fbpx
Whatsapp
Şimdi Ara
Konum
Doğal Taşın Marka Adresi
ERGA GRANİT

Siyah Bazalt Küptaş

Siyah Bazalt Küptaş
AÇIKLAMA

Bazalt küp taş; volkanik olaylar sonucunda meydana çıkan kayaçlardır. Bazalt, gabro taş grubuna aittir. Birçok doğal taşın oluşumu gibi lavlardan çıkan ve soğuyarak doğada belirli süreçlerden geçerek renklere bürünen bu taşlar arasında siyah bazalt küptaş en çok talep gören ürünlerimiz arasında yer alır. Lavların püskürmesi sonucu sıvı olarak çatlaklardan sızan ve soğuyarak sağlam bir yapıya bürünen bazalt taşlarımız, siyah renkte dayanıklı yapıya sahiptir.

Bazalt Taş Çeşitleri

Bazalt taşının oluşum sürecinde ortaya çıkan birçok çeşitler bulunur. Küp taşları; demir, magnezyum, olivin ve sülfat bileşenlerinden oluşuyor.

Bazalt taş çeşitlerimiz;

  • Plak
  • Bordür
  • Oluk
  • Patlama
  • Küp taş

Küp taşların içeriğinde bulunan maddeler ile taşın mukavemeti artar. Küp taşlar doğada altıgen olarak bulunuyor. Doğu Anadolu bölgesinde oldukça yoğun halde bulunuyor. Dekorasyon, dekoratif birçok kullanım alanına sahiptir. İç ve dış dekorasyonda; zemin döşeme, duvar gibi birçok alanda yeri vardır.

Bazalt Siyah Küp Taş Nasıl Döşenir?

Bizden tedarik ettiğiniz küp taşların nasıl döşeneceği konusunda bilgiye ayrıntılı ulaşabilirsiniz. Kesilebilen yapısı nedeni ile küp şeklinde döşemelerde kullanılır. Boyut ve ebatları konusunda tercihi sizlere bırakıyoruz. Döşeme ustaları tarafından döşenen bu malzememiz, makine ile yapılan döşemeler için uygundur.

Bazalt Siyah Küp Taş Kullanım Yerleri

Bazalt küp taşlarımızın kullanımı özellikle birçok kurum tarafından tercih edildiği için bireysel ve kurumsaldır. Zamandan tasarruf yapılarak döşenen siyah bazalt küptaş uzun yıllar dayanıklı yapısıyla bütçenizi korur.

Bazalt Küp Taş Fiyatlarımız

Bazalt küp taşları, doğadan alıp, üretip işleyip sizlere sunuyoruz. Talep edilen siparişe, ebat, kullanım yeri ve cinsine uygun olarak fiyatlandırma yapıyoruz. Piyasa koşullarına en uygun maliyetlerde tüm işlerde kullanabileceğiniz taşlarımız arasında siyah bazalt küp taşlarımızın dayanıklılığı neticesinde uzun yıllar ihtiyaç duymayacaksınız.

Fiyat politikamız gereği öncelikle doğal ve çevre dostu ürünler ile kullanım alanlarını doğaya uygun şekillendirmeyi amaçlıyoruz. Fiyatlarımızda mt² ve tonaj üzerinden liste çıkartıyoruz. Küp taş üretimlerimiz ve diğer doğal taşlarımız detaylı hakkında bilgi almak için siyah bazalt küptaş üzerinden hemen bizlere ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için iletişime sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

PAYLAŞ
REFERANSLAR
Devam Eden Projeler
Marmaris Küp Taş

Doğa insanlara, çeşitli özelliklerde volkanik taş çeşitleri sunmaktadır. Firmamız, bu taşları kurmuş olduğu madenler ile çıkartarak, kullanım yerlerine göre düzenlemektedir. Marmaris küp taş çeşitleri daha çok granit volkanik taşlarıdır. Granit, insanlar tarafından yüzyıllarca öncesinde bu yana zemin döşeme işlemlerinde sağlam bir malzeme olarak kullanılmaktadır. Küp taşı üretimlerimizi, kare, küp şeklinde yapıyoruz. Küp Taşlar Marmaris küp […]

Diyarbakır Andezit

Andezit taşı, volkanik püskürük taşlarından birisidir ve mor ya da eflatun renklerde bulunmaktadır. Diyarbakır antezit madenlerimizde, grimsi ve siyah renk çeşitlerine de rastlanılabilmektedir. Benekli yapısından dolayı kaymaz zemin oluşturmalarında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Aşınmalara karşı dayanıklıdır ve binaları duvarlarının tamamında ya da bir bölümü kaplama işlemlerinde kullanılabilmektedir. Doğal taş özelliklerinden dolayı kullanım alanlarında birçok avantaj sağlamaktadır. Diyarbakır […]

Tunceli Bazalt Taşı Projemiz

Tunceli bazalt taşı projemiz detaylarını siz değerli site ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz ile paylaşmak istedik. Tunceli valiliği ve belediyesi bünyesinde. Tunceli Ovacık Gözeler’de Çevre düzenleme ve peyzaj düzenleme işlerini üstlenerek Gözeleri çevreye uygun tabiyatını bozmadan kısa bir süre içinde Çalışmalarımıza başlamış ve bitirmek için tüm hızı ile ekip ve ekipmanlarımız devam etmektedir. Erga Granit Madencilik Şirketini […]

Haber Bültenimize Kayıt Olun!

Ürünler, özel teklifler ve kampanyalardan haberdar olmak için hemen kayıt olun.