fbpx
Whatsapp
Şimdi Ara
Konum
Doğal Taşın Marka Adresi
ERGA GRANİT

Adana Bergama Gri Granit Projelerimiz

Adana Bergama Gri Granit Projelerimiz
AÇIKLAMA

Adana ve merkeze bağlı ilçelerde kullanılan Bergama gri granit küp taşları erga granit Madencilik firması aracılığıyla merkez ve ilçelerini hizmet veren şirket olarak bilinmekte. Adana Bergama gri granit tedarikini yapan ve ürün çeşitliği ile hizmet veren kurumsal firma olarak Adana’ya hizmet veren tek şirket olarak firmamızı tanıttık. Adana Bergama Gri Granit taşı üreten firmamız ile iletişime geçiniz. Alt kısımda hizmet verdiğimiz Adana ilçelerini siz değerli erga granit madencilik şirketi bilinerek hizmetlerimizi sıralayacağız.

Adana Bergama Gri Granit  Üretimi

Adana iline hizmet veren erga granit madencilik şirketi olarak zengin ürün çeşitleri ile profesyonel  deneyimli ekip ustalarımızla siz değerli adanalı Hemşerilemize hizmet vermeye devam edeceğiz.  adana ve ilçelerine hizmet veren kurumsal firma ile tanışmanız için tek yapmanız gereken firmamızla kısa süre içinde iletişime geçe bilirsiniz. Firmamız 7/24 Kesintisiz bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

Adana, Doktor.AŞKIN  Tüfekçi Hastanesi

2017 Yılında başlamış olduğumuz projelerden biri Adana Doktor Aşkın Tüfekçi Hastanesi Peyzaj taşları projelerinde hizmet veren şirketimiz. İş veren yüklenici Can inşaat şirketi ile sözleştiğimiz gibi kısa süre içinde iş veren firmamızın zamanında işlerini teslim etmek için elimizden gelenin ve daha iyisini yaptık. can inşaatın sıkıntısız bir şekilde toki kurumuna geçici kabul teslimatlarını yardımcı olduk.

Adana, Doktor.AŞKIN  Tüfekçi Hastanesinde yaptığımız kalemleri sırası ile aşağıda belirtiyoruz.

Yapılan toplam Saha Alanı

Ürün AçıklamasıÖlçüleriAlanı
1- Doğal  Kırma Granit Küp taş 8 x 10 m26.500
2- Doğal  Kırma Bazalt Küp taşı 8 x 11 m22.000
3 –Beton bordür taşları 10x20x50 MT2.000
4 – Ankara Pembe Andezit Plak 3X30SB. M21.500
5 – Çevre Tretuarı Granit Plak 3X30X SB M22.000

Doktor.AŞKIN  Tüfekçi Hastanesinde yaptığımız toplam 14.000 (METREKARE) olan alana taş döşeme işlemi gerçekleştirerek 60 gün iş günü olarak bitirmiş olduk. Can İnşaat A.Ş firması ile bir daha seferki Projelerinde Bulunmak isteriz.

Bergama Gri Granit Uygulama
Bergama Gri Granit Uygulama

Adana Ceyhan Belediyesi Tarihi Sokak Restorasyonu

2017 Yılında Başlamış olduğumuz diğer bir proje ise Adana Ceyhan Belediyesi Tarihi Sokak iyileştirme Restorasyonu başlayarak. Bir projenin daha sonun gelerek iş veren firmamızı mutlu bir şekilde kendinlerinden ayrıldık. Adana Ceyhan Belediyesi Tarihi Sokak Restorasyonu Yüklenici Firma Aykut İnşaat ve Restorasyon şirketinin alt yüklenici olarak projelerinde hatasız bir şekilde iş verenimize teslimatını gerçeleştirmiştik.

Adana Ceyhan Belediyesi Tarihi Sokak Restorasyonu Kullanılan ürünler ise aşagıdaki veregimiz tablodu belirtilmiştir.

  1. Doğal kırma Bergama Gri Granit taşı 8x10x10 CM ölçüleri
  2. Doğal Sulu kesim Bazalt bordür taşı 15x25x50 cm ölçüsü
  3. Doğal Sulu kesim Bazalt oluk taşı 6x20x50 cm ölçüsü

Ve Adana Ceyhan Belediyesi Tarihi Sokak Restorasyonu işerinde Erga Granit Madencilik Şirketini Seçtikleri için Teşekürler. Adana Ve Çevre ilçelerine Granit Ürünleri, Bazalt ürünleri, Andezit Taşı ürün çeşidi ile erga granit madencilik 7 / 24 hizmet vermeye devam etmektedir. Bizi seçtiğiniz için 1 – 0  öndesiniz.

Adana Bergama Gri Granit
Adana Bergama Gri Granit
PAYLAŞ
REFERANSLAR
Devam Eden Projeler
Marmaris Küp Taş

Doğa insanlara, çeşitli özelliklerde volkanik taş çeşitleri sunmaktadır. Firmamız, bu taşları kurmuş olduğu madenler ile çıkartarak, kullanım yerlerine göre düzenlemektedir. Marmaris küp taş çeşitleri daha çok granit volkanik taşlarıdır. Granit, insanlar tarafından yüzyıllarca öncesinde bu yana zemin döşeme işlemlerinde sağlam bir malzeme olarak kullanılmaktadır. Küp taşı üretimlerimizi, kare, küp şeklinde yapıyoruz. Küp Taşlar Marmaris küp […]

Diyarbakır Andezit

Andezit taşı, volkanik püskürük taşlarından birisidir ve mor ya da eflatun renklerde bulunmaktadır. Diyarbakır antezit madenlerimizde, grimsi ve siyah renk çeşitlerine de rastlanılabilmektedir. Benekli yapısından dolayı kaymaz zemin oluşturmalarında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Aşınmalara karşı dayanıklıdır ve binaları duvarlarının tamamında ya da bir bölümü kaplama işlemlerinde kullanılabilmektedir. Doğal taş özelliklerinden dolayı kullanım alanlarında birçok avantaj sağlamaktadır. Diyarbakır […]

Tunceli Bazalt Taşı Projemiz

Tunceli bazalt taşı projemiz detaylarını siz değerli site ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz ile paylaşmak istedik. Tunceli valiliği ve belediyesi bünyesinde. Tunceli Ovacık Gözeler’de Çevre düzenleme ve peyzaj düzenleme işlerini üstlenerek Gözeleri çevreye uygun tabiyatını bozmadan kısa bir süre içinde Çalışmalarımıza başlamış ve bitirmek için tüm hızı ile ekip ve ekipmanlarımız devam etmektedir. Erga Granit Madencilik Şirketini […]

Haber Bültenimize Kayıt Olun!

Ürünler, özel teklifler ve kampanyalardan haberdar olmak için hemen kayıt olun.