fbpx
Whatsapp
Şimdi Ara
Konum
Doğal Taşın Marka Adresi
ERGA GRANİT

Aksaray Yaylak Granit

Aksaray Yaylak Granit
AÇIKLAMA

Yaylak Granit: Ülkemizde ve dünyada pek çok alanda kaliteli taşlara ve taş ürünlerine ihtiyaç duyulur. Mimari tasarımlar, kaplama işleri, parke taşları, ev sistemleri ve duvar yapıları gibi pek çok alanda kullanım alanına sahiptir. Tüm taşlar önemli keşif sonrasında yataklarından çıkarılır ve işlemlere başlanır.

Aksaray yaylak KÜP TAŞ

Yaylak Granit Taş İşleme Stratejisi

Bir taşın çıkartılması için içerisinde bulunan mineral madde oranı, rezerv genişliği ve işlenebilir özellik seviyesi gibi pek çok faktöre dikkat edilir. Bu sayede de nitelikli ürünler oluşturulmak hedeflenir. Kaliteli bir ürünün ilk adımı olan ham madde sağlandıktan sonra nitelikli ve deneyimli bir personel ihtiyacı doğar.

Tüm personeller üretim süreçlerinin dinamiği üzerinde etkili olarak süreç yönetimini etkilerler. Personelde iletişim becerileri başta olmak üzere dinamik bir kişilik yapısı, el yetenekleri ve zaman riayeti gibi konularda üst düzey nitelikler aranır. Nitelikli bir ürün ile birlikte personel yapısının eksikliği kaliteli ürünlerin ortaya çıkmasına engel olur. Bu sebeple personel üzerinde daha fazla durulmalı ve personel eğitimi önemsenmelidir.

Aksaray yaylak KÜPTAŞ

Erga Granit Üretim Prensipleri

Erga Granit üretim konusunda belirli prensipler koyarak hareket eder. Bu prensiplerden taviz vermeden hareket eden tarzı ile birlikte kaliteden ödün vermez.

Erga Granit şu maddelerde prensipler belirleyerek ürün oluşturmayı benimser:

  • Kalite ürün özellikleri ve yapısı,
  • Profesyonel düzeyde yürütülen işçilik faaliyetleri,
  • Uzun süreli kullanıma izin veren dayanıklı ürünler,
  • Yetkin ve Nitelikli personel desteği,
  • Ürün teslimatı öncesinde kalite ve içerik kontrolü,
  • Mimari ve dekoratif düzenlemelerde keşif ve planlama yöntemleri ile hareket ederek kendine özgü bir üretim metodu geliştirir.

Granit Üretimleri

Granit taşı içeriğinde pek çok değerli mineral madde içerir. Bu maddelerle birlikte birçok alanda ve mimari dekorasyon sürecinde kullanılabilir değerli bir yapıdır. Granit yatakları Bergama çevresi ile yaylak granit gibi alanlardan elde edilen kaliteli maddeler sonrası işlemlere tabii tutulur. Bu madde ile kaplama işlerinde, parke ürünlerinde ve mimari işlerde nitelikli bir biçimde yararlanılır. Ülkemizde birçok alanda granit yatağı bulunur. Bu nedenle de ucuz ve ulaşılması kolay olan kaynaklar arasındadır.

Yaylak plak taşı / Yaylak Parke taşı, Yaylak siyah bazalt taşı ürünleri / Aksaray yaylak taşı Birim Fiyat – Aksaray Yaylak Granitin Fiyatları – Aksaray Yaylak Granit ocakları – Aksaray Yaylak fiyat – Aksaray Granit fabrikaları – Aksaray Yaylak Birim Fiyat – Platino Granit – Türkiye granit ocakları

PAYLAŞ
REFERANSLAR
Devam Eden Projeler
Marmaris Küp Taş

Doğa insanlara, çeşitli özelliklerde volkanik taş çeşitleri sunmaktadır. Firmamız, bu taşları kurmuş olduğu madenler ile çıkartarak, kullanım yerlerine göre düzenlemektedir. Marmaris küp taş çeşitleri daha çok granit volkanik taşlarıdır. Granit, insanlar tarafından yüzyıllarca öncesinde bu yana zemin döşeme işlemlerinde sağlam bir malzeme olarak kullanılmaktadır. Küp taşı üretimlerimizi, kare, küp şeklinde yapıyoruz. Küp Taşlar Marmaris küp […]

Diyarbakır Andezit

Andezit taşı, volkanik püskürük taşlarından birisidir ve mor ya da eflatun renklerde bulunmaktadır. Diyarbakır antezit madenlerimizde, grimsi ve siyah renk çeşitlerine de rastlanılabilmektedir. Benekli yapısından dolayı kaymaz zemin oluşturmalarında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Aşınmalara karşı dayanıklıdır ve binaları duvarlarının tamamında ya da bir bölümü kaplama işlemlerinde kullanılabilmektedir. Doğal taş özelliklerinden dolayı kullanım alanlarında birçok avantaj sağlamaktadır. Diyarbakır […]

Tunceli Bazalt Taşı Projemiz

Tunceli bazalt taşı projemiz detaylarını siz değerli site ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz ile paylaşmak istedik. Tunceli valiliği ve belediyesi bünyesinde. Tunceli Ovacık Gözeler’de Çevre düzenleme ve peyzaj düzenleme işlerini üstlenerek Gözeleri çevreye uygun tabiyatını bozmadan kısa bir süre içinde Çalışmalarımıza başlamış ve bitirmek için tüm hızı ile ekip ve ekipmanlarımız devam etmektedir. Erga Granit Madencilik Şirketini […]

Haber Bültenimize Kayıt Olun!

Ürünler, özel teklifler ve kampanyalardan haberdar olmak için hemen kayıt olun.