fbpx
Whatsapp
Şimdi Ara
Konum
Doğal Taşın Marka Adresi
ERGA GRANİT

Granit Taş

Granit Taş
AÇIKLAMA

Ülkemiz doğal taş açısından epey zengindir. Bu doğal taşlardan bir tanesi de granit taştır. Granit taş sert bir yapıda bulunur. Doğal taşlar arasında yer alan en sert yapıya sahip olan taştır. Geçmişten günümüze kadar granit birçok alanda hammadde olarak kullanılmış. Oldukça dayanıklıdır ve su geçirmeme özelliğine sahiptir. Isıyı da geçirmez. En basitinden örnek vermek gerekirse beton yapımı için granit taş kullanılır. Bunun dışında mezar taşı yapımında, tezgah yapılışında sıkça kullanılan bir taştır.

Granit taşı üretimi
Granit taş

Granit Taş Özellikleri Nelerdir?

Doğal taşlardan bir tanesi de granit taş. Granit taş sert bir yapıda bulunur. Hatta doğal taşlar arasında yer alan en sert yapıya sahip olan taşlardandır. Ülkemizde de granit taş bulunur. Bu taş özellikleri sayesinde birçok alanda kullanılır.

Özellikleri:

  • Dayanıklıdır
  • Isı geçirmeme özelliği bulunur.
  • Su geçirmez
  • Isı geçirmez.
  • Kolayca yüzeyi temizlenir.
  • Basit işlenme özelliği mevcut.

Bu gibi özellikleri granit taşı birçok alanda kullanılmasını sağlar. Örneğin ev yapımında kullandığımız beton, granit taştan oluşur.

Firmanın Özellikleri

Firma taş işlemeciliği açısından oldukça tecrübelidir. Profesyonel işçi kadrosuna sahiptir. Bu sayede granit taşı, en iyi şekilde çıkarılıp en güzel şekilde işlenir. Kaliteli ürünlerin üretimi ile ilgilenirler. Müşteri memnuniyetini çok önemserler. Müşteriye ulaşmadan önce de ürünleri kalite kontrolü ve denetiminden geçirirler. Ürünleri de fazlasıyla dayanıklıdır.

Firmanın Özellikleri

Ülkemizde granit taş bulunmaktadır. Geçmişten günümüze kadar granit birçok alanda hammadde olarak kullanılmış. Bu taşları uzman kadrosu ile büyük titizlikle işleyen bir firmadır. Kaliteli ürünlerin üretimi ile ilgilenirler. Müşteri memnuniyetini çok önemserler. Müşteriye ulaşmadan önce de ürünleri kalite kontrolü ve denetiminden geçirirler. Bu yüzden de güvenilir bir hizmet sunar. En kısa zamanda da siparişiniz size ulaşır.

Üretim Tesisleri Nelerdir?

Ülkemiz doğal taş açısından epey zengindir. Bu doğal taşlardan bir tanesi de granit taştır. Granit taş sert bir yapıda bulunur. Doğal taşlar arasında yer alan en sert yapıya sahip olan taştır. Bu taşı titizlikle işleyen firmanın üretim tesisleri: Bergama, Giresun, Diyarbakır. Bu tesislerde işçiler sizi memnun etmek üzere titizlikle çalışmakta.

PAYLAŞ
REFERANSLAR
Devam Eden Projeler
Tunceli Bazalt Taşı Projemiz

Tunceli bazalt taşı projemiz detaylarını siz değerli site ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz ile paylaşmak istedik. Tunceli valiliği ve belediyesi bünyesinde. Tunceli Ovacık Gözeler’de Çevre düzenleme ve peyzaj düzenleme işlerini üstlenerek Gözeleri çevreye uygun tabiyatını bozmadan kısa bir süre içinde Çalışmalarımıza başlamış ve bitirmek için tüm hızı ile ekip ve ekipmanlarımız devam etmektedir. Erga Granit Madencilik Şirketini […]

Diyarbakır Bazalt Taş

Diyarbakır Bazalt Taş: Yeryüzünde çeşitli jeolojik olaylar ve afetler sonucunda çok farklı taşlar ortaya çıkar. Bu taşlar farklı içeriklere ve farklı yapılara sahiptir. Bu taşların içeriğinde farklı mineral değerlerinin bulunması farklı alanlarda değerlendirilmesi için işlevsel olur. Bu nedenle her taş yerinde, amacında ve olması gereken işlevinde değerlendirilmelidir. Bu taşlardan bazıları güçlü ve dayanıklı yapısı sayesinde […]

Malatya Granit Taşı

Malatya Granit: Doğal taşlar doğadan çıkarılarak kullanılan temel inşaat malzemeleridir. Bu taşlar üstün mineral yapıları, değerli içerikleri ve sağlam yapıları sayesinde pek çok alanda sıkça kullanılır. Bu alanlarda kullanımı yanında pek çok yardımcı ürünler de ortaya çıkarırlar. Bu alanda yapılan nitelikli madencilik işleri, nitelikli yöntem kullanımı ve modern alt yapı şartları sayesinde birçok firma tarafından […]

Haber Bültenimize Kayıt Olun!

Ürünler, özel teklifler ve kampanyalardan haberdar olmak için hemen kayıt olun.