fbpx
Whatsapp
Şimdi Ara
Konum
Doğal Taşın Marka Adresi
ERGA GRANİT

Denizli Granit Taşı Projelerimiz

Denizli Granit Taşı Projelerimiz
AÇIKLAMA

Denizlide gerçek anlamda granit taşı üretimde ve uygulamalarında kendini sürekli geliştiren Erga Granit Şirketi Olarak denizli ve çevre ilçelerine granit küp taş hizmeti vermektedir.

Denizli granit taşı projelerimizden bir kaçını siz değerli site ziyaretçilerimizle paylaşmak istiyorum.

Sizinde bildiğiniz üzere erga granit madencilik bir Bergama granit markası olarakbİLİNMEKTEDİR.

Türkiye ve yurt dışında başarılı projelere imza atmaya devam etmektedir.

1 – Denizli Granit taşı – Çardak trafik emniyet müdürlüğü

Denizlide 2015 yılında Çardak trafik denetleme müdürlüğü binasının çevre düzenleme ve peyzaj, düzenleme olarak 2 kalem iş yaparak İşverenlerimizi yüzünü güldürdük.

Birinci kalem doğal kırma granit küp taş 8 x 10 x 10 ve 10 x 20 x 50 boyutlarındaki bordür temini ve uygulama faaliyetini verdik.

Yaklaşık olarak 2500 m2 granit taşı ve 700 metretül bordür uygulama faaliyetini 22 gün iş sonunda teslimatını yaptık.

Bahçe peyzaj taşı uygulamalarını çok titizlik ile Hüsamettin inanç beye ve inanç grup Şirketine buradan teşekkürlerimi bir borç bilirim.

2 – Denizli kale emniyet amirlik binası

Denizli kale trafik denetleme istasyon amirlik granit parke taşı Tretuar işlerini firmamız tarafından Yapılmıştır. Sıkıntısız bir şekilde şirket yetkililerine teslimatını yaparak işveren firmamızın yüzünü güldürdük. Yaklaşık olarak 800 m2 alanı 7 gün iş sonucu projelerini erga granit olarak teslimatını yaptık.

3 – Denizli Çivril tarihi höyük yolları

Denizlinin diğer güzel bir ilçesi ile Çivril ilçemizde tarihi bulunan beyce sultan höyüğü’unde? tretuar yürüme yollarını erga granit olarak tamamlanmış olarak bulunmaktayız. Amf inşaat teslimatını yaparak Fuat beye buradan teşekürleri’mizi bir borç bilirim. Çivril tarihini aşağıda siz değerli site ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz.

Denizli Granit Taşları
Denizli Granit Taşları

Denizli Çivril Beyce Sultan Höyüğü: İlçemizde Sayıları 150’ Yi Bulan Höyüklerden , Üzerinde Bilimsel Kazı Yapılan Tek Höyüktür. Çivril – Denizli Asfaltının Batısında , Ilçe Merkezine 5 Km Uzaklıkta Kocayaka Köyü Yakınlarındadır. Kayıp “Arzawa” Başkentini Ortaya Çıkarmak Için Yapılan Kazılarda En Eskisi M.Ö. 4000 Yıllarına Tarihlenen 200’Ün Üzerindeki Tarihi Eser Pamukkale Ve Ankara Anadolu Medeniyetleri Müzesi’nde Sergilenmektedir.
Denizli: çevre ilçelerine doğal taş tedarikini yapan güvenilir firma olarak bilmemekteyiz.

PAYLAŞ
REFERANSLAR
Devam Eden Projeler
Tunceli Bazalt Taşı Projemiz

Tunceli bazalt taşı projemiz detaylarını siz değerli site ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz ile paylaşmak istedik. Tunceli valiliği ve belediyesi bünyesinde. Tunceli Ovacık Gözeler’de Çevre düzenleme ve peyzaj düzenleme işlerini üstlenerek Gözeleri çevreye uygun tabiyatını bozmadan kısa bir süre içinde Çalışmalarımıza başlamış ve bitirmek için tüm hızı ile ekip ve ekipmanlarımız devam etmektedir. Erga Granit Madencilik Şirketini […]

Diyarbakır Bazalt Taş

Diyarbakır Bazalt Taş: Yeryüzünde çeşitli jeolojik olaylar ve afetler sonucunda çok farklı taşlar ortaya çıkar. Bu taşlar farklı içeriklere ve farklı yapılara sahiptir. Bu taşların içeriğinde farklı mineral değerlerinin bulunması farklı alanlarda değerlendirilmesi için işlevsel olur. Bu nedenle her taş yerinde, amacında ve olması gereken işlevinde değerlendirilmelidir. Bu taşlardan bazıları güçlü ve dayanıklı yapısı sayesinde […]

Malatya Granit Taşı

Malatya Granit: Doğal taşlar doğadan çıkarılarak kullanılan temel inşaat malzemeleridir. Bu taşlar üstün mineral yapıları, değerli içerikleri ve sağlam yapıları sayesinde pek çok alanda sıkça kullanılır. Bu alanlarda kullanımı yanında pek çok yardımcı ürünler de ortaya çıkarırlar. Bu alanda yapılan nitelikli madencilik işleri, nitelikli yöntem kullanımı ve modern alt yapı şartları sayesinde birçok firma tarafından […]

Haber Bültenimize Kayıt Olun!

Ürünler, özel teklifler ve kampanyalardan haberdar olmak için hemen kayıt olun.