fbpx
Whatsapp
Şimdi Ara
Konum
Doğal Taşın Marka Adresi
ERGA GRANİT

Malatya Granit Taşı

Malatya Granit Taşı
AÇIKLAMA

Malatya Granit: Doğal taşlar doğadan çıkarılarak kullanılan temel inşaat malzemeleridir. Bu taşlar üstün mineral yapıları, değerli içerikleri ve sağlam yapıları sayesinde pek çok alanda sıkça kullanılır. Bu alanlarda kullanımı yanında pek çok yardımcı ürünler de ortaya çıkarırlar.

Bu alanda yapılan nitelikli madencilik işleri, nitelikli yöntem kullanımı ve modern alt yapı şartları sayesinde birçok firma tarafından da tercih edilir. Doğal taşları işleme ve üretme şartları açısından bir standart bulunur. Bu standart sayesinde de her doğal taş ve doğal taş yatağı işlenmez.

Malatya Granit
Malatya Granit zar taşı üretimi

Yeterli mineral oranı, büyük bir rezerv alanı ve kolay ulaşılabilir özellikler taşıması gereklidir. Bu şartları sağladığında modern ekipmanlar sayesinde işlenerek ham madde haline getirilir. Örneğin, Diyarbakır, Bergama ve Malatya Granit açısından önemli alanlardır. Bu alanlarda uygun şartlar oluştuğu için Erga Granit güvencesiyle granit kökenli ham maddeler üretiliyor.

Geniş Ürün Çeşitliliği ve Dayanıklı Ürünler

Erga Granit pek çok alanda hizmet yürüterek birçok alanın ihtiyaç duyduğu doğal taşları sağlar. Bu taşlar içerisinde granit, bazalt, mermer, andezit gibi doğal taş grupları bulunur.

Üretilen ürünler arasında şunlar bulunur:

  • Andezit taş ürün grubu,
  • Bazalt bordür üretimi,
  • Bazalt küp taş üretimi,
  • Bazalt oluk üretimi,
  • Bazalt plaka üretimi,
  • Granit bordür üretimi,
  • Granit oluk üretimi,
  • Granit plaka üretimi gibi pek çok üretim dalında söz sahibiyiz.

Bu ürünlerin her biri en dayanıklı malzemeler ile uzman kadro sayesinde üretilmiştir.

Malatya Granit Taş Üretiminde Üstün Kalite

Malatya Granit taşı doğada çokça bulunur ve mimaride güç katmak için sıkça kullanılır. Bu maddede yoğun mineral içeriği vardır. Bu nedenle de yol yapımı, sanat faaliyetleri, bina kolonları, köprüler gibi sağlamlık aranan her yerde rastlanır. Granit taşlar ham madde olarak çıkarıldıktan sonra müşteri isteğine göre farklı projelerde ve farklı şekillerde kullanılabilir. Bu granit taşlar sayesinde hem kristal bir yapı hem de estetik görüntüler elde edilir. Erga Granit taşından çok farklı şekillerde yararlanır. Bu hizmeti müşteri memnuniyeti ve kaliteli ürün özellikleri ile paylaşır. Detaylı bilgi almak için granit küp taş yazımızı takip edebilirsiniz.

Malatya Granit Fabrikası
Malatya Granit Fabrikası

Malatya parke taşı, / Malatya doğal parke taşı, / Malatya küçük zar taşı, / Malatya bazalt küp taşı, / Malatya arnavut kaldırım taşı, / Malatya bordür taşı, / Malatya su oluk taşı üretimi ve uygulama faaliyetini veren Erga granit madencilik ile iletişime geçebilirsiniz.

PAYLAŞ
REFERANSLAR
Devam Eden Projeler
Marmaris Küp Taş

Doğa insanlara, çeşitli özelliklerde volkanik taş çeşitleri sunmaktadır. Firmamız, bu taşları kurmuş olduğu madenler ile çıkartarak, kullanım yerlerine göre düzenlemektedir. Marmaris küp taş çeşitleri daha çok granit volkanik taşlarıdır. Granit, insanlar tarafından yüzyıllarca öncesinde bu yana zemin döşeme işlemlerinde sağlam bir malzeme olarak kullanılmaktadır. Küp taşı üretimlerimizi, kare, küp şeklinde yapıyoruz. Küp Taşlar Marmaris küp […]

Diyarbakır Andezit

Andezit taşı, volkanik püskürük taşlarından birisidir ve mor ya da eflatun renklerde bulunmaktadır. Diyarbakır antezit madenlerimizde, grimsi ve siyah renk çeşitlerine de rastlanılabilmektedir. Benekli yapısından dolayı kaymaz zemin oluşturmalarında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Aşınmalara karşı dayanıklıdır ve binaları duvarlarının tamamında ya da bir bölümü kaplama işlemlerinde kullanılabilmektedir. Doğal taş özelliklerinden dolayı kullanım alanlarında birçok avantaj sağlamaktadır. Diyarbakır […]

Tunceli Bazalt Taşı Projemiz

Tunceli bazalt taşı projemiz detaylarını siz değerli site ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz ile paylaşmak istedik. Tunceli valiliği ve belediyesi bünyesinde. Tunceli Ovacık Gözeler’de Çevre düzenleme ve peyzaj düzenleme işlerini üstlenerek Gözeleri çevreye uygun tabiyatını bozmadan kısa bir süre içinde Çalışmalarımıza başlamış ve bitirmek için tüm hızı ile ekip ve ekipmanlarımız devam etmektedir. Erga Granit Madencilik Şirketini […]

Haber Bültenimize Kayıt Olun!

Ürünler, özel teklifler ve kampanyalardan haberdar olmak için hemen kayıt olun.