fbpx
Whatsapp
Şimdi Ara
Konum
Doğal Taşın Marka Adresi
ERGA GRANİT

Gaziantep Bazalt Taşı Ürünleri

Gaziantep Bazalt Taşı Ürünleri
AÇIKLAMA

Bazalt taş türlerimiz; dayanıklı, uzun ömürlü, sert nitelikli, mukavemetli ve korozyona karşı oldukça dirençlidir. Bu özellikte yapay malzemeler aynı etkiye sahip olmamakla beraber, kimyevi özelliğe sahip maddeler çevreye zararlıdır. Bu nedenle tamamen doğal ve doğa dostu Gaziantep bazalt taşı ürünleri sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Bazalt Taş Türleri

Gaziantep bazalt küp taş

Bazalt taşlarımızın orginal boyutları oldukça büyük ve prizma şeklindedir. Elmas ile kıyaslandığında 2. sırada sertlik özelliğiyle yer almaktadır.

Bazalt Taş Türlerimiz

Gaziantep bazalt oluk taşı
  • Bazalt Arnavut taşı
  • Bazalt kaldırım taşı
  • Bazalt küp taşı
  • Bazalt ocak taşı

Tüm işlemlerden geçen doğal taşlarımız talebe göre kesilir. Bu kadar sert malzemenin kesilmesi için ileri teknolojik cihazlara ihtiyaç vardır. Sizlere daha düşük maliyetli Gaziantep bazalt taşı ürünleri sunmak için gerekli tüm teknolojik makineleri kullanıyoruz.

Bazalt Arnavut Taşları

Gaziantep bazalt plak taşı

Bazalt Arnavut taşlarımız kaldırımlarda kullanılır ve en bilindik Arnavut kaldırımı adını alır. Osmanlı dönemi dâhil olmak üzere eski dönemlerden beri adını koruyan Arnavut kaldırımları, dayanıklı yapısıyla eskiden günümüze gelen tarihi dokuya sahiptir. Bu yönüyle ne denli uzun ömürlü olduğunu hesap edebilirsiniz.

Suyu geçiren yapısı ile hala günümüzde ulaşamadığımız eskiye o dönemlerde bazalt Arnavut taşları ile ulaşılırdı. Yağmur sularını çekerek taşkınları önleyen bir özelliğe sahipti. Modelleri ise; Avrupa modeli, eskitme modeli, düz ve gümüş renklerde kullanılmaktadır. Nostaljik alanlarda sıklıkla görebilirsiniz. Geçmişten geleceğe bir iz bırakmak için dekoratif olarak ya da kendinize ait alanlarda kullanmanız mümkündür.

Bazalt Arnavut Taşı Kullanım Alanları

Kırılmaz, aşınmaz ve sel baskınlarına karşı alanı korur. Bu nedenle yaşam kalitenizi artırmak, uzun yıllar kullanmak, nostaljik bir görünüm elde etmek adına bahçenizde kullanmanız mümkündür.

Bazalt Arnavut Taş Fiyatlarımız

Su baskınlarının çok olduğu bir bölgede yaşayanlar için Arnavut kaldırımının bazalt olması çok önemli bir fayda sağlar. Mazgalların yeterli gelmediği her noktada, fazla suyu emer ve kısa sürede birikintinin önüne geçer. Bazalt Gaziantep bazalt taşı ürünleri parke taşlarımız ile hemen hemen aynı makul fiyatlara sahiptir. Doğal olan ve çevre dostu taşlarımızı, oldukça uygun fiyatlara sizlerin beğenisine ve kullanımına sunuyoruz.

PAYLAŞ
REFERANSLAR
Devam Eden Projeler
Marmaris Küp Taş

Doğa insanlara, çeşitli özelliklerde volkanik taş çeşitleri sunmaktadır. Firmamız, bu taşları kurmuş olduğu madenler ile çıkartarak, kullanım yerlerine göre düzenlemektedir. Marmaris küp taş çeşitleri daha çok granit volkanik taşlarıdır. Granit, insanlar tarafından yüzyıllarca öncesinde bu yana zemin döşeme işlemlerinde sağlam bir malzeme olarak kullanılmaktadır. Küp taşı üretimlerimizi, kare, küp şeklinde yapıyoruz. Küp Taşlar Marmaris küp […]

Diyarbakır Andezit

Andezit taşı, volkanik püskürük taşlarından birisidir ve mor ya da eflatun renklerde bulunmaktadır. Diyarbakır antezit madenlerimizde, grimsi ve siyah renk çeşitlerine de rastlanılabilmektedir. Benekli yapısından dolayı kaymaz zemin oluşturmalarında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Aşınmalara karşı dayanıklıdır ve binaları duvarlarının tamamında ya da bir bölümü kaplama işlemlerinde kullanılabilmektedir. Doğal taş özelliklerinden dolayı kullanım alanlarında birçok avantaj sağlamaktadır. Diyarbakır […]

Tunceli Bazalt Taşı Projemiz

Tunceli bazalt taşı projemiz detaylarını siz değerli site ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz ile paylaşmak istedik. Tunceli valiliği ve belediyesi bünyesinde. Tunceli Ovacık Gözeler’de Çevre düzenleme ve peyzaj düzenleme işlerini üstlenerek Gözeleri çevreye uygun tabiyatını bozmadan kısa bir süre içinde Çalışmalarımıza başlamış ve bitirmek için tüm hızı ile ekip ve ekipmanlarımız devam etmektedir. Erga Granit Madencilik Şirketini […]

Haber Bültenimize Kayıt Olun!

Ürünler, özel teklifler ve kampanyalardan haberdar olmak için hemen kayıt olun.