fbpx
Whatsapp
Şimdi Ara
Konum
Doğal Taşın Marka Adresi
ERGA GRANİT

Diyarbakır Bazalt Taş

Diyarbakır Bazalt Taş
AÇIKLAMA

Diyarbakır Bazalt Taş: Yeryüzünde çeşitli jeolojik olaylar ve afetler sonucunda çok farklı taşlar ortaya çıkar. Bu taşlar farklı içeriklere ve farklı yapılara sahiptir. Bu taşların içeriğinde farklı mineral değerlerinin bulunması farklı alanlarda değerlendirilmesi için işlevsel olur. Bu nedenle her taş yerinde, amacında ve olması gereken işlevinde değerlendirilmelidir. Bu taşlardan bazıları güçlü ve dayanıklı yapısı sayesinde yapılarda değerlendirilirken bazıları da sadece dekorasyon işlemleri için uygun olabilir. Bu bilinç ile hareket ederek her alanda uygun ham madde kaynağına yöneliyoruz.

Diyarbakır Bazalt Taş – Üretim Politikamız

Üretim politikamız ve bilinçli hareket tarzımız sayesinde de ham madde kaynağından, modern alt yapı sistemine ve personel desteğine kadar tüm faktörleri değerlendirerek sürecin kesintisiz devamını sağlarız. Dinamik bir süreç yönetimi için nitelikli ham madde yanında modern alt yapı sistemlerine de dikkat edilmelidir. Bu sistem içerisinde son teknoloji ile üretilen makineler, gerekli ekipmanlar ve araç gereçler bulunmalıdır.

Bu sayede elde edilen ham madde süratle üretim merkezlerine ulaştırılarak ürünlerin ortaya çıkması sağlanmalıdır. Bu ürünlerin ortaya çıkarılmasında uygun taş seçimi çok önemlidir. Bu seçimde müşteri ile yakın bir iletişim tekniği kullanılarak hedefe uygun, nitelikli ve dayanıklı ürün tercih edilmelidir.

Bu ürünlerde kullanılan taşlar granit, bazalt, kuvars ya da mermer olabilir. Bu sebeple müşteri memnuniyeti prensibi ile hareket edilerek ürünler teslim edilir. Ürünler üretim sonrasında kontrol edilerek hasarlı ya da bozulmuş ürün teslimi yapılmaz.

Erga Bazalt Tercih Sebepleri

Erga bazalt sektördeki bütün firmalardan farklı olarak birçok özelliği müşterilerine sunar. Bu özellikler ile özgün bir tarz, kaliteli bir üretim tercihi olur.

Bu sebepler şunlardır:

  • Güvenilir hizmet sunma politikası,
  • Alanında uzman kadro desteği,
  • Süratli bir şekilde teslimat seçeneği,
  • Müşteri memnuniyetini odak nokta haline getirme gibi çeşitli sebeplerdir.

Bu sebepler sadece birkaçıdır. Erga bazaltın dayanıklı ve güçlü yapıları ile çok daha fazla tercih sebebi görebilirsiniz.

Bazalt Maddesi

Siyah rengin temel renk olarak bulunduğu bu taş birçok alanda dayanıklı ürünler ortaya çıkarır. Özellikle yol yapımı, köprü yapımı ve kaldırım gibi yapılarda tercih edilen bazalt görsel zenginlikte de önemlidir. Erga Bazalt Diyarbakır bazalt işletmeleri ile bu alana hizmet eder.

Diyarbakır Bazalt Ürünleri

Diyarbakır bazalt Taşları / Diyarbakır bazalt küp taşı / Diyarbakır bazalt bordür taşı / Diyarbakır bazalt oluk taşı / Diyarbakır bazalt plak taşı / Diyarbakır bazalt Parke taşı / Diyarbakır bazalt Arnavut taşı / Diyarbakır siyah bazalt taşı / Diyarbakır taşı / Diyarbakır Küp bazalt taşı

PAYLAŞ
REFERANSLAR
Devam Eden Projeler
Marmaris Küp Taş

Doğa insanlara, çeşitli özelliklerde volkanik taş çeşitleri sunmaktadır. Firmamız, bu taşları kurmuş olduğu madenler ile çıkartarak, kullanım yerlerine göre düzenlemektedir. Marmaris küp taş çeşitleri daha çok granit volkanik taşlarıdır. Granit, insanlar tarafından yüzyıllarca öncesinde bu yana zemin döşeme işlemlerinde sağlam bir malzeme olarak kullanılmaktadır. Küp taşı üretimlerimizi, kare, küp şeklinde yapıyoruz. Küp Taşlar Marmaris küp […]

Diyarbakır Andezit

Andezit taşı, volkanik püskürük taşlarından birisidir ve mor ya da eflatun renklerde bulunmaktadır. Diyarbakır antezit madenlerimizde, grimsi ve siyah renk çeşitlerine de rastlanılabilmektedir. Benekli yapısından dolayı kaymaz zemin oluşturmalarında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Aşınmalara karşı dayanıklıdır ve binaları duvarlarının tamamında ya da bir bölümü kaplama işlemlerinde kullanılabilmektedir. Doğal taş özelliklerinden dolayı kullanım alanlarında birçok avantaj sağlamaktadır. Diyarbakır […]

Tunceli Bazalt Taşı Projemiz

Tunceli bazalt taşı projemiz detaylarını siz değerli site ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz ile paylaşmak istedik. Tunceli valiliği ve belediyesi bünyesinde. Tunceli Ovacık Gözeler’de Çevre düzenleme ve peyzaj düzenleme işlerini üstlenerek Gözeleri çevreye uygun tabiyatını bozmadan kısa bir süre içinde Çalışmalarımıza başlamış ve bitirmek için tüm hızı ile ekip ve ekipmanlarımız devam etmektedir. Erga Granit Madencilik Şirketini […]

Haber Bültenimize Kayıt Olun!

Ürünler, özel teklifler ve kampanyalardan haberdar olmak için hemen kayıt olun.