fbpx
Whatsapp
Şimdi Ara
Konum
Doğal Taşın Marka Adresi
ERGA GRANİT

Bodrum Arnavut Kaldırım Taşı

Bodrum Arnavut Kaldırım Taşı
AÇIKLAMA

Arnavut kaldırım taşı granitten kırma yolu ile elde edilir. Geniş bir kullanım alanına sahiptir. Kaldırımlarda ve yollarda estetik bir görünüm verdiği gibi, sokaklarda da kullanılmaktadır. Kolayca kırılmayan ve aşırı dayanıklı bir yapıya sahiptir. Yağmurlara karşı önlen olarak kullanılabilen bu taş, rutubete karşı direnç sahibidir. Yaygın olarak kullanılan Bodrum Arnavut kaldırım taşı firmamız tarafından değişik renklerde üretilmektedir.

Bodrum Arnavut kaldırım taşı
Bodrum Arnavut kaldırım taşı

Bodrum Arnavut Kaldırım Taşı Özellikleri

Arnavut kaldırım taşı, yol kenarlarına irili ufaklı olarak döşenir. Arnavut kaldırım taşları, sel felaketlerine karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir. Yağmur sularının akmasına ve yolunu bulmasına yardımcı bir etken olarak görev yapar. Suların ağaç köklerine daha rahat bir şekilde ulaşmasında etkendir. Bunun yanı sıra, rutubete karşı yapısı gereği yüksek dayanıklılık gösterir. Suya karşı dayanıklı yapıya sahip olması nedeniyle, aşırı yağış alan bölgelerde çok fazla tercih edilir.

Arnavut Kaldırım Taşı Çeşitleri

Nostaljik bir görünüm oluşturması nedeniyle dekoratif olarak kullanılan bu taşlardan, dizilerek farklı şekiller elde edilebilir. Gri, beyaz, sarı, siyah ve kırmızı temel renkleri olmak üzere farklı renk çeşitleri vardır. İstenilen desenlerin yapılabildiği bu taşlar, en çok turistik bölgelerde tercih edilir.

Arnavut Kaldırım Taşı Kullanım Alanları

Arnavut kaldırım taşları son zamanlarda popülerliğini tekrar kazanmıştır. Buna istinaden çeşitli alanlarda tercih edilir.

Bu alanların başlıcaları;

  • Kamu Alanları
  • Özel Alanlar
  • Otopark
  • Bahçe
  • Site Girişleri
  • Yürüyüş Yolları

Listelenen yerlerin yanı sıra, isteğe göre farklı alanlarda da tercih edilebilir.

Arnavut kaldırım taşı uygulama
Arnavut kaldırım taşı uygulama

Arnavut Kaldırım Taşı Uygulaması

Uygulaması kum yardımı ile yapılır. Bazı uygulamalar harç yardımı ile de yapılmaktadır. Akarsu ve nehirlerden toplanan bu taşlar yuvarlar bir yapıya sahiptir ve oldukça düzgün bir geometriye sahiptir. Taşların boyutları 2-10 inç arasında değişiklik gösterir. Uygulaması herhangi bir alet kullanılmadan el ile yapılır. tüm uygulamalar için sitemizde yayınladığımız https://www.ergagranit.com.tr/uygulamalarimiz/ linkinden faydalana bilirsiniz. erga granit madencilik şirkite ile tanışmak ve dürüst kadro işini titizlikle yapmakta ve tüm uygun fiyat grantisi altında firmamız ile iletişime geçe bilirsiniz. Tüm bazalt granit ürünleri için sitemizi takip ediniz.

PAYLAŞ
REFERANSLAR
Devam Eden Projeler
Tunceli Bazalt Taşı Projemiz

Tunceli bazalt taşı projemiz detaylarını siz değerli site ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz ile paylaşmak istedik. Tunceli valiliği ve belediyesi bünyesinde. Tunceli Ovacık Gözeler’de Çevre düzenleme ve peyzaj düzenleme işlerini üstlenerek Gözeleri çevreye uygun tabiyatını bozmadan kısa bir süre içinde Çalışmalarımıza başlamış ve bitirmek için tüm hızı ile ekip ve ekipmanlarımız devam etmektedir. Erga Granit Madencilik Şirketini […]

Diyarbakır Bazalt Taş

Diyarbakır Bazalt Taş: Yeryüzünde çeşitli jeolojik olaylar ve afetler sonucunda çok farklı taşlar ortaya çıkar. Bu taşlar farklı içeriklere ve farklı yapılara sahiptir. Bu taşların içeriğinde farklı mineral değerlerinin bulunması farklı alanlarda değerlendirilmesi için işlevsel olur. Bu nedenle her taş yerinde, amacında ve olması gereken işlevinde değerlendirilmelidir. Bu taşlardan bazıları güçlü ve dayanıklı yapısı sayesinde […]

Malatya Granit Taşı

Malatya Granit: Doğal taşlar doğadan çıkarılarak kullanılan temel inşaat malzemeleridir. Bu taşlar üstün mineral yapıları, değerli içerikleri ve sağlam yapıları sayesinde pek çok alanda sıkça kullanılır. Bu alanlarda kullanımı yanında pek çok yardımcı ürünler de ortaya çıkarırlar. Bu alanda yapılan nitelikli madencilik işleri, nitelikli yöntem kullanımı ve modern alt yapı şartları sayesinde birçok firma tarafından […]

Haber Bültenimize Kayıt Olun!

Ürünler, özel teklifler ve kampanyalardan haberdar olmak için hemen kayıt olun.