fbpx
Whatsapp
Şimdi Ara
Konum
Doğal Taşın Marka Adresi
ERGA GRANİT

Muğla Doğal Taşçı

Muğla Doğal Taşçı
AÇIKLAMA

Muğla bölgesi, doğal taşları ve mermerleriyle ünlüdür. Özellikle çıkartılan ve işlenen birçok ürün, ülkemizin dört bir yanına gönderilmektedir. Doğal taşların, insan doğasına olan yakınlığı ve sıcaklık hissi, hiçbir yapay döşemeyle sağlanamamaktadır. Birbirinden farklı desenlere sahip, her bütçeye uygun özel üretim doğal taşlardan sizler de satın almak istiyorsanız, Muğla doğal taşçı işletmemizle iletişime geçebilir. Ürünlerimizin her birini inceleyebilirsiniz.

Doğal Taşlarımızın Kullanım Alanları

Muğla Doğaltaş
Muğla Doğaltaş

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yürüttüğümüz, ürün skalamızı her geçen gün genişletmeye çalıştığımız Muğla doğal taşçı işletmemizde, müşterilerimizin isteklerini karşılamak için çalışıyoruz.

Doğal taşların kullanım alanı:

  • Duvar kaplaması,
  • Yer kaplaması,
  • İç ve dış dekorasyon uygulamaları,
  • Bahçe döşemeleri

İşletmemizden satın alabileceğiniz birbirinden kaliteli ürünlerimizi dilediğiniz boylarda tercih edebilirsiniz. Ürünlerimiz bahçelerinizde dekorasyon amaçlı, yer karoları olarak da kullanılabilir. Böylece doğal görünümlü dekorasyon alanları oluşturabilirsiniz.

Dilediğiniz Boyutlarda Şekillendirme

Doğal Taş Ustası
Doğal Taş Ustası

Muğla doğal taşçı işletmemizde çıkartılan taşlarımız, müşterilerimizin isteklerine göre şekillendirilebilmektedir. Kullanacağınız boyutlar ve uygulamalar için işletmemizle görüşebilirsiniz. Fiyatlandırma hizmetimizden faydalanabilir, alacağınız taşlar hakkında bütçenizi belirleyebilirsiniz. Firmamız, müşterilerimize tüm doğal taşlar için hizmet sağlar. Bu hizmetlerimizde standart kalıplar kullanarak üretim yaptığımız da oluyor. Bunun nedeni, yer ve karo kaplamalarında en uygun ölçüleri uygulayabilmektir.

Doğal Taştan Yaşam Alanına

Müşterilerimizin memnun olması için tamamen doğal taşlarla çalışıyor, evlerine ve iş yerlerine bu doğal taşların enerjilerini taşıyoruz. Ürünlerimizin özel hizmetler dahilinde taşınması ve teslim edilmesi, müşteri memnuniyetimizi artırmaya yönelik bir çabamızdır. Firmamıza danışarak, ihtiyaç duyduğunuz doğal taşların rengini belirterek bizlerden hizmet alabilir, detaylı şekilde hizmetlerimizi de öğrenebilirsiniz.

Uzman Personelimiz

Uygulamalarımızda son teknolojik ürünleri kullanıyoruz. Uzman personelimiz, müşterilerimize özel hizmet vermek için kendisini her alanda geliştirmektedir. Taş hizmetimiz, sistemlerimiz ve kesim işlemlerimizde, birbirinden teknolojik ekipmanlarımızla hizmet vererek, sürecin hızlanmasını sağlıyoruz. Müşteri memnuniyetinin önemli olduğu işletmemizde, güvenilir dostluklar ve iş ilişkileri kuruyor, müşterilerimizin ihtiyaçlarını, isteklerini ve doğal taş ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Uzman personel eşliğinde tercih edebileceğiniz doğal taşlarımızı inceleyebilir, sipariş verebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Bütçenize uygun seçeneklerimizden sizler de faydalanabilirsiniz.

PAYLAŞ
REFERANSLAR
Devam Eden Projeler
Marmaris Küp Taş

Doğa insanlara, çeşitli özelliklerde volkanik taş çeşitleri sunmaktadır. Firmamız, bu taşları kurmuş olduğu madenler ile çıkartarak, kullanım yerlerine göre düzenlemektedir. Marmaris küp taş çeşitleri daha çok granit volkanik taşlarıdır. Granit, insanlar tarafından yüzyıllarca öncesinde bu yana zemin döşeme işlemlerinde sağlam bir malzeme olarak kullanılmaktadır. Küp taşı üretimlerimizi, kare, küp şeklinde yapıyoruz. Küp Taşlar Marmaris küp […]

Diyarbakır Andezit

Andezit taşı, volkanik püskürük taşlarından birisidir ve mor ya da eflatun renklerde bulunmaktadır. Diyarbakır antezit madenlerimizde, grimsi ve siyah renk çeşitlerine de rastlanılabilmektedir. Benekli yapısından dolayı kaymaz zemin oluşturmalarında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Aşınmalara karşı dayanıklıdır ve binaları duvarlarının tamamında ya da bir bölümü kaplama işlemlerinde kullanılabilmektedir. Doğal taş özelliklerinden dolayı kullanım alanlarında birçok avantaj sağlamaktadır. Diyarbakır […]

Tunceli Bazalt Taşı Projemiz

Tunceli bazalt taşı projemiz detaylarını siz değerli site ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz ile paylaşmak istedik. Tunceli valiliği ve belediyesi bünyesinde. Tunceli Ovacık Gözeler’de Çevre düzenleme ve peyzaj düzenleme işlerini üstlenerek Gözeleri çevreye uygun tabiyatını bozmadan kısa bir süre içinde Çalışmalarımıza başlamış ve bitirmek için tüm hızı ile ekip ve ekipmanlarımız devam etmektedir. Erga Granit Madencilik Şirketini […]

Haber Bültenimize Kayıt Olun!

Ürünler, özel teklifler ve kampanyalardan haberdar olmak için hemen kayıt olun.