fbpx
Whatsapp
Şimdi Ara
Konum
Doğal Taşın Marka Adresi
ERGA GRANİT

Bodrum Dolomit Taşı

Bodrum Dolomit Taşı
AÇIKLAMA

Dolomit taşı peyzaj süslemelerinde kullanılır. Sahip olduğu yapısı sayesinde dekoratif ve şık bir görüntü elde edilmesini sağlar. Yaşam alanlarına renk katarak şık bir görünüm elde edilmesine yardımcı olur. Dolomit taşı kullanılarak elde edilen farklı şekiller ve görünümler, doğal bir görsellik taşır. Firmamızın sağladığı Bodrum dolomit taşı hizmeti ile bahçe ve diğer alanlara şık ve doğal bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Bodrum Dolomit Taşının Özellikleri

Dolomit taşı, farklı ölçülere sahiptir. Farklı renk tonlarına sahip olması özelliği ile koyulduğu alana tam uyum sağlar. Köşesiz yapıya sahiptir. Kullanıldığı alana görsellik ve estetik kazandırır. Dolomit taşının fiyatı uygun olduğu gibi uygulaması da oldukça pratiktir. Süsleme taşlarında ilk tercih edilen dolomit taşı, beyaz tonundaki rengi ile kullanıldığı bütün alanlara egzotik bir hava katar.

Dolomit taşı
Dolomit taşı

Bodrum Dolomit Taşının Avantajları

Kullanışlı olması sebebi ile dolomit taşı pek çok avantaj sağlar.

Bu avantajların bazıları şu şekilde ön plana çıkar;

  • Köşesiz olması sebebi ile güvenlidir.
  • Farklı ölçüleri ile kullanılacak alana uyum sağlar.
  • Farklı renk tonlarına sahip olması sebebi ile egzotik bir hava katar.
  • Kaliteli olmasına rağmen uygun fiyatlıdır.

Dolomit taşının kaliteli avantajlarını en uygun fiyata sizlere sunuyoruz. Arzuladığınız boyutta ve miktarda dolomit taşını, ambalajlayarak teslim ediyoruz.

bodrum Dolomit Taşı Kullanım Alanları

Bodrum Dolomit taşları genellikle peyzaj süslemelerinde kullanılır. Bahçe süslemelerinde sıkça kullanılan dolomit taşı, şık bir bahçe yolu tasarımı için uygun bir süslemedir. Saksı kenarlarında ve bina eteklerinde de kullanılabilir. Bahçe içi ve bahçe önünde de kullanıldığı gibi, iç mimarı tasarımlarda da tercih edilir.

Bodrum Dolomit Taşı Yapısı

Bodrum Dolomit taşı tamburlu yassı bir taştır. 1×3, 3×5, 4×6 ve ya 6×10 boyutlarında ölçüleri bulunur. En çok beyaz rengi tercih edilen dolomit taşının; siyah, yeşil, bordo, kahve ve sarımsı renk seçenekleri de bulunur. Köşesiz bir yapıya sahiptir. Sahip olduğu doğal yapısı sayesinde, diğer taşlar ile birlikte kullanıldığında sorunsuz uyum sağlar. Dekorasyon fikirlerinizde kullanabileceğiniz dolomit taşını, firmamız aracılığı ile temin edebilir, sizler de mekanlarınıza renkli bir görüntü kazandırabilirsiniz.

PAYLAŞ
REFERANSLAR
Devam Eden Projeler
Marmaris Küp Taş

Doğa insanlara, çeşitli özelliklerde volkanik taş çeşitleri sunmaktadır. Firmamız, bu taşları kurmuş olduğu madenler ile çıkartarak, kullanım yerlerine göre düzenlemektedir. Marmaris küp taş çeşitleri daha çok granit volkanik taşlarıdır. Granit, insanlar tarafından yüzyıllarca öncesinde bu yana zemin döşeme işlemlerinde sağlam bir malzeme olarak kullanılmaktadır. Küp taşı üretimlerimizi, kare, küp şeklinde yapıyoruz. Küp Taşlar Marmaris küp […]

Diyarbakır Andezit

Andezit taşı, volkanik püskürük taşlarından birisidir ve mor ya da eflatun renklerde bulunmaktadır. Diyarbakır antezit madenlerimizde, grimsi ve siyah renk çeşitlerine de rastlanılabilmektedir. Benekli yapısından dolayı kaymaz zemin oluşturmalarında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Aşınmalara karşı dayanıklıdır ve binaları duvarlarının tamamında ya da bir bölümü kaplama işlemlerinde kullanılabilmektedir. Doğal taş özelliklerinden dolayı kullanım alanlarında birçok avantaj sağlamaktadır. Diyarbakır […]

Tunceli Bazalt Taşı Projemiz

Tunceli bazalt taşı projemiz detaylarını siz değerli site ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz ile paylaşmak istedik. Tunceli valiliği ve belediyesi bünyesinde. Tunceli Ovacık Gözeler’de Çevre düzenleme ve peyzaj düzenleme işlerini üstlenerek Gözeleri çevreye uygun tabiyatını bozmadan kısa bir süre içinde Çalışmalarımıza başlamış ve bitirmek için tüm hızı ile ekip ve ekipmanlarımız devam etmektedir. Erga Granit Madencilik Şirketini […]

Haber Bültenimize Kayıt Olun!

Ürünler, özel teklifler ve kampanyalardan haberdar olmak için hemen kayıt olun.