fbpx
Whatsapp
Şimdi Ara
Konum
Doğal Taşın Marka Adresi
ERGA GRANİT

Villa Bahçe Modelleri

Villa Bahçe Modelleri
AÇIKLAMA

Villaların en önemli alanlarından biri de bahçeleri, bahçe dekorasyonunun, bahçe düzenlemesinin ve tasarımının eksiksiz ve kusursuz olması gerekiyor. Villa bahçe modelleri ile villanızın tarzına uygun bahçelere sahip olabilirsiniz, deneyimli personelimizle size en uygun bahçe tasarımını yaratıp uygulayabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Villa Bahçe Modelleri

Bahçe tasarımında tüm isteklerinizi karşılamak için kaliteli hizmetlerimizden yararlanabilir, hayalinizdeki villa bahçesine kavuşabilirsiniz.

Villa bahçe tasarımında şu hizmetleri beğeninize sunuyoruz:

  1. Sert zemin düzenleme
  2. Bahçe düzenleme
  3. Bahçe bakımı
  4. Peyzaj
  5. Bahçe dekorasyonu

Uzman personelimizle siz de bu hizmetlerimizden yararlanabilir, yenilikçi yaklaşımımız, kaliteli malzemelerimiz ile uzun yıllar villa bahçenizde keyifli anlar yaşayabilirsiniz.

Sert Zemin Düzenleme

Villa Bahçe Modelleri

Yapısal peyzaj da denilen sert zemin düzenlemesi bir bahçe modelinde yürüyüş yolları, merdivenler ve bahçe duvarı gibi imalatları içerir. Yumuşak peyzaj alanları bu imalatların dışında kalmaktadır, bitkili ve topraklı alanların düzenlenmesi sert zemin düzenleme mantığından daha farklıdır Yapısal peyzaj alanlarında (yürüyüş yolları vs.) rengarenk taşlar kullanılabilir, yemek ve dinlenme mobilyalarının bulunduğu alanlar özel olarak düzenlenebilir. Bahçe duvarları doğal taş görünümleriyle kaplanırken, hem güvenlik hem de göze hitap eden bir güzellikte olabilir.

Bahçe Düzenleme

Villa Bahçe Modelleri

Bahçe düzenlemesi uzmanlık ve kaliteli işçilik gerektiren bir alandır, bitki seçimi özenle yapılmalı, villanın bulunduğu bölgenin özellikleri dikkatle incelenmelidir. Bahçeye gelişi güzel bitki ekimi yapılamaz, bu bitkilerin bakım süreci dikkatle değerlendirilmelidir, maddi kayıpların önüne bu şekilde geçilmelidir. Bahçe düzenlemesinde bitkilerin yanı sıra doğal ve dekoratif taşlar, ahşap yapılar ve mobilyalar, süs havuzları, saksılar ve bitki dikim alanları özenle seçilmeli ve uygulanmalıdır.

Bahçe Bakımı

Villa Bahçe Modelleri

Villa bahçeleri düzenli aralıklarla kontrol edilmeli, sulama sistemleri bakımı yapılmalı ve bitkilere gerekli müdahaleler yapılmalıdır. Çim ekimi ve gübrelemesi özenle gerçekleştirilirken, bitkilerin ve çimlerin ihtiyaç duyduğu besin takviyeleri yapılmalı, hastalık ve zararlılardan koruma çalışmaları yapılmalıdır.

Peyzaj

Villa Bahçe Modeller

Villa bahçe modellerinin en önemli kısmı peyzaj düzenleme çalışmalarıdır, bitkilendirme tasarımı, drenaj çalışmaları, sulama sisteminin kurulması aydınlatma materyallerinin seçimi ve konumlandırılması özenle yapılmalıdır. Peyzaj ve çevre düzenlemesi bir proje dahilinde, her ayrıntıya dikkat edilerek projelendirme, planlama, mühendislik ve teknik çizim bilgisi gerektirmektedir. Firmamızda tüm bu hizmetlere ulaşabilir, arzu ettiğiniz villa bahçe modelleme seçeneklerine sahip olabilirsiniz.

PAYLAŞ
REFERANSLAR
Devam Eden Projeler
Tunceli Bazalt Taşı Projemiz

Tunceli bazalt taşı projemiz detaylarını siz değerli site ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz ile paylaşmak istedik. Tunceli valiliği ve belediyesi bünyesinde. Tunceli Ovacık Gözeler’de Çevre düzenleme ve peyzaj düzenleme işlerini üstlenerek Gözeleri çevreye uygun tabiyatını bozmadan kısa bir süre içinde Çalışmalarımıza başlamış ve bitirmek için tüm hızı ile ekip ve ekipmanlarımız devam etmektedir. Erga Granit Madencilik Şirketini […]

Diyarbakır Bazalt Taş

Diyarbakır Bazalt Taş: Yeryüzünde çeşitli jeolojik olaylar ve afetler sonucunda çok farklı taşlar ortaya çıkar. Bu taşlar farklı içeriklere ve farklı yapılara sahiptir. Bu taşların içeriğinde farklı mineral değerlerinin bulunması farklı alanlarda değerlendirilmesi için işlevsel olur. Bu nedenle her taş yerinde, amacında ve olması gereken işlevinde değerlendirilmelidir. Bu taşlardan bazıları güçlü ve dayanıklı yapısı sayesinde […]

Malatya Granit Taşı

Malatya Granit: Doğal taşlar doğadan çıkarılarak kullanılan temel inşaat malzemeleridir. Bu taşlar üstün mineral yapıları, değerli içerikleri ve sağlam yapıları sayesinde pek çok alanda sıkça kullanılır. Bu alanlarda kullanımı yanında pek çok yardımcı ürünler de ortaya çıkarırlar. Bu alanda yapılan nitelikli madencilik işleri, nitelikli yöntem kullanımı ve modern alt yapı şartları sayesinde birçok firma tarafından […]

Haber Bültenimize Kayıt Olun!

Ürünler, özel teklifler ve kampanyalardan haberdar olmak için hemen kayıt olun.