı çeşitleri tüm yaşam alanlarında görmeniz mümkündür.

Parke çeşitlerimiz;

Granit doğal parke taşlarımız doğal tekniklerle çıkarılmaktadır. Ocaklarda işlendikten sonra kırma yöntemiyle kesilir. Oldukça az işlem görmesi nedeni ile doğallığını korur.

Doğal Parke Taşları Arasında Granit Kullanımı

Doğal kırma yöntemiyle oluşturduğumuz granit doğal taşlarımız, uzun süre kullanımda dayanıklılığını koruyarak kalır. Kesim ya da ısıl işlemlere maruz kalan granit taşlarımızdan daha uzun vadeli direnç gösteren kırma yöntemiyle yapılan granit taşlarımızdır.

Doğal Granit Parke Taşı Kullanım Yerleri

Granit parke taşlarımızın kullanımı duş alanlarda oldukça fazla tercih edilmektedir. Geniş bir kullanım yelpazesine sahiptir. Peyzaj alanında doğal taşlara verilen önem biliniyor. Bunun yanı sıra otopark, yürüyüş alanları, park ve doğal alanlarda kullanıma uygundur.

Peyzaj Alanında Doğal Granit Taş Kullanımı

Peyzaj alanında en fazla granit parke taşı çeşitleri gibi doğal ürünler tercih ediliyor. Bunun nedeni; artık yaşam alanlarının doğa ile iç içe olmasını sağlamak, çevreyi korumak ve daha sağlıklı yaşamak gibi amaçlardan oluşuyor. Özel mülk alanlarında doğal taşlara olan merak günden güne artıyor.

Daha düşük maliyetle, sağlam yapılar oluşturmak için büyük bir çaba harcanmaktadır. Yürüyüş alanları özel mülklerin bahçelerinden muhakkak olan özel alanlar arasındadır. Ağaçların arasında yürüyüş alanlarını sınırlandırmak adına özel ve doğal taşlardan yararlanılır. Bunun yanı sıra bahçelerde yer alan verandalarda da doğal granit taşı görmeniz mümkündür.

Zemin ve parke döşemelerinden desen oluşturarak yürüyüş ve yaya yollarını güzelleştirmek mümkündür. Farklı renklerinden yararlanılarak yapılan doğal taşlarımızı hemen hemen her açık alanda görmeniz mümkün oluyor.

PAYLAŞ
REFERANSLAR
Devam Eden Projeler
Tunceli Bazalt Taşı Projemiz

Tunceli bazalt taşı projemiz detaylarını siz değerli site ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz ile paylaşmak istedik. Tunceli valiliği ve belediyesi bünyesinde. Tunceli Ovacık Gözeler’de Çevre düzenleme ve peyzaj düzenleme işlerini üstlenerek Gözeleri çevreye uygun tabiyatını bozmadan kısa bir süre içinde Çalışmalarımıza başlamış ve bitirmek için tüm hızı ile ekip ve ekipmanlarımız devam etmektedir. Erga Granit Madencilik Şirketini […]

Diyarbakır Bazalt Taş

Diyarbakır Bazalt Taş: Yeryüzünde çeşitli jeolojik olaylar ve afetler sonucunda çok farklı taşlar ortaya çıkar. Bu taşlar farklı içeriklere ve farklı yapılara sahiptir. Bu taşların içeriğinde farklı mineral değerlerinin bulunması farklı alanlarda değerlendirilmesi için işlevsel olur. Bu nedenle her taş yerinde, amacında ve olması gereken işlevinde değerlendirilmelidir. Bu taşlardan bazıları güçlü ve dayanıklı yapısı sayesinde […]

Malatya Granit Taşı

Malatya Granit: Doğal taşlar doğadan çıkarılarak kullanılan temel inşaat malzemeleridir. Bu taşlar üstün mineral yapıları, değerli içerikleri ve sağlam yapıları sayesinde pek çok alanda sıkça kullanılır. Bu alanlarda kullanımı yanında pek çok yardımcı ürünler de ortaya çıkarırlar. Bu alanda yapılan nitelikli madencilik işleri, nitelikli yöntem kullanımı ve modern alt yapı şartları sayesinde birçok firma tarafından […]

Haber Bültenimize Kayıt Olun!

Ürünler, özel teklifler ve kampanyalardan haberdar olmak için hemen kayıt olun.