fbpx
Whatsapp
Şimdi Ara
Konum
Doğal Taşın Marka Adresi
ERGA GRANİT

Bodrum Dolomit Taşı

Bodrum Dolomit Taşı
AÇIKLAMA

Dolomit taşı peyzaj süslemelerinde kullanılır. Sahip olduğu yapısı sayesinde dekoratif ve şık bir görüntü elde edilmesini sağlar. Yaşam alanlarına renk katarak şık bir görünüm elde edilmesine yardımcı olur. Dolomit taşı kullanılarak elde edilen farklı şekiller ve görünümler, doğal bir görsellik taşır. Firmamızın sağladığı Bodrum dolomit taşı hizmeti ile bahçe ve diğer alanlara şık ve doğal bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Bodrum Dolomit Taşının Özellikleri

Dolomit taşı, farklı ölçülere sahiptir. Farklı renk tonlarına sahip olması özelliği ile koyulduğu alana tam uyum sağlar. Köşesiz yapıya sahiptir. Kullanıldığı alana görsellik ve estetik kazandırır. Dolomit taşının fiyatı uygun olduğu gibi uygulaması da oldukça pratiktir. Süsleme taşlarında ilk tercih edilen dolomit taşı, beyaz tonundaki rengi ile kullanıldığı bütün alanlara egzotik bir hava katar.

Dolomit taşı
Dolomit taşı

Bodrum Dolomit Taşının Avantajları

Kullanışlı olması sebebi ile dolomit taşı pek çok avantaj sağlar.

Bu avantajların bazıları şu şekilde ön plana çıkar;

  • Köşesiz olması sebebi ile güvenlidir.
  • Farklı ölçüleri ile kullanılacak alana uyum sağlar.
  • Farklı renk tonlarına sahip olması sebebi ile egzotik bir hava katar.
  • Kaliteli olmasına rağmen uygun fiyatlıdır.

Dolomit taşının kaliteli avantajlarını en uygun fiyata sizlere sunuyoruz. Arzuladığınız boyutta ve miktarda dolomit taşını, ambalajlayarak teslim ediyoruz.

bodrum Dolomit Taşı Kullanım Alanları

Bodrum Dolomit taşları genellikle peyzaj süslemelerinde kullanılır. Bahçe süslemelerinde sıkça kullanılan dolomit taşı, şık bir bahçe yolu tasarımı için uygun bir süslemedir. Saksı kenarlarında ve bina eteklerinde de kullanılabilir. Bahçe içi ve bahçe önünde de kullanıldığı gibi, iç mimarı tasarımlarda da tercih edilir.

Bodrum Dolomit Taşı Yapısı

Bodrum Dolomit taşı tamburlu yassı bir taştır. 1×3, 3×5, 4×6 ve ya 6×10 boyutlarında ölçüleri bulunur. En çok beyaz rengi tercih edilen dolomit taşının; siyah, yeşil, bordo, kahve ve sarımsı renk seçenekleri de bulunur. Köşesiz bir yapıya sahiptir. Sahip olduğu doğal yapısı sayesinde, diğer taşlar ile birlikte kullanıldığında sorunsuz uyum sağlar. Dekorasyon fikirlerinizde kullanabileceğiniz dolomit taşını, firmamız aracılığı ile temin edebilir, sizler de mekanlarınıza renkli bir görüntü kazandırabilirsiniz.

PAYLAŞ
REFERANSLAR
Devam Eden Projeler
Tunceli Bazalt Taşı Projemiz

Tunceli bazalt taşı projemiz detaylarını siz değerli site ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz ile paylaşmak istedik. Tunceli valiliği ve belediyesi bünyesinde. Tunceli Ovacık Gözeler’de Çevre düzenleme ve peyzaj düzenleme işlerini üstlenerek Gözeleri çevreye uygun tabiyatını bozmadan kısa bir süre içinde Çalışmalarımıza başlamış ve bitirmek için tüm hızı ile ekip ve ekipmanlarımız devam etmektedir. Erga Granit Madencilik Şirketini […]

Diyarbakır Bazalt Taş

Diyarbakır Bazalt Taş: Yeryüzünde çeşitli jeolojik olaylar ve afetler sonucunda çok farklı taşlar ortaya çıkar. Bu taşlar farklı içeriklere ve farklı yapılara sahiptir. Bu taşların içeriğinde farklı mineral değerlerinin bulunması farklı alanlarda değerlendirilmesi için işlevsel olur. Bu nedenle her taş yerinde, amacında ve olması gereken işlevinde değerlendirilmelidir. Bu taşlardan bazıları güçlü ve dayanıklı yapısı sayesinde […]

Malatya Granit Taşı

Malatya Granit: Doğal taşlar doğadan çıkarılarak kullanılan temel inşaat malzemeleridir. Bu taşlar üstün mineral yapıları, değerli içerikleri ve sağlam yapıları sayesinde pek çok alanda sıkça kullanılır. Bu alanlarda kullanımı yanında pek çok yardımcı ürünler de ortaya çıkarırlar. Bu alanda yapılan nitelikli madencilik işleri, nitelikli yöntem kullanımı ve modern alt yapı şartları sayesinde birçok firma tarafından […]

Haber Bültenimize Kayıt Olun!

Ürünler, özel teklifler ve kampanyalardan haberdar olmak için hemen kayıt olun.