fbpx
Whatsapp
Şimdi Ara
Konum
Doğal Taşın Marka Adresi
ERGA GRANİT

Granit Taş

Granit Taş
AÇIKLAMA

Ülkemiz doğal taş açısından epey zengindir. Bu doğal taşlardan bir tanesi de granit taştır. Granit taş sert bir yapıda bulunur. Doğal taşlar arasında yer alan en sert yapıya sahip olan taştır. Geçmişten günümüze kadar granit birçok alanda hammadde olarak kullanılmış. Oldukça dayanıklıdır ve su geçirmeme özelliğine sahiptir. Isıyı da geçirmez. En basitinden örnek vermek gerekirse beton yapımı için granit taş kullanılır. Bunun dışında mezar taşı yapımında, tezgah yapılışında sıkça kullanılan bir taştır.

Granit taşı üretimi
Granit taş

Granit Taş Özellikleri Nelerdir?

Doğal taşlardan bir tanesi de granit taş. Granit taş sert bir yapıda bulunur. Hatta doğal taşlar arasında yer alan en sert yapıya sahip olan taşlardandır. Ülkemizde de granit taş bulunur. Bu taş özellikleri sayesinde birçok alanda kullanılır.

Özellikleri:

  • Dayanıklıdır
  • Isı geçirmeme özelliği bulunur.
  • Su geçirmez
  • Isı geçirmez.
  • Kolayca yüzeyi temizlenir.
  • Basit işlenme özelliği mevcut.

Bu gibi özellikleri granit taşı birçok alanda kullanılmasını sağlar. Örneğin ev yapımında kullandığımız beton, granit taştan oluşur.

Firmanın Özellikleri

Firma taş işlemeciliği açısından oldukça tecrübelidir. Profesyonel işçi kadrosuna sahiptir. Bu sayede granit taşı, en iyi şekilde çıkarılıp en güzel şekilde işlenir. Kaliteli ürünlerin üretimi ile ilgilenirler. Müşteri memnuniyetini çok önemserler. Müşteriye ulaşmadan önce de ürünleri kalite kontrolü ve denetiminden geçirirler. Ürünleri de fazlasıyla dayanıklıdır.

Firmanın Özellikleri

Ülkemizde granit taş bulunmaktadır. Geçmişten günümüze kadar granit birçok alanda hammadde olarak kullanılmış. Bu taşları uzman kadrosu ile büyük titizlikle işleyen bir firmadır. Kaliteli ürünlerin üretimi ile ilgilenirler. Müşteri memnuniyetini çok önemserler. Müşteriye ulaşmadan önce de ürünleri kalite kontrolü ve denetiminden geçirirler. Bu yüzden de güvenilir bir hizmet sunar. En kısa zamanda da siparişiniz size ulaşır.

Üretim Tesisleri Nelerdir?

Ülkemiz doğal taş açısından epey zengindir. Bu doğal taşlardan bir tanesi de granit taştır. Granit taş sert bir yapıda bulunur. Doğal taşlar arasında yer alan en sert yapıya sahip olan taştır. Bu taşı titizlikle işleyen firmanın üretim tesisleri: Bergama, Giresun, Diyarbakır. Bu tesislerde işçiler sizi memnun etmek üzere titizlikle çalışmakta.

PAYLAŞ
REFERANSLAR
Devam Eden Projeler
Marmaris Küp Taş

Doğa insanlara, çeşitli özelliklerde volkanik taş çeşitleri sunmaktadır. Firmamız, bu taşları kurmuş olduğu madenler ile çıkartarak, kullanım yerlerine göre düzenlemektedir. Marmaris küp taş çeşitleri daha çok granit volkanik taşlarıdır. Granit, insanlar tarafından yüzyıllarca öncesinde bu yana zemin döşeme işlemlerinde sağlam bir malzeme olarak kullanılmaktadır. Küp taşı üretimlerimizi, kare, küp şeklinde yapıyoruz. Küp Taşlar Marmaris küp […]

Diyarbakır Andezit

Andezit taşı, volkanik püskürük taşlarından birisidir ve mor ya da eflatun renklerde bulunmaktadır. Diyarbakır antezit madenlerimizde, grimsi ve siyah renk çeşitlerine de rastlanılabilmektedir. Benekli yapısından dolayı kaymaz zemin oluşturmalarında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Aşınmalara karşı dayanıklıdır ve binaları duvarlarının tamamında ya da bir bölümü kaplama işlemlerinde kullanılabilmektedir. Doğal taş özelliklerinden dolayı kullanım alanlarında birçok avantaj sağlamaktadır. Diyarbakır […]

Tunceli Bazalt Taşı Projemiz

Tunceli bazalt taşı projemiz detaylarını siz değerli site ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz ile paylaşmak istedik. Tunceli valiliği ve belediyesi bünyesinde. Tunceli Ovacık Gözeler’de Çevre düzenleme ve peyzaj düzenleme işlerini üstlenerek Gözeleri çevreye uygun tabiyatını bozmadan kısa bir süre içinde Çalışmalarımıza başlamış ve bitirmek için tüm hızı ile ekip ve ekipmanlarımız devam etmektedir. Erga Granit Madencilik Şirketini […]

Haber Bültenimize Kayıt Olun!

Ürünler, özel teklifler ve kampanyalardan haberdar olmak için hemen kayıt olun.