fbpx
Whatsapp
Şimdi Ara
Konum
Doğal Taşın Marka Adresi
ERGA GRANİT

Erzurum İspir Granit

Erzurum İspir Granit
AÇIKLAMA

Erzurum İspir Granit: Doğal taşlar yer altından çıkarıldıktan sonra ticari amaçlar için kullanılan en eski inşaat malzemeleridir. Bu taşlar birçok alanda kullanılarak günümüze kadar ulaşmıştır.

Kullanım gösteren alanların başında şunlar sıralanabilir:

  • Heykelcilik sanatı,
  • İnşaat ürünleri,
  • Kaplama sektörü,
  • Döşeme malzemesi yapımı,
  • Mezar taşı yapımı,
  • Porselen ve cam sanayi alanı,
  • Optik ürünleri,
  • Porselen yapımı gibi pek çok farklı alanda hizmet vermeye devam ediyor.
İspir Granit taşı

Bu alanlarda nitelikli ham madde üretiminin olması ve dayanıklı ürünlerin ortaya çıkması için modern teknikler ve uzman personel desteğine ihtiyaç duyulur. Ülkemizde çok sayıda doğal taşın yatağı bulunur. Bu doğal taşlar arasında mermer, kalker, granit, bazalt, kuvarsit, dolomit ve diyabaz gibi taş çeşitleri yer alır. Bu taşlar ile üretim yapan Erpa Bazalt tüm ürünlerinde üstün kaliteyi temel prensip haline getirmiştir.

Erga Granit ve Proje Yönetimi

Erpa Bazalt sektörde ürettiği birçok farklı ürünle söz sahibi olmaya devam ediyor. Erpa Bazalt sahip olduğu ürün gamı sayesinde birçok devlet projesi ve özel projede görev almıştır. Bu projelerde öncelikle nitelikli bir keşif ve gözlem yapılarak proje şartlarına uygun malzemeler üretilir. Alanın gözlemi ile birlikte malzemelerin niteliği, malzeme sayısı, personel sayısı, teslim zamanı gibi pek çok faktör belirlenerek plan oluşturulur.

Bu plan doğrultusunda en dayanıklı malzemeler özel olarak üretilir. Kontrol aşamasının ardından uzman ekibimiz yapıyı tamamlayarak zamanında teslim eder. Müşteri memnuniyetine önem veren Erpa Bazalt zamanında teslimat, etkili iletişim ve proje değerlendirilmesi gibi konularda dikkatli davranır. Bu süreç yönetimi ile birlikte tüm devlet ve özel projeleri zamanında teslim edilerek tamamlanmıştır.

İspir Granit Taşı ve Üretimi

İçeriğinde çok değerli mineraller içeren granit pek çok kullanım alanı ile hizmet verir. Kristal yapısı sayesinde dekoratif ve mimari alanlarında sıkça tercih edilir. Binalarda kolon üretimi, yol yapımı, mıcır üretimi, döşeme taşı gibi pek çok alanda yararlanılır. Erga Bazalt granit üretimine önem verir. Bu maddenin çıkarılmasında Erzurum ispir granit yatakları önemli bir yardımcı konumundadır. Tüm granit ürünleri için bu https://www.ergagranit.com.tr/granit-kup-taslari/ linkten ulaşa bilirsiniz.

İspir bazalt ve granit taşları
PAYLAŞ
REFERANSLAR
Sıkça Sorulan Sorular
Işlenmiş Granit Nedir?

Işlenmiş Granit Nedir?  Erga Granit yüksek miktarda granit üretimini yapan ve bloklar halinde kesilip sonradan makinelerden geçerek işlenme sürecine girerek piyasaya sürülmektedir. Ürünler kıtaların ve Dünya’nın imzası olarak tanımlayabileceğimiz bir oluşumdur. Diğer kayalık Merkür, Venüs ve Mars gibi gezegenler, Dünya’nın okyanus tabanında görüldüğü gibi granit ile kaplamışlar’dır. Fakat yalnızca Dünya bol miktarda bu güzel ve ilgi çekici kaya türüne sahiptir. Tüm Projelerinize Uygun ölçülerde granit taşını işlemekteyiz Granit Nedir? Yazımızı takip ede bilirsiniz..

Andezit Taşı Nedir?

Doğal Taşlardan Pembemsi Renkleri olan Andezit, tersiyer ve kuvaterner dönemlerdeki volkanik hareketlere bağlı olarak oluşmuş kor kayaç’tır. Türkiye’de Ankara Gölbaşı’nda en çok üretilen ürünlerdendir. Erga Granit Şirketi Tüm ürünlerini farklı projelerde kullanmaktadır. Andezit taşı ihtiyacınızı karşılayacak potansiyele Sahip Hemen Andezit taşı fiyatları için ziyaret ediniz Andezit taşı nedir?.. Yazımızı Takip edip detaylı bilgi sahibi ola bilirsiniz.

Küp taş İşçiliği Nasıl Yapılır?

Erga Granit Şirketleri Granit küp taşların işçiliğini 4x6x6, 6x8x8 veya 8x10x10 ebatlarında kesilerek döşeme işlemi için hazırlanmaktadırlar. Bu kesim işlemi kırma veya sulu kesim ile gerçekleştirilmektedir. Ancak renklerde solma yaşanmaması adına, granit küp taş ustaları doğal granit küp taşları döşemeyi tercih etmektedirler. Böylelikle granit doğal halini korur ve daha az mekanik işleme maruz kalarak doğal rengini yüzyıllar boyunca kaybetmez. Daha kapsamlı bilgi sahibi olmak istermisiniz. Granit Nedir….? Yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Bazalt taşı ne demek?

Bazalt Nedir? Dünyada yer altında binlerce çeşit madeni taş bulunur. Nadir bulunanlar fiyat olarak oldukça fazla değerliyken çok fazla bulunanlar da uygun fiyatlara satılırlar. Örneğin altın ve gümüş gibi madenler diğer madenlere göre hep değerli olmuşlardır. Bu tarihin geçmişinde böyle olduğu gibi günümüzde de aynıdır ve gelecekte de aynı şekilde devam edecektir.

Ancak kömür ve demir gibi madenler yer altında fazla bulunduklarından altın madenine göre daha uygun fiyatlara satılır. Yer altından çıkarılan madenlerden biri olan bazalt taşı da bu kategoriye girer. Lavların yer altından yeryüzüne çıkarak soğuması ve büzülmesi ile meydana gelmiş olan bu kayaç türü de çok fazla bulunabilir olduğundan diğer madenlere göre daha uygun fiyatlara sahip olunabilmektedir. Bazalt nedir?  sayfamızı ziyaret et.

Mermer Çeşitleri Nelerdir?

Mermer Çeşitleri KÜTAHYA SİYAH , DİAGONAL MARMARA | MERMER, AFYON BEYAZI | MERMER, GOLD BEJ | MERMER, DENİZLİ AÇIK TRAVERTEN, EMPERADOR KOYU | MERMER, EMPERADOR AÇIK | MERMER, LOTUS ROSALIA | MERMER, MARON MARINACE | MERMER Daha Fazla Bilgi için ve Fiyatlar için Şirketimizle İletişime Geçiniz.

Devam Eden Projeler
Diyarbakır Bazalt Taş

Diyarbakır Bazalt Taş: Yeryüzünde çeşitli jeolojik olaylar ve afetler sonucunda çok farklı taşlar ortaya çıkar. Bu taşlar farklı içeriklere ve farklı yapılara sahiptir. Bu taşların içeriğinde farklı mineral değerlerinin bulunması farklı alanlarda değerlendirilmesi için işlevsel olur. Bu nedenle her taş yerinde, amacında ve olması gereken işlevinde değerlendirilmelidir. Bu taşlardan bazıları güçlü ve dayanıklı yapısı sayesinde […]

Malatya Granit Taşı

Malatya Granit: Doğal taşlar doğadan çıkarılarak kullanılan temel inşaat malzemeleridir. Bu taşlar üstün mineral yapıları, değerli içerikleri ve sağlam yapıları sayesinde pek çok alanda sıkça kullanılır. Bu alanlarda kullanımı yanında pek çok yardımcı ürünler de ortaya çıkarırlar. Bu alanda yapılan nitelikli madencilik işleri, nitelikli yöntem kullanımı ve modern alt yapı şartları sayesinde birçok firma tarafından […]

Elazığ Bazalt Taşı Ürünleri

Elazığ bazalt: Ülkemiz’de doğal taşlar bakımından oldukça fazla zengindir. Çeşit çeşit taşlar bulunur. Bu taşlar maden ocaklarında çıkarılmayı bekler. Ülkemizde birçok maden ocağı bulunur. Bu ocaklardan doğal bazalt taşlar usta işçiler tarafından özenle ve emekle çıkarılır. Daha sonra bu taşlar uzman ellerde özveri ile işlenir, şekillenir. Bu taşlardan bir tanesi de bazalttır. Ustası tarafından işlendiğinde […]

Haber Bültenimize Kayıt Olun!

Ürünler, özel teklifler ve kampanyalardan haberdar olmak için hemen kayıt olun.