fbpx
Whatsapp
Şimdi Ara
Konum
Doğal Taşın Marka Adresi
ERGA GRANİT

Mardin Bazalt Küp Taş

Mardin Bazalt Küp Taş
AÇIKLAMA

Mardin taşı Firması, Mardin doğal taş firması, Mardin Küp taş firması, Mardin Cadde ve Sokaklarında Bazalt küp taşı uygulamaları.

Mardin Taşı

Mardin Büyük Şehir Belediyesince başlatılan cadde, sokak, alt yapı sağlamlaştırma çalışmaları tercihlerini. Erga Granit Madencilik Peyzaj San tic ltd şti seçtikleri için buradan Mardin büyük şehir belediyesine teşekkürler. Mardin Bazalt küp taş uygulamalarında Mardin esnaflarına verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

Mardin Büyük Şehir ilinde gerçek anlamda bazalt taşı üretimini ve uygulama faaliyetini veren. Erga Granit Şirketi her zaman kalite ve dürüstlük iş anlayışı ile Diyarbakır Ergani’de Hizmet vermektedir. Bazalt taşı Merkezi olan erga granit Türkiye’nin farklı il ve ilçelerine hizmet vermektedir.

Mardin taşı üretim konusunda Marka olarak bilinen Erga granit. Bazalt ürün çeşitliği ile Türkiye ve yurt dışında çok büyük projelere imza atarak doğu bölgesinde lider konumdadır.

Mardin Bazalt Taşı Ürünleri

Mardin İli için hazırladığımız farklı ürünler için sitemizin ürünler sayfasına giderek. Projelerinize uygun ürünü bulup sipariş verebilirsiniz.

  • Mardin küp taş
  • Mardin Döşeme Plak taşı
  • Mardin oluk Taşı
  • Mardin bordür Taşı
Mardin Kırma Bazalt küp taş

Mardin ili Bazalt taş tedarikini karşılaya bilecek kapasitede ürün ve kaliteli hizmet anlayışıyla mardin ve çevre ilçeleri için siz değerli müşterilerinin hizmetindeyiz.

Doğal taşta marka olarak bilenen Erga Granit Madencilik Peyzaj Sanayi ile iletişime geçerek projelerinize uygun taşı alıp uygulaya bilirsiniz.

Midyat Taşının Özellikleri

Midyat Taşının Fiziksel Özellikleri Araziden getirilen örnekler, laboratuarda standartlara uygun olarak kesilerek 5 örnek üzerinde deneyler gerçekleştirilmiş ve bulunan sonuçlar aşağıda verilmiştir.

Midyat’ta Aynı zamanda bölgede kiliselerde, evlerde, camilerde kullanılan ve en az 20 yıllık olan kayaç.

Numuneleri de aynı deneylerde kullanılmış ve farklı iki örnek arasında karşılaştırma yapılmıştır.

PAYLAŞ
REFERANSLAR
Devam Eden Projeler
Tunceli Bazalt Taşı Projemiz

Tunceli bazalt taşı projemiz detaylarını siz değerli site ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz ile paylaşmak istedik. Tunceli valiliği ve belediyesi bünyesinde. Tunceli Ovacık Gözeler’de Çevre düzenleme ve peyzaj düzenleme işlerini üstlenerek Gözeleri çevreye uygun tabiyatını bozmadan kısa bir süre içinde Çalışmalarımıza başlamış ve bitirmek için tüm hızı ile ekip ve ekipmanlarımız devam etmektedir. Erga Granit Madencilik Şirketini […]

Diyarbakır Bazalt Taş

Diyarbakır Bazalt Taş: Yeryüzünde çeşitli jeolojik olaylar ve afetler sonucunda çok farklı taşlar ortaya çıkar. Bu taşlar farklı içeriklere ve farklı yapılara sahiptir. Bu taşların içeriğinde farklı mineral değerlerinin bulunması farklı alanlarda değerlendirilmesi için işlevsel olur. Bu nedenle her taş yerinde, amacında ve olması gereken işlevinde değerlendirilmelidir. Bu taşlardan bazıları güçlü ve dayanıklı yapısı sayesinde […]

Malatya Granit Taşı

Malatya Granit: Doğal taşlar doğadan çıkarılarak kullanılan temel inşaat malzemeleridir. Bu taşlar üstün mineral yapıları, değerli içerikleri ve sağlam yapıları sayesinde pek çok alanda sıkça kullanılır. Bu alanlarda kullanımı yanında pek çok yardımcı ürünler de ortaya çıkarırlar. Bu alanda yapılan nitelikli madencilik işleri, nitelikli yöntem kullanımı ve modern alt yapı şartları sayesinde birçok firma tarafından […]

Haber Bültenimize Kayıt Olun!

Ürünler, özel teklifler ve kampanyalardan haberdar olmak için hemen kayıt olun.