fbpx
Whatsapp
Şimdi Ara
Konum
Doğal Taşın Marka Adresi
ERGA GRANİT

Ankara Bazalt Taşı

Ankara Bazalt Taşı
AÇIKLAMA

Ankara Bazalt taşı: Doğal taşlar kullanılarak pek çok alanda yeni mimari dokunuşlar ve yapılar ortaya çıkıyor. Bu taşların rezervlerinin keşfi, incelenmesi ve çıkarılması işletme açısında ilk adımı oluşturur. Bu adım sayesinde birçok firma nitelikli ve kaliteli ham maddeye ulaşmış olur. Kaliteli ham madde kullanımı ile alanda en kaliteli ürünler ortaya çıkar.

Bu kaliteli ürünler firma ihtiyaçları ve amaçları doğrultusunda doğru yöntemlerle değerlendirilir. Granit, bazalt, kuvarsit, mermer gibi pek çok değerli maden doğru yöntemler kullanılarak işlendiği zaman kaliteli ürün oluşur. Bu alanda üretilen pek çok farklı ürün farklı sektörlerde değer kazanır.

Bu sektörlerin başında da inşaat, mimari, dekorasyon gibi sektörler gelir. Bu sektörlerde özellikle parke yapımı, yol yapımı, dekoratif işler ve köprü yapımı gibi birçok işte bu maddeleri değerlendirir.

Erga Granit kalitesi ile üretilen tüm ürünler üstün dayanıklılık ve sağlamlık içeriğine sahiptir. Erga Granit Madencilik müşteri memnuniyetini en önemli kazanım olarak kabul ederek tüm siparişlerde etkili iletişim kurularak en uygun ürünler müşterilere ulaşır.

Ankara Bazalt taşı
Beypazarı Bazalt arnavut taşı

Keşif ve Planlama

Erga Granit Madencilik olarak tüm işlerde planlı ve programlı bir işleyiş yapısına sahibiz. Firma tarafından sağlanan ücretsiz keşif hizmeti sayesinde size en uygun olan içeriği üretmeye ve tasarlamaya çalışıyoruz. Dekorasyon ve mimari yapı alanında uzmanlaşmış ekibimiz sayesinde alanınız incelenir ve bir plan çıkarılır. Bölgenin yapısı, yapılacak işlemler, malzeme kalitesi, teslim zamanı gibi pek çok konu haritalandırılarak zaman çizelgesi oluşturulur. Size en uygun malzeme özel olarak üretilerek özenli bir biçimde alanınız biçimlendirilir ya da dekore edilir.

Kullanılan Değerli Taşlar

Birçok değerli taş dayanıklı ürünler elde etmek için kullanılır.

Bu taşlar arasında şunlar vardır:

  • Granit taşı,
  • Bazalt taşı,
  • Mermer ve mermer yapıları,
  • Andazit taşı,
  • Dolomit taşı gibi pek çok taş işlenerek ürünler elde edilir.

Ankara Bazalt Taşı ve Üretimi

Siyah bazalt taşı rengi ile öne çıkmakla birlikte kullanım kolaylığı ve görsel yapısıyla tercih sebebidir. Bu taşın üstün dayanıklılık özellikleri ve yapısı bulunur. Özellikle mimari yapılarda tercih edilir. Erga bazalt ile Diyarbakır, Ankara bazalt taşı üretiminde önemli noktalardır.

PAYLAŞ
REFERANSLAR
Sıkça Sorulan Sorular
Işlenmiş Granit Nedir?

Işlenmiş Granit Nedir?  Erga Granit yüksek miktarda granit üretimini yapan ve bloklar halinde kesilip sonradan makinelerden geçerek işlenme sürecine girerek piyasaya sürülmektedir. Ürünler kıtaların ve Dünya’nın imzası olarak tanımlayabileceğimiz bir oluşumdur. Diğer kayalık Merkür, Venüs ve Mars gibi gezegenler, Dünya’nın okyanus tabanında görüldüğü gibi granit ile kaplamışlar’dır. Fakat yalnızca Dünya bol miktarda bu güzel ve ilgi çekici kaya türüne sahiptir. Tüm Projelerinize Uygun ölçülerde granit taşını işlemekteyiz Granit Nedir? Yazımızı takip ede bilirsiniz..

Andezit Taşı Nedir?

Doğal Taşlardan Pembemsi Renkleri olan Andezit, tersiyer ve kuvaterner dönemlerdeki volkanik hareketlere bağlı olarak oluşmuş kor kayaç’tır. Türkiye’de Ankara Gölbaşı’nda en çok üretilen ürünlerdendir. Erga Granit Şirketi Tüm ürünlerini farklı projelerde kullanmaktadır. Andezit taşı ihtiyacınızı karşılayacak potansiyele Sahip Hemen Andezit taşı fiyatları için ziyaret ediniz Andezit taşı nedir?.. Yazımızı Takip edip detaylı bilgi sahibi ola bilirsiniz.

Küp taş İşçiliği Nasıl Yapılır?

Erga Granit Şirketleri Granit küp taşların işçiliğini 4x6x6, 6x8x8 veya 8x10x10 ebatlarında kesilerek döşeme işlemi için hazırlanmaktadırlar. Bu kesim işlemi kırma veya sulu kesim ile gerçekleştirilmektedir. Ancak renklerde solma yaşanmaması adına, granit küp taş ustaları doğal granit küp taşları döşemeyi tercih etmektedirler. Böylelikle granit doğal halini korur ve daha az mekanik işleme maruz kalarak doğal rengini yüzyıllar boyunca kaybetmez. Daha kapsamlı bilgi sahibi olmak istermisiniz. Granit Nedir….? Yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Bazalt taşı ne demek?

Bazalt Nedir? Dünyada yer altında binlerce çeşit madeni taş bulunur. Nadir bulunanlar fiyat olarak oldukça fazla değerliyken çok fazla bulunanlar da uygun fiyatlara satılırlar. Örneğin altın ve gümüş gibi madenler diğer madenlere göre hep değerli olmuşlardır. Bu tarihin geçmişinde böyle olduğu gibi günümüzde de aynıdır ve gelecekte de aynı şekilde devam edecektir.

Ancak kömür ve demir gibi madenler yer altında fazla bulunduklarından altın madenine göre daha uygun fiyatlara satılır. Yer altından çıkarılan madenlerden biri olan bazalt taşı da bu kategoriye girer. Lavların yer altından yeryüzüne çıkarak soğuması ve büzülmesi ile meydana gelmiş olan bu kayaç türü de çok fazla bulunabilir olduğundan diğer madenlere göre daha uygun fiyatlara sahip olunabilmektedir. Bazalt nedir?  sayfamızı ziyaret et.

Mermer Çeşitleri Nelerdir?

Mermer Çeşitleri KÜTAHYA SİYAH , DİAGONAL MARMARA | MERMER, AFYON BEYAZI | MERMER, GOLD BEJ | MERMER, DENİZLİ AÇIK TRAVERTEN, EMPERADOR KOYU | MERMER, EMPERADOR AÇIK | MERMER, LOTUS ROSALIA | MERMER, MARON MARINACE | MERMER Daha Fazla Bilgi için ve Fiyatlar için Şirketimizle İletişime Geçiniz.

Devam Eden Projeler
Diyarbakır Bazalt Taş

Diyarbakır Bazalt Taş: Yeryüzünde çeşitli jeolojik olaylar ve afetler sonucunda çok farklı taşlar ortaya çıkar. Bu taşlar farklı içeriklere ve farklı yapılara sahiptir. Bu taşların içeriğinde farklı mineral değerlerinin bulunması farklı alanlarda değerlendirilmesi için işlevsel olur. Bu nedenle her taş yerinde, amacında ve olması gereken işlevinde değerlendirilmelidir. Bu taşlardan bazıları güçlü ve dayanıklı yapısı sayesinde […]

Malatya Granit Taşı

Malatya Granit: Doğal taşlar doğadan çıkarılarak kullanılan temel inşaat malzemeleridir. Bu taşlar üstün mineral yapıları, değerli içerikleri ve sağlam yapıları sayesinde pek çok alanda sıkça kullanılır. Bu alanlarda kullanımı yanında pek çok yardımcı ürünler de ortaya çıkarırlar. Bu alanda yapılan nitelikli madencilik işleri, nitelikli yöntem kullanımı ve modern alt yapı şartları sayesinde birçok firma tarafından […]

Elazığ Bazalt Taşı Ürünleri

Elazığ bazalt: Ülkemiz’de doğal taşlar bakımından oldukça fazla zengindir. Çeşit çeşit taşlar bulunur. Bu taşlar maden ocaklarında çıkarılmayı bekler. Ülkemizde birçok maden ocağı bulunur. Bu ocaklardan doğal bazalt taşlar usta işçiler tarafından özenle ve emekle çıkarılır. Daha sonra bu taşlar uzman ellerde özveri ile işlenir, şekillenir. Bu taşlardan bir tanesi de bazalttır. Ustası tarafından işlendiğinde […]

Haber Bültenimize Kayıt Olun!

Ürünler, özel teklifler ve kampanyalardan haberdar olmak için hemen kayıt olun.