fbpx
Whatsapp
Şimdi Ara
Konum
Doğal Taşın Marka Adresi
ERGA GRANİT

Ankara Bazalt Taşı

Ankara Bazalt Taşı
AÇIKLAMA

Ankara Bazalt taşı: Doğal taşlar kullanılarak pek çok alanda yeni mimari dokunuşlar ve yapılar ortaya çıkıyor. Bu taşların rezervlerinin keşfi, incelenmesi ve çıkarılması işletme açısında ilk adımı oluşturur. Bu adım sayesinde birçok firma nitelikli ve kaliteli ham maddeye ulaşmış olur. Kaliteli ham madde kullanımı ile alanda en kaliteli ürünler ortaya çıkar.

Bu kaliteli ürünler firma ihtiyaçları ve amaçları doğrultusunda doğru yöntemlerle değerlendirilir. Granit, bazalt, kuvarsit, mermer gibi pek çok değerli maden doğru yöntemler kullanılarak işlendiği zaman kaliteli ürün oluşur. Bu alanda üretilen pek çok farklı ürün farklı sektörlerde değer kazanır.

Bu sektörlerin başında da inşaat, mimari, dekorasyon gibi sektörler gelir. Bu sektörlerde özellikle parke yapımı, yol yapımı, dekoratif işler ve köprü yapımı gibi birçok işte bu maddeleri değerlendirir.

Erga Granit kalitesi ile üretilen tüm ürünler üstün dayanıklılık ve sağlamlık içeriğine sahiptir. Erga Granit Madencilik müşteri memnuniyetini en önemli kazanım olarak kabul ederek tüm siparişlerde etkili iletişim kurularak en uygun ürünler müşterilere ulaşır.

Ankara Bazalt taşı
Beypazarı Bazalt arnavut taşı

Keşif ve Planlama

Erga Granit Madencilik olarak tüm işlerde planlı ve programlı bir işleyiş yapısına sahibiz. Firma tarafından sağlanan ücretsiz keşif hizmeti sayesinde size en uygun olan içeriği üretmeye ve tasarlamaya çalışıyoruz. Dekorasyon ve mimari yapı alanında uzmanlaşmış ekibimiz sayesinde alanınız incelenir ve bir plan çıkarılır. Bölgenin yapısı, yapılacak işlemler, malzeme kalitesi, teslim zamanı gibi pek çok konu haritalandırılarak zaman çizelgesi oluşturulur. Size en uygun malzeme özel olarak üretilerek özenli bir biçimde alanınız biçimlendirilir ya da dekore edilir.

Kullanılan Değerli Taşlar

Birçok değerli taş dayanıklı ürünler elde etmek için kullanılır.

Bu taşlar arasında şunlar vardır:

  • Granit taşı,
  • Bazalt taşı,
  • Mermer ve mermer yapıları,
  • Andazit taşı,
  • Dolomit taşı gibi pek çok taş işlenerek ürünler elde edilir.

Ankara Bazalt Taşı ve Üretimi

Siyah bazalt taşı rengi ile öne çıkmakla birlikte kullanım kolaylığı ve görsel yapısıyla tercih sebebidir. Bu taşın üstün dayanıklılık özellikleri ve yapısı bulunur. Özellikle mimari yapılarda tercih edilir. Erga bazalt ile Diyarbakır, Ankara bazalt taşı üretiminde önemli noktalardır.

PAYLAŞ
REFERANSLAR
Devam Eden Projeler
Marmaris Küp Taş

Doğa insanlara, çeşitli özelliklerde volkanik taş çeşitleri sunmaktadır. Firmamız, bu taşları kurmuş olduğu madenler ile çıkartarak, kullanım yerlerine göre düzenlemektedir. Marmaris küp taş çeşitleri daha çok granit volkanik taşlarıdır. Granit, insanlar tarafından yüzyıllarca öncesinde bu yana zemin döşeme işlemlerinde sağlam bir malzeme olarak kullanılmaktadır. Küp taşı üretimlerimizi, kare, küp şeklinde yapıyoruz. Küp Taşlar Marmaris küp […]

Diyarbakır Andezit

Andezit taşı, volkanik püskürük taşlarından birisidir ve mor ya da eflatun renklerde bulunmaktadır. Diyarbakır antezit madenlerimizde, grimsi ve siyah renk çeşitlerine de rastlanılabilmektedir. Benekli yapısından dolayı kaymaz zemin oluşturmalarında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Aşınmalara karşı dayanıklıdır ve binaları duvarlarının tamamında ya da bir bölümü kaplama işlemlerinde kullanılabilmektedir. Doğal taş özelliklerinden dolayı kullanım alanlarında birçok avantaj sağlamaktadır. Diyarbakır […]

Tunceli Bazalt Taşı Projemiz

Tunceli bazalt taşı projemiz detaylarını siz değerli site ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz ile paylaşmak istedik. Tunceli valiliği ve belediyesi bünyesinde. Tunceli Ovacık Gözeler’de Çevre düzenleme ve peyzaj düzenleme işlerini üstlenerek Gözeleri çevreye uygun tabiyatını bozmadan kısa bir süre içinde Çalışmalarımıza başlamış ve bitirmek için tüm hızı ile ekip ve ekipmanlarımız devam etmektedir. Erga Granit Madencilik Şirketini […]

Haber Bültenimize Kayıt Olun!

Ürünler, özel teklifler ve kampanyalardan haberdar olmak için hemen kayıt olun.