fbpx
Whatsapp
Şimdi Ara
Konum
Doğal Taşın Marka Adresi
ERGA GRANİT

İzmir Granit Doğal Taşları

İzmir Granit Doğal Taşları
AÇIKLAMA

Granit doğal taşları, volkanik kayalardır ve çok dayanıklı taş olarak bilinmektedir. İzmir granit doğal taşları firmamız tarafından çıkartılmakta, açık renkli, sert kayalardır. Birçok kullanım alanı bulunmakta ve firmamız, kullanım alanlarına göre ölçülendirme ve şekillendirme yapmaktadır. Günümüzde, yapı işlerinde en çok aranan ve kullanılan volkanik taş türüdür.

Granit Taşlar

İzmir granit doğal taşları birçok projede dayanıklı ürün olarak kullanıyoruz. Şirketimiz, granit taşlarla ilgili gelen tüm talepleri karşılamaya çalışmaktadır.

Üretim çeşitlerimizden bazıları şunlardır; DETAYLI bilgi sahibi olamanız için linkleri tıklayını.

Üretimlerimiz kullanım alanlarına göre yapıldığı için iç ve dış alanlar için farklı işlemlerden geçirilerek kullanılmaktadır.

Doğal Taşlar

Doğada yer alan volkanik taşların içerisinde yer alan minerallerden dolayı özellikleri birbirinden farklıdır. İzmir doğal granit taşları doğadaki en sert kayalardan birisidir. Sertlik derecesinden dolayı iç ve dış mimari alanlarında, her türlü darbelere karşı dayanıklı ürün olarak kullanıyoruz. Granit taşları genellikle açık renkli olmasına rağmen farklı renk seçenekleri de bulunmaktadır. Farklı renk seçenekleri kullanım alanını genişletirken en iyi dekor malzemesi olmasını sağlamaktadır.

Granit Parke Taşları

İzmir Granit Doğal Taşları
İzmir Granit Doğal Taşları çeşitleri

Yolların, kaldırımların, park, bahçe ve meydanların zemin döşemelerinde kullanılan parke taşlarının, donma, kırılma gibi dış etkenlere karşı dayanıklı olması gerekiyor. Firmamız, tarafından granit parke taşları farklı ölçülerde üretilmekte ve zemin döşemelerinin sağlam yapılmasını sağlamaktadır. Granit parke taşları, uzun ömürlüdür ve gerekli durumlarda, bulunduğu yerden sökülebilmekte ve farklı yerlerde tekrardan kullanılabilmektedir.

En İyi Dekor Ürünü

Granit taşların doğal renk ve desen seçenekleri, iç mimari alanlarında dekor amaçlı döşeme malzemesi olarak kullanılmasını sağlamaktadır. Doğal granit taşların dekor amaçlı kullanıldığı yerler arasında, cephe kaplama, cafe, restoran döşemeleri, mağaza vitrinleri, salon zeminleri, banyolar gibi farklı alanlar yer alıyor. Firmamız, müşterilerimizden gelen taleplere göre özel ölçülerde kesme yaparak, taş yüzeyinin pürüzsüz olmasını sağlamaktadır. Ürünlerimiz yurtiçinde ve yurtdışında birçok noktaya gönderilmektedir. Doğal granit taşları, dış mekanlarda olduğu gibi iç mekanlarda da dayanıklı kaya ürünleri olarak kullanılmaktadır.

İzmir Bergama Granit / İzmir Doğal Granit taşı / İzmir küp taş / İzmir doğal küp taş / İzmir granit taşçı,

PAYLAŞ
REFERANSLAR
Devam Eden Projeler
Marmaris Küp Taş

Doğa insanlara, çeşitli özelliklerde volkanik taş çeşitleri sunmaktadır. Firmamız, bu taşları kurmuş olduğu madenler ile çıkartarak, kullanım yerlerine göre düzenlemektedir. Marmaris küp taş çeşitleri daha çok granit volkanik taşlarıdır. Granit, insanlar tarafından yüzyıllarca öncesinde bu yana zemin döşeme işlemlerinde sağlam bir malzeme olarak kullanılmaktadır. Küp taşı üretimlerimizi, kare, küp şeklinde yapıyoruz. Küp Taşlar Marmaris küp […]

Diyarbakır Andezit

Andezit taşı, volkanik püskürük taşlarından birisidir ve mor ya da eflatun renklerde bulunmaktadır. Diyarbakır antezit madenlerimizde, grimsi ve siyah renk çeşitlerine de rastlanılabilmektedir. Benekli yapısından dolayı kaymaz zemin oluşturmalarında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Aşınmalara karşı dayanıklıdır ve binaları duvarlarının tamamında ya da bir bölümü kaplama işlemlerinde kullanılabilmektedir. Doğal taş özelliklerinden dolayı kullanım alanlarında birçok avantaj sağlamaktadır. Diyarbakır […]

Tunceli Bazalt Taşı Projemiz

Tunceli bazalt taşı projemiz detaylarını siz değerli site ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz ile paylaşmak istedik. Tunceli valiliği ve belediyesi bünyesinde. Tunceli Ovacık Gözeler’de Çevre düzenleme ve peyzaj düzenleme işlerini üstlenerek Gözeleri çevreye uygun tabiyatını bozmadan kısa bir süre içinde Çalışmalarımıza başlamış ve bitirmek için tüm hızı ile ekip ve ekipmanlarımız devam etmektedir. Erga Granit Madencilik Şirketini […]

Haber Bültenimize Kayıt Olun!

Ürünler, özel teklifler ve kampanyalardan haberdar olmak için hemen kayıt olun.