fbpx
Whatsapp
Şimdi Ara
Konum
Doğal Taşın Marka Adresi
ERGA GRANİT

Erzurum İspir Granit

Erzurum İspir Granit
AÇIKLAMA

Erzurum İspir Granit: Doğal taşlar yer altından çıkarıldıktan sonra ticari amaçlar için kullanılan en eski inşaat malzemeleridir. Bu taşlar birçok alanda kullanılarak günümüze kadar ulaşmıştır.

Kullanım gösteren alanların başında şunlar sıralanabilir:

  • Heykelcilik sanatı,
  • İnşaat ürünleri,
  • Kaplama sektörü,
  • Döşeme malzemesi yapımı,
  • Mezar taşı yapımı,
  • Porselen ve cam sanayi alanı,
  • Optik ürünleri,
  • Porselen yapımı gibi pek çok farklı alanda hizmet vermeye devam ediyor.
İspir Granit taşı

Bu alanlarda nitelikli ham madde üretiminin olması ve dayanıklı ürünlerin ortaya çıkması için modern teknikler ve uzman personel desteğine ihtiyaç duyulur. Ülkemizde çok sayıda doğal taşın yatağı bulunur. Bu doğal taşlar arasında mermer, kalker, granit, bazalt, kuvarsit, dolomit ve diyabaz gibi taş çeşitleri yer alır. Bu taşlar ile üretim yapan Erpa Bazalt tüm ürünlerinde üstün kaliteyi temel prensip haline getirmiştir.

Erga Granit ve Proje Yönetimi

Erpa Bazalt sektörde ürettiği birçok farklı ürünle söz sahibi olmaya devam ediyor. Erpa Bazalt sahip olduğu ürün gamı sayesinde birçok devlet projesi ve özel projede görev almıştır. Bu projelerde öncelikle nitelikli bir keşif ve gözlem yapılarak proje şartlarına uygun malzemeler üretilir. Alanın gözlemi ile birlikte malzemelerin niteliği, malzeme sayısı, personel sayısı, teslim zamanı gibi pek çok faktör belirlenerek plan oluşturulur.

Bu plan doğrultusunda en dayanıklı malzemeler özel olarak üretilir. Kontrol aşamasının ardından uzman ekibimiz yapıyı tamamlayarak zamanında teslim eder. Müşteri memnuniyetine önem veren Erpa Bazalt zamanında teslimat, etkili iletişim ve proje değerlendirilmesi gibi konularda dikkatli davranır. Bu süreç yönetimi ile birlikte tüm devlet ve özel projeleri zamanında teslim edilerek tamamlanmıştır.

İspir Granit Taşı ve Üretimi

İçeriğinde çok değerli mineraller içeren granit pek çok kullanım alanı ile hizmet verir. Kristal yapısı sayesinde dekoratif ve mimari alanlarında sıkça tercih edilir. Binalarda kolon üretimi, yol yapımı, mıcır üretimi, döşeme taşı gibi pek çok alanda yararlanılır. Erga Bazalt granit üretimine önem verir. Bu maddenin çıkarılmasında Erzurum ispir granit yatakları önemli bir yardımcı konumundadır. Tüm granit ürünleri için bu https://www.ergagranit.com.tr/granit-kup-taslari/ linkten ulaşa bilirsiniz.

İspir bazalt ve granit taşları
PAYLAŞ
REFERANSLAR
Devam Eden Projeler
Marmaris Küp Taş

Doğa insanlara, çeşitli özelliklerde volkanik taş çeşitleri sunmaktadır. Firmamız, bu taşları kurmuş olduğu madenler ile çıkartarak, kullanım yerlerine göre düzenlemektedir. Marmaris küp taş çeşitleri daha çok granit volkanik taşlarıdır. Granit, insanlar tarafından yüzyıllarca öncesinde bu yana zemin döşeme işlemlerinde sağlam bir malzeme olarak kullanılmaktadır. Küp taşı üretimlerimizi, kare, küp şeklinde yapıyoruz. Küp Taşlar Marmaris küp […]

Diyarbakır Andezit

Andezit taşı, volkanik püskürük taşlarından birisidir ve mor ya da eflatun renklerde bulunmaktadır. Diyarbakır antezit madenlerimizde, grimsi ve siyah renk çeşitlerine de rastlanılabilmektedir. Benekli yapısından dolayı kaymaz zemin oluşturmalarında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Aşınmalara karşı dayanıklıdır ve binaları duvarlarının tamamında ya da bir bölümü kaplama işlemlerinde kullanılabilmektedir. Doğal taş özelliklerinden dolayı kullanım alanlarında birçok avantaj sağlamaktadır. Diyarbakır […]

Tunceli Bazalt Taşı Projemiz

Tunceli bazalt taşı projemiz detaylarını siz değerli site ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz ile paylaşmak istedik. Tunceli valiliği ve belediyesi bünyesinde. Tunceli Ovacık Gözeler’de Çevre düzenleme ve peyzaj düzenleme işlerini üstlenerek Gözeleri çevreye uygun tabiyatını bozmadan kısa bir süre içinde Çalışmalarımıza başlamış ve bitirmek için tüm hızı ile ekip ve ekipmanlarımız devam etmektedir. Erga Granit Madencilik Şirketini […]

Haber Bültenimize Kayıt Olun!

Ürünler, özel teklifler ve kampanyalardan haberdar olmak için hemen kayıt olun.