fbpx
Whatsapp
Şimdi Ara
Konum
Doğal Taşın Marka Adresi
ERGA GRANİT

Sade Bahçe Düzenlemesi

Sade Bahçe Düzenlemesi
AÇIKLAMA

Sade Bahçe düzenlemesi, hem görsel olarak hem de kullanım olarak bizlere büyük avantajlar sağlayan bir işlemdir. Bakımı tam olarak yapılmayan veya görüntüsü değiştirilmek istenen bahçelerde uygulanan bahçe düzenlemesi, yani peyzaj işlemleri, farklı projeler ile isteğe bağlı olarak gerçekleştirilebilmektedir.

En çok tercih edilen bahçe düzenlemesi ise, sade bahçe düzenlemesi uygulamalarıdır. Bu uygulamada bahçeler, mümkün olan minimum ürün ile dizayn edilmekte ve düzenlenmektedir. Bu sayede kişilere daha çok kullanım alanı sağlanmakta ve bakım işlem ve maliyetleri minimuma indirilmektedir.

Sade Bahçe Düzenlemesi

Sade Düzenlenen Bahçeler

Sade bir şekilde düzenlenen bahçelerde, sadece gerekli ürün ve mobilyalar kullanılır. Bu sayede bahçe, kullanıcıya geniş bir alan ve ferah bir görüntü sağlar. Bu yüzden de sade bahçe düzenlemeleri sıklıkla tercih olunur.

Eğer sizde evinizin veya farklı bir yerin bahçesini sade bir şekilde düzenletmek istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek, profesyonel ekibimizden hizmet alabilir ve bahçenizi tam olarak hayalinizdeki şekilde yaptırabilirsiniz.

Bahçe Düzenleme Uygulamaları

Firmamız tarafından profesyonel bir şekilde yapılan bahçe düzenlemeleri, tamamen müşterinin istekleri çerçevesinde şekillenmekte ve uygulanmaktadır. Ayrıca ekinimiz, müşteriye çeşitli fikir ve projeler sunmakta, müşterinin en çok beğendiği ve istediği projeyi bahçeye uygulamaktadır. Bu sayede yüksek kalite ve %100 müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

Yüksek Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Ürünler

Birçok hizmeti bulunan firmamız, Türkiye’nin lider doğal taş işletmelerinden birisidir. Bu sayede, özellikle kaldırım ve duvar uygulamalarında daha iyi hizmetler sağlayan firmamız, sizlere doğal taş ürünler de sunmaktadır.

İşte sizlere sunduğumuz birkaç ürün çeşidi;

  • Doğal küp taş kaldırımlar,
  • Granit taş, bordür, plaka ve bazaltlar,
  • Bazalt küp taş, bordür, plaka ve bazaltlar.

Bunların yanı sıra farklı doğal taş ürünlerde sitemizde yer almaktadır.

Hızlı ve Profesyonel İşçilik

Tüm hizmetlerinde profesyonelliğe ve yüksek kaliteye önem veren firmamız, bu doğrultuda hizmet politikasını geliştirmeye devam etmektedir. Bu güne kadar aldığı tüm işlerden başarı ile ayrılan ekibimiz, projedeki planın birebir aynısını uygulamakta ve bu sayede müşterilere tam olarak istediğini sunmaktadır. Ayrıca ekibimiz, işlemleri çeşitli donanımlar ile planlı bir şekilde gerçekleştirdiği için, süreç oldukça kısa sürmekte ve çalışmalar hızlı bir şekilde bitmektedir.

PAYLAŞ
REFERANSLAR
Devam Eden Projeler
Marmaris Küp Taş

Doğa insanlara, çeşitli özelliklerde volkanik taş çeşitleri sunmaktadır. Firmamız, bu taşları kurmuş olduğu madenler ile çıkartarak, kullanım yerlerine göre düzenlemektedir. Marmaris küp taş çeşitleri daha çok granit volkanik taşlarıdır. Granit, insanlar tarafından yüzyıllarca öncesinde bu yana zemin döşeme işlemlerinde sağlam bir malzeme olarak kullanılmaktadır. Küp taşı üretimlerimizi, kare, küp şeklinde yapıyoruz. Küp Taşlar Marmaris küp […]

Diyarbakır Andezit

Andezit taşı, volkanik püskürük taşlarından birisidir ve mor ya da eflatun renklerde bulunmaktadır. Diyarbakır antezit madenlerimizde, grimsi ve siyah renk çeşitlerine de rastlanılabilmektedir. Benekli yapısından dolayı kaymaz zemin oluşturmalarında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Aşınmalara karşı dayanıklıdır ve binaları duvarlarının tamamında ya da bir bölümü kaplama işlemlerinde kullanılabilmektedir. Doğal taş özelliklerinden dolayı kullanım alanlarında birçok avantaj sağlamaktadır. Diyarbakır […]

Tunceli Bazalt Taşı Projemiz

Tunceli bazalt taşı projemiz detaylarını siz değerli site ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz ile paylaşmak istedik. Tunceli valiliği ve belediyesi bünyesinde. Tunceli Ovacık Gözeler’de Çevre düzenleme ve peyzaj düzenleme işlerini üstlenerek Gözeleri çevreye uygun tabiyatını bozmadan kısa bir süre içinde Çalışmalarımıza başlamış ve bitirmek için tüm hızı ile ekip ve ekipmanlarımız devam etmektedir. Erga Granit Madencilik Şirketini […]

Haber Bültenimize Kayıt Olun!

Ürünler, özel teklifler ve kampanyalardan haberdar olmak için hemen kayıt olun.