fbpx
Whatsapp
Şimdi Ara
Konum
Doğal Taşın Marka Adresi
ERGA GRANİT

Çanakkale Ezine Granit

Çanakkale Ezine Granit
AÇIKLAMA

Ezine Granit: Birçok alanda organik ve doğal taş ihtiyacı vardır. Bu ihtiyaçları karşılamak için profesyonel işçilik, en kaliteli ürünlere ve sağlam yapılara ulaşmanız mümkün olur. Nitelikli bir taş ürünü için kullanılan taşın yoğun mineral içermesi, kaliteli işleme yöntemleri ile ihtiyaca yönelik ürünün ortaya çıkarılması ve ürün çeşitliliğinin bulunması gerekir. Çanakkale de granit küp taş üretimini yapan erga granit madencilik şirketi olarak tüm projelere uygun üretim yapmaktayız.

Bu faktörler konusunda eksiklik olması durumunda müşteri memnuniyeti ile firma güvenirliği zedelenebilir. Bu anlamda en kaliteli ham maddeyi modern yöntemlerle işleyerek sizlerin hizmetine sunuyoruz. Bu hizmeti sunarken ihtiyacınıza yönelik tasarım yaparak zamanında teslimat gerçekleştiriyoruz. Bu işin sonucunda ortaya çıkan ürünlerde Ezine granit ile güvence sunuyoruz.

Ezine Üretim Merkezlerimiz

Birçok ilde ve bölgede hizmet sunarak tüm ürünlere kolay ulaşabilme olanağı getirdik. Bu merkezlerimizin her birinde uzman personel desteği ile uygun ham maddeler ile en kaliteli içerikler ortaya çıkarılır.

Bu merkezlerimizden bazıları şunlardır

  • Giresun üretim merkezi,
  • Bergama üretim tesisi,
  • Diyarbakır üretim tesisi,
  • Merkez Ofis kontrol ünitesi ile hizmetleri devam ettirmekteyiz.

Ürün Üretim Süreci

En kaliteli ürünü üretmeden önce müşteri iletişimini kullanarak ürünün tüm ayrıntıları üzerinde bir planlama gerçekleştirilir. Bu planlama sonrasında kullanılacak maddenin cinsi ve kullanılış amacına göre son teknolojik makinelerle üretim sunuyoruz. Bu üretim materyallerini keşif ve planlama hizmetleri sayesinde ücretsiz sunarız. Dekoratif düzenleme ve mimari tarzımız ile yapınızda özgün bir yüzün oluşumunda etkili olur. Tüm ürünler üretim sonrasında teslimata geçmeden uzman bir ekip ile kalite kontrolden geçer.

Çanakkale Ezine granit taşı
Ezine granit parke taşı ihracatı

Ezine Granit Taş Üretimi

Granit yapısı itibariyle en sert maddelerden birisidir. Bu özelliği ile birçok alana güçlü sistemlerin ve dayanıklı yapıların oluşumunda etkili olur. Granit maddesi sayesinde sağlamlık, aşınmazlık ve dayanıklılık gibi pek çok işlev yerine getirilmiş olur. Granit maddesi geçirilen işlemler sonrasında kaplama, dekorasyon ve parke gibi işlerde kullanılır. Kendine has görünüş özelliği ve kristal yapısı sayesinde birçok yapıda estetik görünüm ve sağlamlık sunar. Özellikle Bergama’da bulunan Bergama granit yatakları sayesinde bu madde işlenerek kullanılır hale gelir. Bu madde ile tüm projelerde üstün dayanıklılık elde edilir.

Ezine granit küp taş ihracatı
Ezine granit küp taş ihracatı

İÇERİĞİMİZ İLE ALAKALI İÇERİK BAŞLIKLARI: Ezine Arnavut kaldırım taşı, / Ezine Parke taşı / Ezine Doğal Granit taşı / Ezine Bazalt küp taş / Ezine Doğal Bazalt küp taşı / Ezine plak taşı / Ezine Granit Bordür Taşı / Ezine Su Oluk Taşı Ürünleri

PAYLAŞ
REFERANSLAR
Sıkça Sorulan Sorular
Işlenmiş Granit Nedir?

Işlenmiş Granit Nedir?  Erga Granit yüksek miktarda granit üretimini yapan ve bloklar halinde kesilip sonradan makinelerden geçerek işlenme sürecine girerek piyasaya sürülmektedir. Ürünler kıtaların ve Dünya’nın imzası olarak tanımlayabileceğimiz bir oluşumdur. Diğer kayalık Merkür, Venüs ve Mars gibi gezegenler, Dünya’nın okyanus tabanında görüldüğü gibi granit ile kaplamışlar’dır. Fakat yalnızca Dünya bol miktarda bu güzel ve ilgi çekici kaya türüne sahiptir. Tüm Projelerinize Uygun ölçülerde granit taşını işlemekteyiz Granit Nedir? Yazımızı takip ede bilirsiniz..

Andezit Taşı Nedir?

Doğal Taşlardan Pembemsi Renkleri olan Andezit, tersiyer ve kuvaterner dönemlerdeki volkanik hareketlere bağlı olarak oluşmuş kor kayaç’tır. Türkiye’de Ankara Gölbaşı’nda en çok üretilen ürünlerdendir. Erga Granit Şirketi Tüm ürünlerini farklı projelerde kullanmaktadır. Andezit taşı ihtiyacınızı karşılayacak potansiyele Sahip Hemen Andezit taşı fiyatları için ziyaret ediniz Andezit taşı nedir?.. Yazımızı Takip edip detaylı bilgi sahibi ola bilirsiniz.

Küp taş İşçiliği Nasıl Yapılır?

Erga Granit Şirketleri Granit küp taşların işçiliğini 4x6x6, 6x8x8 veya 8x10x10 ebatlarında kesilerek döşeme işlemi için hazırlanmaktadırlar. Bu kesim işlemi kırma veya sulu kesim ile gerçekleştirilmektedir. Ancak renklerde solma yaşanmaması adına, granit küp taş ustaları doğal granit küp taşları döşemeyi tercih etmektedirler. Böylelikle granit doğal halini korur ve daha az mekanik işleme maruz kalarak doğal rengini yüzyıllar boyunca kaybetmez. Daha kapsamlı bilgi sahibi olmak istermisiniz. Granit Nedir….? Yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Bazalt taşı ne demek?

Bazalt Nedir? Dünyada yer altında binlerce çeşit madeni taş bulunur. Nadir bulunanlar fiyat olarak oldukça fazla değerliyken çok fazla bulunanlar da uygun fiyatlara satılırlar. Örneğin altın ve gümüş gibi madenler diğer madenlere göre hep değerli olmuşlardır. Bu tarihin geçmişinde böyle olduğu gibi günümüzde de aynıdır ve gelecekte de aynı şekilde devam edecektir.

Ancak kömür ve demir gibi madenler yer altında fazla bulunduklarından altın madenine göre daha uygun fiyatlara satılır. Yer altından çıkarılan madenlerden biri olan bazalt taşı da bu kategoriye girer. Lavların yer altından yeryüzüne çıkarak soğuması ve büzülmesi ile meydana gelmiş olan bu kayaç türü de çok fazla bulunabilir olduğundan diğer madenlere göre daha uygun fiyatlara sahip olunabilmektedir. Bazalt nedir?  sayfamızı ziyaret et.

Mermer Çeşitleri Nelerdir?

Mermer Çeşitleri KÜTAHYA SİYAH , DİAGONAL MARMARA | MERMER, AFYON BEYAZI | MERMER, GOLD BEJ | MERMER, DENİZLİ AÇIK TRAVERTEN, EMPERADOR KOYU | MERMER, EMPERADOR AÇIK | MERMER, LOTUS ROSALIA | MERMER, MARON MARINACE | MERMER Daha Fazla Bilgi için ve Fiyatlar için Şirketimizle İletişime Geçiniz.

Devam Eden Projeler
Diyarbakır Bazalt Taş

Diyarbakır Bazalt Taş: Yeryüzünde çeşitli jeolojik olaylar ve afetler sonucunda çok farklı taşlar ortaya çıkar. Bu taşlar farklı içeriklere ve farklı yapılara sahiptir. Bu taşların içeriğinde farklı mineral değerlerinin bulunması farklı alanlarda değerlendirilmesi için işlevsel olur. Bu nedenle her taş yerinde, amacında ve olması gereken işlevinde değerlendirilmelidir. Bu taşlardan bazıları güçlü ve dayanıklı yapısı sayesinde […]

Malatya Granit Taşı

Malatya Granit: Doğal taşlar doğadan çıkarılarak kullanılan temel inşaat malzemeleridir. Bu taşlar üstün mineral yapıları, değerli içerikleri ve sağlam yapıları sayesinde pek çok alanda sıkça kullanılır. Bu alanlarda kullanımı yanında pek çok yardımcı ürünler de ortaya çıkarırlar. Bu alanda yapılan nitelikli madencilik işleri, nitelikli yöntem kullanımı ve modern alt yapı şartları sayesinde birçok firma tarafından […]

Elazığ Bazalt Taşı Ürünleri

Elazığ bazalt: Ülkemiz’de doğal taşlar bakımından oldukça fazla zengindir. Çeşit çeşit taşlar bulunur. Bu taşlar maden ocaklarında çıkarılmayı bekler. Ülkemizde birçok maden ocağı bulunur. Bu ocaklardan doğal bazalt taşlar usta işçiler tarafından özenle ve emekle çıkarılır. Daha sonra bu taşlar uzman ellerde özveri ile işlenir, şekillenir. Bu taşlardan bir tanesi de bazalttır. Ustası tarafından işlendiğinde […]

Haber Bültenimize Kayıt Olun!

Ürünler, özel teklifler ve kampanyalardan haberdar olmak için hemen kayıt olun.