fbpx
Whatsapp
Şimdi Ara
Konum
Doğal Taşın Marka Adresi
ERGA GRANİT

Konya Granit Taşı

Konya Granit Taşı
AÇIKLAMA

Konya Granit Taşı: Sektördeki yeriyle uzun yıllardır hizmet veren firmamız, sizler için birçok farklı doğal küp taş çeşidini bünyesinde barındırmakta ve her daim satışa hazır bulundurmaktadır. Özellikle kaldırım yapımı ve peyzaj uygulamaları için sıklıkla tercih edilen doğal küp taşlar, farklı kullanım alanlarına da sahiptir.

Bu küp taşlar arasında en sık tercih edilen ise granit taş çeşitleridir. Birçok farklı renge ve boyut seçeneğine sahip olan Koya granit taşı çeşitleri, birçok yerde kullanılmakla beraber, Konya’da da sıklıkla tercih edilmektedir.

Konya Granit Taşı Renk Seçenekleri Neler?

Oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olan Konya granit taşı, birçok farklı renk seçeneğini de sizlere sunmaktadır. Ocaklardan çıkarıldıktan sonra birçok farklı işleme tabii tutulan ve özenle şekillendirilen bu küp taşlar, kullanılacakları alanlar için uygun olarak hazırlanmaktadır.

Firmamız aracılığıyla sizin de rahatlıkla alabileceği bu küp taş çeşitlerini, satın alarak başta kaldırım uygulamaları olmak üzere birçok peyzaj çalışmasında rahatlıkla ve güvenle kullanabilirsiniz.

Granit Taşlar Neden Tercih Ediliyor?

Birçok kişinin uzun yıllardır başlıca tercih ettiği küp taş çeşitlerinden ola Konya granit taşı, canlı ve parlak renkleri ile beraber birçok neden yüzünden tercih edilmektedir. Uygulama kolaylığı başta olmak üzere, birçok neden ile tercih edilen bu ürün, firmamız bünyesinde de oldukça sık şekilde tercih olunmaktadır.

Granit taşın tercih edilmesinin temel nedenleri şunlardır;

Dayanıklı oluşu,

  • Aşırı sıcak & soğuk ve diğer birçok etkene karşı yüksek mukavemete sahip oluşu,
  • Birçok farklı renk seçeneği sunması,
  • İstenilen şekilde boyutlandırılabilmesi.

Bu gibi nedenler ile granit taş çeşitler, birçok çehre tarafından tercih edilmektedir.

Granit Taş Fiyatları

Konya Granit Taşı

Oldukça uygun fiyatları sizlere sağlayan firmamız, Konya granit taşı ürünlerini piyasaya nazaran çok daha uygun bir şekilde satın almanızı sağlamaktadır. Bu yüzden firmamız birçok kişinin tercihi olmaktadır.

Eğer siz de bu küp taş ürünlerinden satın almak ve fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız, firmamız ile iletişime geçebilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Kolay Uygulama ve Yüksek Dayanıklılık

Yüksek dayanıklılığa sahip olan granit taş çeşitleri, yüzey hazır hale getirildiği taktirde kolaylıkla uygulanabilmektedir. Doğru bir uygulama ile granit taşlar, uzun yıllar çatlama, dağılma veya başka bir soruna neden olmadan kullanılabilmektedir.

Not: Her türlü proje için sitemizdeki granit küp taş ürün sayfasını ziyaret etmeniz yeterlidir. link https://www.ergagranit.com.tr/granit-kup-taslari/

PAYLAŞ
REFERANSLAR
Devam Eden Projeler
Marmaris Küp Taş

Doğa insanlara, çeşitli özelliklerde volkanik taş çeşitleri sunmaktadır. Firmamız, bu taşları kurmuş olduğu madenler ile çıkartarak, kullanım yerlerine göre düzenlemektedir. Marmaris küp taş çeşitleri daha çok granit volkanik taşlarıdır. Granit, insanlar tarafından yüzyıllarca öncesinde bu yana zemin döşeme işlemlerinde sağlam bir malzeme olarak kullanılmaktadır. Küp taşı üretimlerimizi, kare, küp şeklinde yapıyoruz. Küp Taşlar Marmaris küp […]

Diyarbakır Andezit

Andezit taşı, volkanik püskürük taşlarından birisidir ve mor ya da eflatun renklerde bulunmaktadır. Diyarbakır antezit madenlerimizde, grimsi ve siyah renk çeşitlerine de rastlanılabilmektedir. Benekli yapısından dolayı kaymaz zemin oluşturmalarında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Aşınmalara karşı dayanıklıdır ve binaları duvarlarının tamamında ya da bir bölümü kaplama işlemlerinde kullanılabilmektedir. Doğal taş özelliklerinden dolayı kullanım alanlarında birçok avantaj sağlamaktadır. Diyarbakır […]

Tunceli Bazalt Taşı Projemiz

Tunceli bazalt taşı projemiz detaylarını siz değerli site ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz ile paylaşmak istedik. Tunceli valiliği ve belediyesi bünyesinde. Tunceli Ovacık Gözeler’de Çevre düzenleme ve peyzaj düzenleme işlerini üstlenerek Gözeleri çevreye uygun tabiyatını bozmadan kısa bir süre içinde Çalışmalarımıza başlamış ve bitirmek için tüm hızı ile ekip ve ekipmanlarımız devam etmektedir. Erga Granit Madencilik Şirketini […]

Haber Bültenimize Kayıt Olun!

Ürünler, özel teklifler ve kampanyalardan haberdar olmak için hemen kayıt olun.