fbpx
Whatsapp
Şimdi Ara
Konum
Doğal Taşın Marka Adresi
ERGA GRANİT

Samsun Granit Taşı

Samsun Granit Taşı
AÇIKLAMA

Samsun granit taşı üretiminden sürekli kendini geliştiren erga granit şirketi olarak samsun ve çevre ilçelere granit küp taş ve bazalt taşı tedarikini yapan kurumsal firma. Doğal taşlar inşaat sektörü için kritik önem taşıyan maddeler arasındadır. Bu maddeler içerisinde granit, bazalt, andezit gibi pek çok değerli taş bulunur.

Doğal Taş İşleme Süreci

Bu taşların çıkarılması ve işlenmesinde belirli bir süreç takip edilir. Bu süreç içinde ilk önce malzemeye ulaşım söz konusu olur. Nitelikli malzemeye ulaşmada farklı materyaller, araç gereçler ve yöntemler tercih konusu olur.

Maddeye ulaşıldığında doğal taşın mineral yapısı, genel dinamiği ve rezerv genişliği değerlendirilir. Bu şartlarda çıkarılan doğal taşlar uzman bir kadro elinde işlenerek birçok ürün haline gelir. Bu işlemler sırasında ürün ile hedeflenen temel fayda, ürünün hangi alanlarda kullanılabileceği ve ürünün pazar bayı değerlendirilir.

Samsun Granit parke taşı
Samsun Granit Taşı

Üretim ve Kontrol Prensibi

Üretim sonrasında tüm ürünlerde kontroller gerçekleştirilir. Böylelikle de müşterilere sorunlu ürün gönderilmemiş olur. Karadeniz Bölgesi genelinde etkili olan Erga Granit Sinop, samsun granit taşı üretiminde önemli merkezlerdendir.

Samsun Granit Taşı ve Genel Özellikleri

Erga Granit tam anlamıyla kaliteli ürün odaklı ve müşteri memnuniyeti merkezli bir işletmedir. Bu yapımız sayesinde de birçok üründe genel özellikler oluşturduk.

Bu özellikler arasında şunlar bulunur:

 • Türkiye’nin en doğal taşları ocaklarımızda modern yöntemlerle üretilerek kaliteli ürünler oluştururuz.
 • Tüm hizmet alanlarında profesyonel ekibimiz ve operasyonel yeteneğimizle hizmet sunarız.
 • Tüm ürünlerde uzun süreli kullanım garantisi veren dayanıklı ürünler üretiriz.
 • Tüm ürün üretimi sonrası kalite kontrolü yapılır ve eksiksiz hizmet sunulur.
 • Mimari ve dekorasyon ekibimiz profesyonel bir biçimde yapılarınızda ücretsiz keşif hizmeti sunar.

Bu özellikler ve hizmetler sayesinde Erga Granit sektörde önemli bir yerde bulunur. Bu konumunu da tamamladığı projeler ve işlerle göstermiştir.

Öne Çıkan Referanslarımız

Erga Granit olarak pek çok firma ile yoğun iletişim ve ortak çalışma yürütürüz. Bu çalışmalar sonucunda da bir referans ağı oluşmuş durumdadır.

Bu referanslar arasında şunlar bulunur:

 • Grup Ortakları,
 • Yüreğir Belediyesi,
 • Taşimpeks Madencilik,
 • Pekintaş,
 • Gebze Belediyesi,
 • Park Aden ortak iş yapılan ve ortak çalışma içinde olunan bazı kurum ve firmalardır.
 • Diğer tüm referanslar için referans sayfamızı linkten https://www.ergagranit.com.tr/referanslar/ baka bilirsiniz.
Samsun Granit küptaş
Samsun Granit Küp Taş

PAYLAŞ
REFERANSLAR
Devam Eden Projeler
Marmaris Küp Taş

Doğa insanlara, çeşitli özelliklerde volkanik taş çeşitleri sunmaktadır. Firmamız, bu taşları kurmuş olduğu madenler ile çıkartarak, kullanım yerlerine göre düzenlemektedir. Marmaris küp taş çeşitleri daha çok granit volkanik taşlarıdır. Granit, insanlar tarafından yüzyıllarca öncesinde bu yana zemin döşeme işlemlerinde sağlam bir malzeme olarak kullanılmaktadır. Küp taşı üretimlerimizi, kare, küp şeklinde yapıyoruz. Küp Taşlar Marmaris küp […]

Diyarbakır Andezit

Andezit taşı, volkanik püskürük taşlarından birisidir ve mor ya da eflatun renklerde bulunmaktadır. Diyarbakır antezit madenlerimizde, grimsi ve siyah renk çeşitlerine de rastlanılabilmektedir. Benekli yapısından dolayı kaymaz zemin oluşturmalarında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Aşınmalara karşı dayanıklıdır ve binaları duvarlarının tamamında ya da bir bölümü kaplama işlemlerinde kullanılabilmektedir. Doğal taş özelliklerinden dolayı kullanım alanlarında birçok avantaj sağlamaktadır. Diyarbakır […]

Tunceli Bazalt Taşı Projemiz

Tunceli bazalt taşı projemiz detaylarını siz değerli site ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz ile paylaşmak istedik. Tunceli valiliği ve belediyesi bünyesinde. Tunceli Ovacık Gözeler’de Çevre düzenleme ve peyzaj düzenleme işlerini üstlenerek Gözeleri çevreye uygun tabiyatını bozmadan kısa bir süre içinde Çalışmalarımıza başlamış ve bitirmek için tüm hızı ile ekip ve ekipmanlarımız devam etmektedir. Erga Granit Madencilik Şirketini […]

Haber Bültenimize Kayıt Olun!

Ürünler, özel teklifler ve kampanyalardan haberdar olmak için hemen kayıt olun.