fbpx
Whatsapp
Şimdi Ara
Konum
Doğal Taşın Marka Adresi
ERGA GRANİT

Patlatma Taş

Patlatma Taş
AÇIKLAMA

Patlatma taş, doğal yapıda olan taşların birtakım özel makineler aracılığıyla kesilmesi sonucunda elde edilen taş türlerinden biridir. Doğada bulunan taşların saf halleri bu taşların oluşturulmasına yardımcı olmaktadır. Seyreltme özelliği olan bazı materyaller ve kimyasallar ile temas olmadan kırılarak ortaya çıkarılırlar.

Bu patlama taşların en önemli özellikleri, dekorasyon alanında yapılan çalışmalarda ilgili plana çok güzel bir şekilde dahil olabilmesidir. Çünkü bu taşların göze oldukça hoş gelen zarif bir yapıları vardır. Bundan dolayı insanların günümüzde bu taşları özellikle iç mekân alanlarına sıklıkla kullanmaktadırlar.

Patlatma Taş Özellikleri

Patlatma taş ürünleri birçok insanın favorisi olan en önemli dekoratif araçlardan biridir. Doğadan gelen oldukça değerli parçalar oldukları için dayanıklılık konusunda en üst düzey verimliliğe ve dayanıklılığa sahiptirler.

Patlatma taş ürünleri, hammaddesi bakımından traverten, mermer ve limra bileşenlerini de bünyesinde barındırabilmektedir. Ebatları ve renkleri bakımdan tercih konusunda bu taşlar oldukça güzel seçenekleri insanlara sunmaktadır.

İç mekân alanlarının vazgeçilmez bir parçası olabildikleri gibi dış alan kaplamalarında da en iyi verimlilikle kullanılabilirler. Firmamız bünyesinde ihtiyacınıza uygun şekilde patlama taş ürünlerine en kaliteli halleriyle yer verilmektedir. Bizlerden istediğiniz şekilde bu ürünleri temin edebilirsiniz.

Patlatma Taşların Kullanım Alanları

Günümüzde çeşitli dekorasyon çalışmalarında en değerlilerden biri olarak görülen patlatma taş ürünleri, duruma göre birbirinden farklı alanlarda güvenle kullanılabilmektedir.

  • Banyo duvarı kaplamasında,
  • Mutfak ve salon bölümlerinde,
  • Tv ünitelerinin arka kısımlarında,
  • Pencere çevresi ve şömine etrafında,
  • Birtakım dış cephe kaplamalarında,

Patlatma taşlar genel olarak ilgili uygulama planları kapsamında bu türden birbirinden farklı bölümlerde rahatlıkla kullanılmaya uygundurlar.

Patlatma Taşların Bakımları

Bazalt Patlatma taşlar temizlik konusunda asla zorluk çıkarmayan en iyi taş çeşitleri arasında yer almaktadırlar. Bu taşların temizlikleri her bakımdan oldukça kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Uygun sıvılar ve kaliteli temizlik malzemeleriyle eğer istenirse bu taşlara normalde olduğundan daha canlı harika görünümler de kazandırılabilir.

Uygun Fiyatlarda Patlatma Taş Ürünleri

Firmamız bünyesinde hemen her türde isteğe uygun olacak şekilde patlatma taş ürünlerine yer verilmektedir. İstediğiniz özel bir renk tonu veya ebat varsa buna uygun olacak şekilde bizlerden en uygun fiyatlarla bu ürünleri güvenle temin edebilirsiniz.

PAYLAŞ
REFERANSLAR
Devam Eden Projeler
Marmaris Küp Taş

Doğa insanlara, çeşitli özelliklerde volkanik taş çeşitleri sunmaktadır. Firmamız, bu taşları kurmuş olduğu madenler ile çıkartarak, kullanım yerlerine göre düzenlemektedir. Marmaris küp taş çeşitleri daha çok granit volkanik taşlarıdır. Granit, insanlar tarafından yüzyıllarca öncesinde bu yana zemin döşeme işlemlerinde sağlam bir malzeme olarak kullanılmaktadır. Küp taşı üretimlerimizi, kare, küp şeklinde yapıyoruz. Küp Taşlar Marmaris küp […]

Diyarbakır Andezit

Andezit taşı, volkanik püskürük taşlarından birisidir ve mor ya da eflatun renklerde bulunmaktadır. Diyarbakır antezit madenlerimizde, grimsi ve siyah renk çeşitlerine de rastlanılabilmektedir. Benekli yapısından dolayı kaymaz zemin oluşturmalarında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Aşınmalara karşı dayanıklıdır ve binaları duvarlarının tamamında ya da bir bölümü kaplama işlemlerinde kullanılabilmektedir. Doğal taş özelliklerinden dolayı kullanım alanlarında birçok avantaj sağlamaktadır. Diyarbakır […]

Tunceli Bazalt Taşı Projemiz

Tunceli bazalt taşı projemiz detaylarını siz değerli site ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz ile paylaşmak istedik. Tunceli valiliği ve belediyesi bünyesinde. Tunceli Ovacık Gözeler’de Çevre düzenleme ve peyzaj düzenleme işlerini üstlenerek Gözeleri çevreye uygun tabiyatını bozmadan kısa bir süre içinde Çalışmalarımıza başlamış ve bitirmek için tüm hızı ile ekip ve ekipmanlarımız devam etmektedir. Erga Granit Madencilik Şirketini […]

Haber Bültenimize Kayıt Olun!

Ürünler, özel teklifler ve kampanyalardan haberdar olmak için hemen kayıt olun.