fbpx
Whatsapp
Şimdi Ara
Konum
Doğal Taşın Marka Adresi
ERGA GRANİT

İzmir Küp Taş

İzmir Küp Taş
AÇIKLAMA

İzmir Küp Taş; Granit Uzun yıllardır birçok yerde kullanıma sahip olan küp taşlar, birçok farklı boyut ve renk seçeneği ile karşımıza çıkmaktadır. Başlıca kullanım alanı kaldırımlar olan bu taşlar, farklı alanlarda da kendilerine yer bulmaktadır.

Ülkemizin birçok noktasındaki ocaklardan çıkarılan ve firmamızca şekillendirilen İzmir küp taş çeşitleri, sizlere en iyisini sunmak amacıyla hazırlanmaktadır. İhtiyacınız olan yerde, güvenle ve rahatlıkla kullanabilmeniz amacıyla hazırlanan bu taşlar, birçok farklı süreçten geçerek sizler için en iyi hale getirilmektedir.

İzmir Küp Taşların Kullanım Alanları Neler?

Geniş bir kullanım sahası olan İzmir küp taş çeşitlerinin, en yaygın kullanım alanları kaldırımlardır. Renk ve boyutları ile beraber, uygulama kolaylığı da bu taşların kaldırımlarda kullanımı artırmıştır.

Küp taşları diğer kullanım alanları ise şunlardır;

  • Çeşitli peyzaj uygulamaları,
  • Duvar uygulamaları,
  • Dekoratif uygulamalar ve bazı mobilyalarda.

Bu gibi alanlar, küp taşının diğer kullanım alanlarıdır.

Farklı Boyut ve Renk Seçenekleri ile Küp taşlar

İhtiyacınıza yönelik olarak şekillendirilen küp taş çeşitleri, farklı boyutlar ile sizlere sunulmaktadır. Kaldırım kullanımına yönelik olan küp taşlar, nispeten daha büyük olurken, duvar ve peyzaj uygulamaları için hazırlanan taşlar biraz daha küçük olmaktadır.

Ayrıca sizlere birçok farklı opsiyon da sağlayan firmamız, tüm küp taş çeşitleri için yüksek kalite standartlarını da gözetmektedir. Bu sayede ürünlerimizin tamamı yüksek kaliteli ve dayanıklı bir şekilde sizlere ulaşmaktadır. Ayrıca firmamız, fiyatlandırmalar konusunda da sizler büyük avantajlar sağlamaktadır.

Kaliteli ve Sağlıklı Ürünler

Ocaktan çıktıktan sonra birçok işleme tabi tutulan taş çeşitlerimiz, geçirildikleri süreçler sonundan istenilen şekle ulaşır ve uzun yıllar size hizmet verebilecek hale gelirler. Tamamı yüksek kalite standartlarında üretilen İzmir küp taş çeşitlerimiz, kullanılacakları alanda doğru uygulandıkları taktirde yüksek verim ve performans sağlayacaklardır.

Güvenilir Hizmet Kalitesi

Uzun yıllardır sektörde hizmet veren firmamız, birçok kişinin öncelikli tercihi olmaktadır. Sunduğumuz ürün ve hizmet kalitesi ile beraber, yüksek güven sağlayan firmamız, birçok farklı çeşit ürün ile size en iyisini sağlamaktadır.

Siz de peyzaj ve kaldırım uygulamalarında kullanmak üzere ihtiyaç duyduğunuz küp taş çeşitlerini bizden temin edebilir ve gönül rahatlığıyla uzun yıllar boyu kullanabilirsiniz.

PAYLAŞ
REFERANSLAR
Devam Eden Projeler
Marmaris Küp Taş

Doğa insanlara, çeşitli özelliklerde volkanik taş çeşitleri sunmaktadır. Firmamız, bu taşları kurmuş olduğu madenler ile çıkartarak, kullanım yerlerine göre düzenlemektedir. Marmaris küp taş çeşitleri daha çok granit volkanik taşlarıdır. Granit, insanlar tarafından yüzyıllarca öncesinde bu yana zemin döşeme işlemlerinde sağlam bir malzeme olarak kullanılmaktadır. Küp taşı üretimlerimizi, kare, küp şeklinde yapıyoruz. Küp Taşlar Marmaris küp […]

Diyarbakır Andezit

Andezit taşı, volkanik püskürük taşlarından birisidir ve mor ya da eflatun renklerde bulunmaktadır. Diyarbakır antezit madenlerimizde, grimsi ve siyah renk çeşitlerine de rastlanılabilmektedir. Benekli yapısından dolayı kaymaz zemin oluşturmalarında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Aşınmalara karşı dayanıklıdır ve binaları duvarlarının tamamında ya da bir bölümü kaplama işlemlerinde kullanılabilmektedir. Doğal taş özelliklerinden dolayı kullanım alanlarında birçok avantaj sağlamaktadır. Diyarbakır […]

Tunceli Bazalt Taşı Projemiz

Tunceli bazalt taşı projemiz detaylarını siz değerli site ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz ile paylaşmak istedik. Tunceli valiliği ve belediyesi bünyesinde. Tunceli Ovacık Gözeler’de Çevre düzenleme ve peyzaj düzenleme işlerini üstlenerek Gözeleri çevreye uygun tabiyatını bozmadan kısa bir süre içinde Çalışmalarımıza başlamış ve bitirmek için tüm hızı ile ekip ve ekipmanlarımız devam etmektedir. Erga Granit Madencilik Şirketini […]

Haber Bültenimize Kayıt Olun!

Ürünler, özel teklifler ve kampanyalardan haberdar olmak için hemen kayıt olun.