fbpx
Whatsapp
Şimdi Ara
Konum
Doğal Taşın Marka Adresi
ERGA GRANİT

Aksaray Yaylak Granit

Aksaray Yaylak Granit
AÇIKLAMA

Yaylak Granit: Ülkemizde ve dünyada pek çok alanda kaliteli taşlara ve taş ürünlerine ihtiyaç duyulur. Mimari tasarımlar, kaplama işleri, parke taşları, ev sistemleri ve duvar yapıları gibi pek çok alanda kullanım alanına sahiptir. Tüm taşlar önemli keşif sonrasında yataklarından çıkarılır ve işlemlere başlanır.

Aksaray yaylak KÜP TAŞ

Yaylak Granit Taş İşleme Stratejisi

Bir taşın çıkartılması için içerisinde bulunan mineral madde oranı, rezerv genişliği ve işlenebilir özellik seviyesi gibi pek çok faktöre dikkat edilir. Bu sayede de nitelikli ürünler oluşturulmak hedeflenir. Kaliteli bir ürünün ilk adımı olan ham madde sağlandıktan sonra nitelikli ve deneyimli bir personel ihtiyacı doğar.

Tüm personeller üretim süreçlerinin dinamiği üzerinde etkili olarak süreç yönetimini etkilerler. Personelde iletişim becerileri başta olmak üzere dinamik bir kişilik yapısı, el yetenekleri ve zaman riayeti gibi konularda üst düzey nitelikler aranır. Nitelikli bir ürün ile birlikte personel yapısının eksikliği kaliteli ürünlerin ortaya çıkmasına engel olur. Bu sebeple personel üzerinde daha fazla durulmalı ve personel eğitimi önemsenmelidir.

Aksaray yaylak KÜPTAŞ

Erga Granit Üretim Prensipleri

Erga Granit üretim konusunda belirli prensipler koyarak hareket eder. Bu prensiplerden taviz vermeden hareket eden tarzı ile birlikte kaliteden ödün vermez.

Erga Granit şu maddelerde prensipler belirleyerek ürün oluşturmayı benimser:

  • Kalite ürün özellikleri ve yapısı,
  • Profesyonel düzeyde yürütülen işçilik faaliyetleri,
  • Uzun süreli kullanıma izin veren dayanıklı ürünler,
  • Yetkin ve Nitelikli personel desteği,
  • Ürün teslimatı öncesinde kalite ve içerik kontrolü,
  • Mimari ve dekoratif düzenlemelerde keşif ve planlama yöntemleri ile hareket ederek kendine özgü bir üretim metodu geliştirir.

Granit Üretimleri

Granit taşı içeriğinde pek çok değerli mineral madde içerir. Bu maddelerle birlikte birçok alanda ve mimari dekorasyon sürecinde kullanılabilir değerli bir yapıdır. Granit yatakları Bergama çevresi ile yaylak granit gibi alanlardan elde edilen kaliteli maddeler sonrası işlemlere tabii tutulur. Bu madde ile kaplama işlerinde, parke ürünlerinde ve mimari işlerde nitelikli bir biçimde yararlanılır. Ülkemizde birçok alanda granit yatağı bulunur. Bu nedenle de ucuz ve ulaşılması kolay olan kaynaklar arasındadır.

Yaylak plak taşı / Yaylak Parke taşı, Yaylak siyah bazalt taşı ürünleri / Aksaray yaylak taşı Birim Fiyat – Aksaray Yaylak Granitin Fiyatları – Aksaray Yaylak Granit ocakları – Aksaray Yaylak fiyat – Aksaray Granit fabrikaları – Aksaray Yaylak Birim Fiyat – Platino Granit – Türkiye granit ocakları

PAYLAŞ
REFERANSLAR
Sıkça Sorulan Sorular
Işlenmiş Granit Nedir?

Işlenmiş Granit Nedir?  Erga Granit yüksek miktarda granit üretimini yapan ve bloklar halinde kesilip sonradan makinelerden geçerek işlenme sürecine girerek piyasaya sürülmektedir. Ürünler kıtaların ve Dünya’nın imzası olarak tanımlayabileceğimiz bir oluşumdur. Diğer kayalık Merkür, Venüs ve Mars gibi gezegenler, Dünya’nın okyanus tabanında görüldüğü gibi granit ile kaplamışlar’dır. Fakat yalnızca Dünya bol miktarda bu güzel ve ilgi çekici kaya türüne sahiptir. Tüm Projelerinize Uygun ölçülerde granit taşını işlemekteyiz Granit Nedir? Yazımızı takip ede bilirsiniz..

Andezit Taşı Nedir?

Doğal Taşlardan Pembemsi Renkleri olan Andezit, tersiyer ve kuvaterner dönemlerdeki volkanik hareketlere bağlı olarak oluşmuş kor kayaç’tır. Türkiye’de Ankara Gölbaşı’nda en çok üretilen ürünlerdendir. Erga Granit Şirketi Tüm ürünlerini farklı projelerde kullanmaktadır. Andezit taşı ihtiyacınızı karşılayacak potansiyele Sahip Hemen Andezit taşı fiyatları için ziyaret ediniz Andezit taşı nedir?.. Yazımızı Takip edip detaylı bilgi sahibi ola bilirsiniz.

Küp taş İşçiliği Nasıl Yapılır?

Erga Granit Şirketleri Granit küp taşların işçiliğini 4x6x6, 6x8x8 veya 8x10x10 ebatlarında kesilerek döşeme işlemi için hazırlanmaktadırlar. Bu kesim işlemi kırma veya sulu kesim ile gerçekleştirilmektedir. Ancak renklerde solma yaşanmaması adına, granit küp taş ustaları doğal granit küp taşları döşemeyi tercih etmektedirler. Böylelikle granit doğal halini korur ve daha az mekanik işleme maruz kalarak doğal rengini yüzyıllar boyunca kaybetmez. Daha kapsamlı bilgi sahibi olmak istermisiniz. Granit Nedir….? Yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Bazalt taşı ne demek?

Bazalt Nedir? Dünyada yer altında binlerce çeşit madeni taş bulunur. Nadir bulunanlar fiyat olarak oldukça fazla değerliyken çok fazla bulunanlar da uygun fiyatlara satılırlar. Örneğin altın ve gümüş gibi madenler diğer madenlere göre hep değerli olmuşlardır. Bu tarihin geçmişinde böyle olduğu gibi günümüzde de aynıdır ve gelecekte de aynı şekilde devam edecektir.

Ancak kömür ve demir gibi madenler yer altında fazla bulunduklarından altın madenine göre daha uygun fiyatlara satılır. Yer altından çıkarılan madenlerden biri olan bazalt taşı da bu kategoriye girer. Lavların yer altından yeryüzüne çıkarak soğuması ve büzülmesi ile meydana gelmiş olan bu kayaç türü de çok fazla bulunabilir olduğundan diğer madenlere göre daha uygun fiyatlara sahip olunabilmektedir. Bazalt nedir?  sayfamızı ziyaret et.

Mermer Çeşitleri Nelerdir?

Mermer Çeşitleri KÜTAHYA SİYAH , DİAGONAL MARMARA | MERMER, AFYON BEYAZI | MERMER, GOLD BEJ | MERMER, DENİZLİ AÇIK TRAVERTEN, EMPERADOR KOYU | MERMER, EMPERADOR AÇIK | MERMER, LOTUS ROSALIA | MERMER, MARON MARINACE | MERMER Daha Fazla Bilgi için ve Fiyatlar için Şirketimizle İletişime Geçiniz.

Devam Eden Projeler
Diyarbakır Bazalt Taş

Diyarbakır Bazalt Taş: Yeryüzünde çeşitli jeolojik olaylar ve afetler sonucunda çok farklı taşlar ortaya çıkar. Bu taşlar farklı içeriklere ve farklı yapılara sahiptir. Bu taşların içeriğinde farklı mineral değerlerinin bulunması farklı alanlarda değerlendirilmesi için işlevsel olur. Bu nedenle her taş yerinde, amacında ve olması gereken işlevinde değerlendirilmelidir. Bu taşlardan bazıları güçlü ve dayanıklı yapısı sayesinde […]

Malatya Granit Taşı

Malatya Granit: Doğal taşlar doğadan çıkarılarak kullanılan temel inşaat malzemeleridir. Bu taşlar üstün mineral yapıları, değerli içerikleri ve sağlam yapıları sayesinde pek çok alanda sıkça kullanılır. Bu alanlarda kullanımı yanında pek çok yardımcı ürünler de ortaya çıkarırlar. Bu alanda yapılan nitelikli madencilik işleri, nitelikli yöntem kullanımı ve modern alt yapı şartları sayesinde birçok firma tarafından […]

Elazığ Bazalt Taşı Ürünleri

Elazığ bazalt: Ülkemiz’de doğal taşlar bakımından oldukça fazla zengindir. Çeşit çeşit taşlar bulunur. Bu taşlar maden ocaklarında çıkarılmayı bekler. Ülkemizde birçok maden ocağı bulunur. Bu ocaklardan doğal bazalt taşlar usta işçiler tarafından özenle ve emekle çıkarılır. Daha sonra bu taşlar uzman ellerde özveri ile işlenir, şekillenir. Bu taşlardan bir tanesi de bazalttır. Ustası tarafından işlendiğinde […]

Haber Bültenimize Kayıt Olun!

Ürünler, özel teklifler ve kampanyalardan haberdar olmak için hemen kayıt olun.