fbpx
Whatsapp
Şimdi Ara
Konum
Doğal Taşın Marka Adresi
ERGA GRANİT

Adana Bergama Gri Granit Projelerimiz

Adana Bergama Gri Granit Projelerimiz
AÇIKLAMA

Adana ve merkeze bağlı ilçelerde kullanılan Bergama gri granit küp taşları erga granit Madencilik firması aracılığıyla merkez ve ilçelerini hizmet veren şirket olarak bilinmekte. Adana Bergama gri granit tedarikini yapan ve ürün çeşitliği ile hizmet veren kurumsal firma olarak Adana’ya hizmet veren tek şirket olarak firmamızı tanıttık. Adana Bergama Gri Granit taşı üreten firmamız ile iletişime geçiniz. Alt kısımda hizmet verdiğimiz Adana ilçelerini siz değerli erga granit madencilik şirketi bilinerek hizmetlerimizi sıralayacağız.

Adana Bergama Gri Granit  Üretimi

Adana iline hizmet veren erga granit madencilik şirketi olarak zengin ürün çeşitleri ile profesyonel  deneyimli ekip ustalarımızla siz değerli adanalı Hemşerilemize hizmet vermeye devam edeceğiz.  adana ve ilçelerine hizmet veren kurumsal firma ile tanışmanız için tek yapmanız gereken firmamızla kısa süre içinde iletişime geçe bilirsiniz. Firmamız 7/24 Kesintisiz bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

Adana, Doktor.AŞKIN  Tüfekçi Hastanesi

2017 Yılında başlamış olduğumuz projelerden biri Adana Doktor Aşkın Tüfekçi Hastanesi Peyzaj taşları projelerinde hizmet veren şirketimiz. İş veren yüklenici Can inşaat şirketi ile sözleştiğimiz gibi kısa süre içinde iş veren firmamızın zamanında işlerini teslim etmek için elimizden gelenin ve daha iyisini yaptık. can inşaatın sıkıntısız bir şekilde toki kurumuna geçici kabul teslimatlarını yardımcı olduk.

Adana, Doktor.AŞKIN  Tüfekçi Hastanesinde yaptığımız kalemleri sırası ile aşağıda belirtiyoruz.

Yapılan toplam Saha Alanı

Ürün AçıklamasıÖlçüleriAlanı
1- Doğal  Kırma Granit Küp taş 8 x 10 m26.500
2- Doğal  Kırma Bazalt Küp taşı 8 x 11 m22.000
3 –Beton bordür taşları 10x20x50 MT2.000
4 – Ankara Pembe Andezit Plak 3X30SB. M21.500
5 – Çevre Tretuarı Granit Plak 3X30X SB M22.000

Doktor.AŞKIN  Tüfekçi Hastanesinde yaptığımız toplam 14.000 (METREKARE) olan alana taş döşeme işlemi gerçekleştirerek 60 gün iş günü olarak bitirmiş olduk. Can İnşaat A.Ş firması ile bir daha seferki Projelerinde Bulunmak isteriz.

Bergama Gri Granit Uygulama
Bergama Gri Granit Uygulama

Adana Ceyhan Belediyesi Tarihi Sokak Restorasyonu

2017 Yılında Başlamış olduğumuz diğer bir proje ise Adana Ceyhan Belediyesi Tarihi Sokak iyileştirme Restorasyonu başlayarak. Bir projenin daha sonun gelerek iş veren firmamızı mutlu bir şekilde kendinlerinden ayrıldık. Adana Ceyhan Belediyesi Tarihi Sokak Restorasyonu Yüklenici Firma Aykut İnşaat ve Restorasyon şirketinin alt yüklenici olarak projelerinde hatasız bir şekilde iş verenimize teslimatını gerçeleştirmiştik.

Adana Ceyhan Belediyesi Tarihi Sokak Restorasyonu Kullanılan ürünler ise aşagıdaki veregimiz tablodu belirtilmiştir.

  1. Doğal kırma Bergama Gri Granit taşı 8x10x10 CM ölçüleri
  2. Doğal Sulu kesim Bazalt bordür taşı 15x25x50 cm ölçüsü
  3. Doğal Sulu kesim Bazalt oluk taşı 6x20x50 cm ölçüsü

Ve Adana Ceyhan Belediyesi Tarihi Sokak Restorasyonu işerinde Erga Granit Madencilik Şirketini Seçtikleri için Teşekürler. Adana Ve Çevre ilçelerine Granit Ürünleri, Bazalt ürünleri, Andezit Taşı ürün çeşidi ile erga granit madencilik 7 / 24 hizmet vermeye devam etmektedir. Bizi seçtiğiniz için 1 – 0  öndesiniz.

Adana Bergama Gri Granit
Adana Bergama Gri Granit
PAYLAŞ
REFERANSLAR
Sıkça Sorulan Sorular
Işlenmiş Granit Nedir?

Işlenmiş Granit Nedir?  Erga Granit yüksek miktarda granit üretimini yapan ve bloklar halinde kesilip sonradan makinelerden geçerek işlenme sürecine girerek piyasaya sürülmektedir. Ürünler kıtaların ve Dünya’nın imzası olarak tanımlayabileceğimiz bir oluşumdur. Diğer kayalık Merkür, Venüs ve Mars gibi gezegenler, Dünya’nın okyanus tabanında görüldüğü gibi granit ile kaplamışlar’dır. Fakat yalnızca Dünya bol miktarda bu güzel ve ilgi çekici kaya türüne sahiptir. Tüm Projelerinize Uygun ölçülerde granit taşını işlemekteyiz Granit Nedir? Yazımızı takip ede bilirsiniz..

Andezit Taşı Nedir?

Doğal Taşlardan Pembemsi Renkleri olan Andezit, tersiyer ve kuvaterner dönemlerdeki volkanik hareketlere bağlı olarak oluşmuş kor kayaç’tır. Türkiye’de Ankara Gölbaşı’nda en çok üretilen ürünlerdendir. Erga Granit Şirketi Tüm ürünlerini farklı projelerde kullanmaktadır. Andezit taşı ihtiyacınızı karşılayacak potansiyele Sahip Hemen Andezit taşı fiyatları için ziyaret ediniz Andezit taşı nedir?.. Yazımızı Takip edip detaylı bilgi sahibi ola bilirsiniz.

Küp taş İşçiliği Nasıl Yapılır?

Erga Granit Şirketleri Granit küp taşların işçiliğini 4x6x6, 6x8x8 veya 8x10x10 ebatlarında kesilerek döşeme işlemi için hazırlanmaktadırlar. Bu kesim işlemi kırma veya sulu kesim ile gerçekleştirilmektedir. Ancak renklerde solma yaşanmaması adına, granit küp taş ustaları doğal granit küp taşları döşemeyi tercih etmektedirler. Böylelikle granit doğal halini korur ve daha az mekanik işleme maruz kalarak doğal rengini yüzyıllar boyunca kaybetmez. Daha kapsamlı bilgi sahibi olmak istermisiniz. Granit Nedir….? Yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Bazalt taşı ne demek?

Bazalt Nedir? Dünyada yer altında binlerce çeşit madeni taş bulunur. Nadir bulunanlar fiyat olarak oldukça fazla değerliyken çok fazla bulunanlar da uygun fiyatlara satılırlar. Örneğin altın ve gümüş gibi madenler diğer madenlere göre hep değerli olmuşlardır. Bu tarihin geçmişinde böyle olduğu gibi günümüzde de aynıdır ve gelecekte de aynı şekilde devam edecektir.

Ancak kömür ve demir gibi madenler yer altında fazla bulunduklarından altın madenine göre daha uygun fiyatlara satılır. Yer altından çıkarılan madenlerden biri olan bazalt taşı da bu kategoriye girer. Lavların yer altından yeryüzüne çıkarak soğuması ve büzülmesi ile meydana gelmiş olan bu kayaç türü de çok fazla bulunabilir olduğundan diğer madenlere göre daha uygun fiyatlara sahip olunabilmektedir. Bazalt nedir?  sayfamızı ziyaret et.

Mermer Çeşitleri Nelerdir?

Mermer Çeşitleri KÜTAHYA SİYAH , DİAGONAL MARMARA | MERMER, AFYON BEYAZI | MERMER, GOLD BEJ | MERMER, DENİZLİ AÇIK TRAVERTEN, EMPERADOR KOYU | MERMER, EMPERADOR AÇIK | MERMER, LOTUS ROSALIA | MERMER, MARON MARINACE | MERMER Daha Fazla Bilgi için ve Fiyatlar için Şirketimizle İletişime Geçiniz.

Devam Eden Projeler
Diyarbakır Bazalt Taş

Diyarbakır Bazalt Taş: Yeryüzünde çeşitli jeolojik olaylar ve afetler sonucunda çok farklı taşlar ortaya çıkar. Bu taşlar farklı içeriklere ve farklı yapılara sahiptir. Bu taşların içeriğinde farklı mineral değerlerinin bulunması farklı alanlarda değerlendirilmesi için işlevsel olur. Bu nedenle her taş yerinde, amacında ve olması gereken işlevinde değerlendirilmelidir. Bu taşlardan bazıları güçlü ve dayanıklı yapısı sayesinde […]

Malatya Granit Taşı

Malatya Granit: Doğal taşlar doğadan çıkarılarak kullanılan temel inşaat malzemeleridir. Bu taşlar üstün mineral yapıları, değerli içerikleri ve sağlam yapıları sayesinde pek çok alanda sıkça kullanılır. Bu alanlarda kullanımı yanında pek çok yardımcı ürünler de ortaya çıkarırlar. Bu alanda yapılan nitelikli madencilik işleri, nitelikli yöntem kullanımı ve modern alt yapı şartları sayesinde birçok firma tarafından […]

Elazığ Bazalt Taşı Ürünleri

Elazığ bazalt: Ülkemiz’de doğal taşlar bakımından oldukça fazla zengindir. Çeşit çeşit taşlar bulunur. Bu taşlar maden ocaklarında çıkarılmayı bekler. Ülkemizde birçok maden ocağı bulunur. Bu ocaklardan doğal bazalt taşlar usta işçiler tarafından özenle ve emekle çıkarılır. Daha sonra bu taşlar uzman ellerde özveri ile işlenir, şekillenir. Bu taşlardan bir tanesi de bazalttır. Ustası tarafından işlendiğinde […]

Haber Bültenimize Kayıt Olun!

Ürünler, özel teklifler ve kampanyalardan haberdar olmak için hemen kayıt olun.