fbpx
Whatsapp
Şimdi Ara
Konum
Doğal Taşın Marka Adresi
ERGA GRANİT

Denizli Granit Taşı Projelerimiz

Denizli Granit Taşı Projelerimiz
AÇIKLAMA

Denizlide gerçek anlamda granit taşı üretimde ve uygulamalarında kendini sürekli geliştiren Erga Granit Şirketi Olarak denizli ve çevre ilçelerine granit küp taş hizmeti vermektedir.

Denizli granit taşı projelerimizden bir kaçını siz değerli site ziyaretçilerimizle paylaşmak istiyorum.

Sizinde bildiğiniz üzere erga granit madencilik bir Bergama granit markası olarakbİLİNMEKTEDİR.

Türkiye ve yurt dışında başarılı projelere imza atmaya devam etmektedir.

1 – Denizli Granit taşı – Çardak trafik emniyet müdürlüğü

Denizlide 2015 yılında Çardak trafik denetleme müdürlüğü binasının çevre düzenleme ve peyzaj, düzenleme olarak 2 kalem iş yaparak İşverenlerimizi yüzünü güldürdük.

Birinci kalem doğal kırma granit küp taş 8 x 10 x 10 ve 10 x 20 x 50 boyutlarındaki bordür temini ve uygulama faaliyetini verdik.

Yaklaşık olarak 2500 m2 granit taşı ve 700 metretül bordür uygulama faaliyetini 22 gün iş sonunda teslimatını yaptık.

Bahçe peyzaj taşı uygulamalarını çok titizlik ile Hüsamettin inanç beye ve inanç grup Şirketine buradan teşekkürlerimi bir borç bilirim.

2 – Denizli kale emniyet amirlik binası

Denizli kale trafik denetleme istasyon amirlik granit parke taşı Tretuar işlerini firmamız tarafından Yapılmıştır. Sıkıntısız bir şekilde şirket yetkililerine teslimatını yaparak işveren firmamızın yüzünü güldürdük. Yaklaşık olarak 800 m2 alanı 7 gün iş sonucu projelerini erga granit olarak teslimatını yaptık.

3 – Denizli Çivril tarihi höyük yolları

Denizlinin diğer güzel bir ilçesi ile Çivril ilçemizde tarihi bulunan beyce sultan höyüğü’unde? tretuar yürüme yollarını erga granit olarak tamamlanmış olarak bulunmaktayız. Amf inşaat teslimatını yaparak Fuat beye buradan teşekürleri’mizi bir borç bilirim. Çivril tarihini aşağıda siz değerli site ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz.

Denizli Granit Taşları
Denizli Granit Taşları

Denizli Çivril Beyce Sultan Höyüğü: İlçemizde Sayıları 150’ Yi Bulan Höyüklerden , Üzerinde Bilimsel Kazı Yapılan Tek Höyüktür. Çivril – Denizli Asfaltının Batısında , Ilçe Merkezine 5 Km Uzaklıkta Kocayaka Köyü Yakınlarındadır. Kayıp “Arzawa” Başkentini Ortaya Çıkarmak Için Yapılan Kazılarda En Eskisi M.Ö. 4000 Yıllarına Tarihlenen 200’Ün Üzerindeki Tarihi Eser Pamukkale Ve Ankara Anadolu Medeniyetleri Müzesi’nde Sergilenmektedir.
Denizli: çevre ilçelerine doğal taş tedarikini yapan güvenilir firma olarak bilmemekteyiz.

PAYLAŞ
REFERANSLAR
Sıkça Sorulan Sorular
Işlenmiş Granit Nedir?

Işlenmiş Granit Nedir?  Erga Granit yüksek miktarda granit üretimini yapan ve bloklar halinde kesilip sonradan makinelerden geçerek işlenme sürecine girerek piyasaya sürülmektedir. Ürünler kıtaların ve Dünya’nın imzası olarak tanımlayabileceğimiz bir oluşumdur. Diğer kayalık Merkür, Venüs ve Mars gibi gezegenler, Dünya’nın okyanus tabanında görüldüğü gibi granit ile kaplamışlar’dır. Fakat yalnızca Dünya bol miktarda bu güzel ve ilgi çekici kaya türüne sahiptir. Tüm Projelerinize Uygun ölçülerde granit taşını işlemekteyiz Granit Nedir? Yazımızı takip ede bilirsiniz..

Andezit Taşı Nedir?

Doğal Taşlardan Pembemsi Renkleri olan Andezit, tersiyer ve kuvaterner dönemlerdeki volkanik hareketlere bağlı olarak oluşmuş kor kayaç’tır. Türkiye’de Ankara Gölbaşı’nda en çok üretilen ürünlerdendir. Erga Granit Şirketi Tüm ürünlerini farklı projelerde kullanmaktadır. Andezit taşı ihtiyacınızı karşılayacak potansiyele Sahip Hemen Andezit taşı fiyatları için ziyaret ediniz Andezit taşı nedir?.. Yazımızı Takip edip detaylı bilgi sahibi ola bilirsiniz.

Küp taş İşçiliği Nasıl Yapılır?

Erga Granit Şirketleri Granit küp taşların işçiliğini 4x6x6, 6x8x8 veya 8x10x10 ebatlarında kesilerek döşeme işlemi için hazırlanmaktadırlar. Bu kesim işlemi kırma veya sulu kesim ile gerçekleştirilmektedir. Ancak renklerde solma yaşanmaması adına, granit küp taş ustaları doğal granit küp taşları döşemeyi tercih etmektedirler. Böylelikle granit doğal halini korur ve daha az mekanik işleme maruz kalarak doğal rengini yüzyıllar boyunca kaybetmez. Daha kapsamlı bilgi sahibi olmak istermisiniz. Granit Nedir….? Yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Bazalt taşı ne demek?

Bazalt Nedir? Dünyada yer altında binlerce çeşit madeni taş bulunur. Nadir bulunanlar fiyat olarak oldukça fazla değerliyken çok fazla bulunanlar da uygun fiyatlara satılırlar. Örneğin altın ve gümüş gibi madenler diğer madenlere göre hep değerli olmuşlardır. Bu tarihin geçmişinde böyle olduğu gibi günümüzde de aynıdır ve gelecekte de aynı şekilde devam edecektir.

Ancak kömür ve demir gibi madenler yer altında fazla bulunduklarından altın madenine göre daha uygun fiyatlara satılır. Yer altından çıkarılan madenlerden biri olan bazalt taşı da bu kategoriye girer. Lavların yer altından yeryüzüne çıkarak soğuması ve büzülmesi ile meydana gelmiş olan bu kayaç türü de çok fazla bulunabilir olduğundan diğer madenlere göre daha uygun fiyatlara sahip olunabilmektedir. Bazalt nedir?  sayfamızı ziyaret et.

Mermer Çeşitleri Nelerdir?

Mermer Çeşitleri KÜTAHYA SİYAH , DİAGONAL MARMARA | MERMER, AFYON BEYAZI | MERMER, GOLD BEJ | MERMER, DENİZLİ AÇIK TRAVERTEN, EMPERADOR KOYU | MERMER, EMPERADOR AÇIK | MERMER, LOTUS ROSALIA | MERMER, MARON MARINACE | MERMER Daha Fazla Bilgi için ve Fiyatlar için Şirketimizle İletişime Geçiniz.

Devam Eden Projeler
Diyarbakır Bazalt Taş

Diyarbakır Bazalt Taş: Yeryüzünde çeşitli jeolojik olaylar ve afetler sonucunda çok farklı taşlar ortaya çıkar. Bu taşlar farklı içeriklere ve farklı yapılara sahiptir. Bu taşların içeriğinde farklı mineral değerlerinin bulunması farklı alanlarda değerlendirilmesi için işlevsel olur. Bu nedenle her taş yerinde, amacında ve olması gereken işlevinde değerlendirilmelidir. Bu taşlardan bazıları güçlü ve dayanıklı yapısı sayesinde […]

Malatya Granit Taşı

Malatya Granit: Doğal taşlar doğadan çıkarılarak kullanılan temel inşaat malzemeleridir. Bu taşlar üstün mineral yapıları, değerli içerikleri ve sağlam yapıları sayesinde pek çok alanda sıkça kullanılır. Bu alanlarda kullanımı yanında pek çok yardımcı ürünler de ortaya çıkarırlar. Bu alanda yapılan nitelikli madencilik işleri, nitelikli yöntem kullanımı ve modern alt yapı şartları sayesinde birçok firma tarafından […]

Elazığ Bazalt Taşı Ürünleri

Elazığ bazalt: Ülkemiz’de doğal taşlar bakımından oldukça fazla zengindir. Çeşit çeşit taşlar bulunur. Bu taşlar maden ocaklarında çıkarılmayı bekler. Ülkemizde birçok maden ocağı bulunur. Bu ocaklardan doğal bazalt taşlar usta işçiler tarafından özenle ve emekle çıkarılır. Daha sonra bu taşlar uzman ellerde özveri ile işlenir, şekillenir. Bu taşlardan bir tanesi de bazalttır. Ustası tarafından işlendiğinde […]

Haber Bültenimize Kayıt Olun!

Ürünler, özel teklifler ve kampanyalardan haberdar olmak için hemen kayıt olun.