fbpx
Whatsapp
Şimdi Ara
Konum
Doğal Taşın Marka Adresi
ERGA GRANİT

Doğal Granit Taş Fiyatları

Doğal Granit Taş Fiyatları
AÇIKLAMA

Doğal Granit Taş Fiyatları: Doğal granit taşlarımız eski ve geçmişten bugüne birçok alanda kullanılmış olan malzemeler arasındadır. Anıt ya da yapılarda kullanılan ve binlerce yıllık geçmişi olan bu dayanıklı taşlarımız, sert malzemeler arasında en makul doğal granit fiyatları ile yer alır. Uzun ömürlü yapısıyla farklı renklerde doğada bulunur.

Doğal Granit Taş Nerelerde Kullanılabilir?

Doğal Granit Fiyatları
Doğal Granit

Doğal granit son dönemlerde mutfak tezgâhlarının vazgeçilmez malzemesidir. Kullanım alanı ve doğal granit fiyatları olarak birçok yerde görmek mümkündür. İç cephe ya da dış cephe kaplamalarından karşınıza çıkar.

Doğal granit kullanım alanları;

  • Ev
  • Ofis
  • Otel
  • Tesis
  • Restoran
  • Tapınak
  • Hastane
  • Kapı pervazı, çerçevesi
  • Masa üzerinde
  • Mutfak ve banyo

Doğal granit kullanılan her alanda dirençli bir kullanım söz konusudur. Çizilmeyen yapısıyla özellikle mutfak tezgâhınızda bıçak darbesine mukavemet gösterir.

Granit Taş Renkleri

Doğal Granit

Doğal Granit Taş Fiyatları Doğal bir taş olan granitin rengi açık olup, magmatik niteliktedir. İçeriğinde yer alan minareler ona rengini verir. Sanatsal görünüme uygun olan taşlarımızı kütüphane ve banyo gibi alanlarda kullanabilirsiniz. Minerallerinde kuvars, mika ve feldispat bulunur. Granit taşı soğutma magmasından oluşuyor. Ocakta işlem gören granit, daha sonra çıkarılır ve ince ince kesilir. Renkleri arasında; kahverengi, gri, siyah ve beyaz gibi renkler bulunur.

Granit Taşı Özellikleri Nelerdir?

Özellikle bakteri üretimini engellediği için oldukça hijyenik bir yapıdadır. Güçlü, sert ve dayanıklı yapısı ile evlerinizde kullanabilirsiniz. Granit sertliğinin en iyi tanımı elmastan sonra en sert 2. madde olmasıdır. Granit; yüzey olarak gözeneksiz, çukurlu ve çatlak görünümlüdür. Bunun için en güzel hali, bu doğal görünüme sahip olmasıdır. Cilalanarak pürüzsüz halde kullanılır. Temizleme işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Granit Taş Fiyatları Nedir?

Granit taşlarımızın en güzel yanı tasarruflu olmasıdır. Bunun en büyük nedeni; doğal yapısını hiç kaybetmeden ömür boyu kullanıma uygun olmasıdır. Sağlam, güçlü, estetik ve tamamen doğal bir üründür. Çok çeşitli olması, dayanıklı olması, temiz ve hijyenik olması nedeni ile granit çok avantajlıdır. Fiyatlarımız böylesi bir kaliteye göre doğal granit fiyatları olarak oldukça makuldür. Granit malzemenizi isterseniz kumlama ya da patinato işlemleri ile mat görünümde kullanabilirsiniz. Görünümü otantik ve doğal olup, en fazla tercih edilen taşlarımız arasındadır.

PAYLAŞ
REFERANSLAR
Devam Eden Projeler
Marmaris Küp Taş

Doğa insanlara, çeşitli özelliklerde volkanik taş çeşitleri sunmaktadır. Firmamız, bu taşları kurmuş olduğu madenler ile çıkartarak, kullanım yerlerine göre düzenlemektedir. Marmaris küp taş çeşitleri daha çok granit volkanik taşlarıdır. Granit, insanlar tarafından yüzyıllarca öncesinde bu yana zemin döşeme işlemlerinde sağlam bir malzeme olarak kullanılmaktadır. Küp taşı üretimlerimizi, kare, küp şeklinde yapıyoruz. Küp Taşlar Marmaris küp […]

Diyarbakır Andezit

Andezit taşı, volkanik püskürük taşlarından birisidir ve mor ya da eflatun renklerde bulunmaktadır. Diyarbakır antezit madenlerimizde, grimsi ve siyah renk çeşitlerine de rastlanılabilmektedir. Benekli yapısından dolayı kaymaz zemin oluşturmalarında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Aşınmalara karşı dayanıklıdır ve binaları duvarlarının tamamında ya da bir bölümü kaplama işlemlerinde kullanılabilmektedir. Doğal taş özelliklerinden dolayı kullanım alanlarında birçok avantaj sağlamaktadır. Diyarbakır […]

Tunceli Bazalt Taşı Projemiz

Tunceli bazalt taşı projemiz detaylarını siz değerli site ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz ile paylaşmak istedik. Tunceli valiliği ve belediyesi bünyesinde. Tunceli Ovacık Gözeler’de Çevre düzenleme ve peyzaj düzenleme işlerini üstlenerek Gözeleri çevreye uygun tabiyatını bozmadan kısa bir süre içinde Çalışmalarımıza başlamış ve bitirmek için tüm hızı ile ekip ve ekipmanlarımız devam etmektedir. Erga Granit Madencilik Şirketini […]

Haber Bültenimize Kayıt Olun!

Ürünler, özel teklifler ve kampanyalardan haberdar olmak için hemen kayıt olun.