fbpx
Whatsapp
Şimdi Ara
Konum
Doğal Taşın Marka Adresi
ERGA GRANİT

Ankara Bazalt Taşı

Ankara Bazalt Taşı
AÇIKLAMA

Ankara Bazalt taşı: Doğal taşlar kullanılarak pek çok alanda yeni mimari dokunuşlar ve yapılar ortaya çıkıyor. Bu taşların rezervlerinin keşfi, incelenmesi ve çıkarılması işletme açısında ilk adımı oluşturur. Bu adım sayesinde birçok firma nitelikli ve kaliteli ham maddeye ulaşmış olur. Kaliteli ham madde kullanımı ile alanda en kaliteli ürünler ortaya çıkar.

Bu kaliteli ürünler firma ihtiyaçları ve amaçları doğrultusunda doğru yöntemlerle değerlendirilir. Granit, bazalt, kuvarsit, mermer gibi pek çok değerli maden doğru yöntemler kullanılarak işlendiği zaman kaliteli ürün oluşur. Bu alanda üretilen pek çok farklı ürün farklı sektörlerde değer kazanır.

Bu sektörlerin başında da inşaat, mimari, dekorasyon gibi sektörler gelir. Bu sektörlerde özellikle parke yapımı, yol yapımı, dekoratif işler ve köprü yapımı gibi birçok işte bu maddeleri değerlendirir.

Erga Granit kalitesi ile üretilen tüm ürünler üstün dayanıklılık ve sağlamlık içeriğine sahiptir. Erga Granit Madencilik müşteri memnuniyetini en önemli kazanım olarak kabul ederek tüm siparişlerde etkili iletişim kurularak en uygun ürünler müşterilere ulaşır.

Ankara Bazalt taşı
Beypazarı Bazalt arnavut taşı

Keşif ve Planlama

Erga Granit Madencilik olarak tüm işlerde planlı ve programlı bir işleyiş yapısına sahibiz. Firma tarafından sağlanan ücretsiz keşif hizmeti sayesinde size en uygun olan içeriği üretmeye ve tasarlamaya çalışıyoruz. Dekorasyon ve mimari yapı alanında uzmanlaşmış ekibimiz sayesinde alanınız incelenir ve bir plan çıkarılır. Bölgenin yapısı, yapılacak işlemler, malzeme kalitesi, teslim zamanı gibi pek çok konu haritalandırılarak zaman çizelgesi oluşturulur. Size en uygun malzeme özel olarak üretilerek özenli bir biçimde alanınız biçimlendirilir ya da dekore edilir.

Kullanılan Değerli Taşlar

Birçok değerli taş dayanıklı ürünler elde etmek için kullanılır.

Bu taşlar arasında şunlar vardır:

  • Granit taşı,
  • Bazalt taşı,
  • Mermer ve mermer yapıları,
  • Andazit taşı,
  • Dolomit taşı gibi pek çok taş işlenerek ürünler elde edilir.

Ankara Bazalt Taşı ve Üretimi

Siyah bazalt taşı rengi ile öne çıkmakla birlikte kullanım kolaylığı ve görsel yapısıyla tercih sebebidir. Bu taşın üstün dayanıklılık özellikleri ve yapısı bulunur. Özellikle mimari yapılarda tercih edilir. Erga bazalt ile Diyarbakır, Ankara bazalt taşı üretiminde önemli noktalardır.

PAYLAŞ
REFERANSLAR
Devam Eden Projeler
Tunceli Bazalt Taşı Projemiz

Tunceli bazalt taşı projemiz detaylarını siz değerli site ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz ile paylaşmak istedik. Tunceli valiliği ve belediyesi bünyesinde. Tunceli Ovacık Gözeler’de Çevre düzenleme ve peyzaj düzenleme işlerini üstlenerek Gözeleri çevreye uygun tabiyatını bozmadan kısa bir süre içinde Çalışmalarımıza başlamış ve bitirmek için tüm hızı ile ekip ve ekipmanlarımız devam etmektedir. Erga Granit Madencilik Şirketini […]

Diyarbakır Bazalt Taş

Diyarbakır Bazalt Taş: Yeryüzünde çeşitli jeolojik olaylar ve afetler sonucunda çok farklı taşlar ortaya çıkar. Bu taşlar farklı içeriklere ve farklı yapılara sahiptir. Bu taşların içeriğinde farklı mineral değerlerinin bulunması farklı alanlarda değerlendirilmesi için işlevsel olur. Bu nedenle her taş yerinde, amacında ve olması gereken işlevinde değerlendirilmelidir. Bu taşlardan bazıları güçlü ve dayanıklı yapısı sayesinde […]

Malatya Granit Taşı

Malatya Granit: Doğal taşlar doğadan çıkarılarak kullanılan temel inşaat malzemeleridir. Bu taşlar üstün mineral yapıları, değerli içerikleri ve sağlam yapıları sayesinde pek çok alanda sıkça kullanılır. Bu alanlarda kullanımı yanında pek çok yardımcı ürünler de ortaya çıkarırlar. Bu alanda yapılan nitelikli madencilik işleri, nitelikli yöntem kullanımı ve modern alt yapı şartları sayesinde birçok firma tarafından […]

Haber Bültenimize Kayıt Olun!

Ürünler, özel teklifler ve kampanyalardan haberdar olmak için hemen kayıt olun.