fbpx
Whatsapp
Şimdi Ara
Konum
Doğal Taşın Marka Adresi
ERGA GRANİT

Diyabaz Bordür

AÇIKLAMA

Diyabaz Bordür Taşı: Antalya ve çevre ilçelere sürekli diyabaz hizmeti veren Erga Granit markası ile tanışmanız için sizlere bir telefon kadar yakın olduğumuzu belirtmek isteriz. Diyabaz üretimini yapan Erga Diyabaz Taşı Üretimi ve uygulama faaliyetini gösteren şirket olarak bilinmekte. , derin volkanik bir kayaç mevcuttur. Diyabaz yapı olarak gabro ve bazaltta benzer.

Diyabaz Bordür Taşının Özellikleri

Diyabaz taşının özellikleri dahil:

  • Sert yapıya sahiptirler.
  • Soğuk havaya, aşırı sıcağa dayanıklıdır.
  • Yüksek basınca dayanıklıdır.
  • Genelde yol ve parklarda gerekli

Sahip olduğu bu özelliklerin kullanım alanı gibi dış mekânlardır. Dış mekanda görselliği ile kendini ön plana çıkartmaktadır. Bir ürün seçip spariş vere bilirsiniz. Kurumsal firma olarak türkiyenin her yerine hizmet vermekteyiz.

Diyabaz Bordür Taşı Kullanım Alanları

Park, bahçe, yürüyüş yolu, meydan, bulvar gibi kullanım kullanımı tercih edilir. Bunun yanı sıra köprü ve geçitlerde, havuz zeminleri ve yüzey kaplamalarında, binaların dış cephe kaplamalarında da kullanılır.

Diyabaz Taşları  , dekor uygulamalarında da tercih edilen bir kayaçtır. Heykel ve sütun yapımında ve peyzaj düzenlemelerinde kullanımı yaygındır. Endüstriyel amaçlı kullanım da mevcuttur. Diyabaz endüstriyel amaçlarla, beton üretimi, seramik yapımı ve karayolları yapımında hammadde olarak kullanılır.

Diyabaz  , granit ve bazalt araçları ile görsel ve yapısal olarak uyumluluk gösteren, yerel yönetimlerin yol yapım ve kaldırım projelerinde tercih edilir. Diyabaz taşları bu tür projelerde, diyabaz bordür taşları , diyabaz oluk taşları, diyabaz küp parçaları şeklinde kullanılır. EN İYİ VE GÜNCEL FİYATLARINA SİTEMİZDEN UALAŞA BİLRSİNİZ.

Erga Granit Firmamız Hakkında

Bergama gri granit, Giresun vizyon ve Diyarbakır’da bulunan bazalt taş ocaklarımızda üretim yapıyor, hem çok çok büyük projenin tedarikçisiyiz ve hem de doğal taş ihracatı yapan bir şirketiz. Taş ocaklarımızdan çıkarılan taşlarla, Türkiye’de ve yurt dışında, bunların uzmanı pek çok inşaat firması, belediye ve özel amaçlı çalışarak pek çok başarılı projeye imza attık.

PAYLAŞ
REFERANSLAR
FİYAT LİSTESİ

Fiyatlarımız Her Ay Güncel Tutulmaktadır..

Ölçü Birim Fiyat
10X20X50 1- Metre  Gelecek TL
15X20X50 1- Metre
10X25X50 1- Metre
10X30X50 1- Metre
15X25X50 1- Metre
Sıkça Sorulan Sorular
Işlenmiş Granit Nedir?

Işlenmiş Granit Nedir?  Erga Granit yüksek miktarda granit üretimini yapan ve bloklar halinde kesilip sonradan makinelerden geçerek işlenme sürecine girerek piyasaya sürülmektedir. Ürünler kıtaların ve Dünya’nın imzası olarak tanımlayabileceğimiz bir oluşumdur. Diğer kayalık Merkür, Venüs ve Mars gibi gezegenler, Dünya’nın okyanus tabanında görüldüğü gibi granit ile kaplamışlar’dır. Fakat yalnızca Dünya bol miktarda bu güzel ve ilgi çekici kaya türüne sahiptir. Tüm Projelerinize Uygun ölçülerde granit taşını işlemekteyiz Granit Nedir? Yazımızı takip ede bilirsiniz..

Andezit Taşı Nedir?

Doğal Taşlardan Pembemsi Renkleri olan Andezit, tersiyer ve kuvaterner dönemlerdeki volkanik hareketlere bağlı olarak oluşmuş kor kayaç’tır. Türkiye’de Ankara Gölbaşı’nda en çok üretilen ürünlerdendir. Erga Granit Şirketi Tüm ürünlerini farklı projelerde kullanmaktadır. Andezit taşı ihtiyacınızı karşılayacak potansiyele Sahip Hemen Andezit taşı fiyatları için ziyaret ediniz Andezit taşı nedir?.. Yazımızı Takip edip detaylı bilgi sahibi ola bilirsiniz.

Küp taş İşçiliği Nasıl Yapılır?

Erga Granit Şirketleri Granit küp taşların işçiliğini 4x6x6, 6x8x8 veya 8x10x10 ebatlarında kesilerek döşeme işlemi için hazırlanmaktadırlar. Bu kesim işlemi kırma veya sulu kesim ile gerçekleştirilmektedir. Ancak renklerde solma yaşanmaması adına, granit küp taş ustaları doğal granit küp taşları döşemeyi tercih etmektedirler. Böylelikle granit doğal halini korur ve daha az mekanik işleme maruz kalarak doğal rengini yüzyıllar boyunca kaybetmez. Daha kapsamlı bilgi sahibi olmak istermisiniz. Granit Nedir….? Yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Bazalt taşı ne demek?

Bazalt Nedir? Dünyada yer altında binlerce çeşit madeni taş bulunur. Nadir bulunanlar fiyat olarak oldukça fazla değerliyken çok fazla bulunanlar da uygun fiyatlara satılırlar. Örneğin altın ve gümüş gibi madenler diğer madenlere göre hep değerli olmuşlardır. Bu tarihin geçmişinde böyle olduğu gibi günümüzde de aynıdır ve gelecekte de aynı şekilde devam edecektir.

Ancak kömür ve demir gibi madenler yer altında fazla bulunduklarından altın madenine göre daha uygun fiyatlara satılır. Yer altından çıkarılan madenlerden biri olan bazalt taşı da bu kategoriye girer. Lavların yer altından yeryüzüne çıkarak soğuması ve büzülmesi ile meydana gelmiş olan bu kayaç türü de çok fazla bulunabilir olduğundan diğer madenlere göre daha uygun fiyatlara sahip olunabilmektedir. Bazalt nedir?  sayfamızı ziyaret et.

Mermer Çeşitleri Nelerdir?

Mermer Çeşitleri KÜTAHYA SİYAH , DİAGONAL MARMARA | MERMER, AFYON BEYAZI | MERMER, GOLD BEJ | MERMER, DENİZLİ AÇIK TRAVERTEN, EMPERADOR KOYU | MERMER, EMPERADOR AÇIK | MERMER, LOTUS ROSALIA | MERMER, MARON MARINACE | MERMER Daha Fazla Bilgi için ve Fiyatlar için Şirketimizle İletişime Geçiniz.

Devam Eden Projeler
Marmaris Küp Taş

Doğa insanlara, çeşitli özelliklerde volkanik taş çeşitleri sunmaktadır. Firmamız, bu taşları kurmuş olduğu madenler ile çıkartarak, kullanım yerlerine göre düzenlemektedir. Marmaris küp taş çeşitleri daha çok granit volkanik taşlarıdır. Granit, insanlar tarafından yüzyıllarca öncesinde bu yana zemin döşeme işlemlerinde sağlam bir malzeme olarak kullanılmaktadır. Küp taşı üretimlerimizi, kare, küp şeklinde yapıyoruz. Küp Taşlar Marmaris küp […]

Diyarbakır Andezit

Andezit taşı, volkanik püskürük taşlarından birisidir ve mor ya da eflatun renklerde bulunmaktadır. Diyarbakır antezit madenlerimizde, grimsi ve siyah renk çeşitlerine de rastlanılabilmektedir. Benekli yapısından dolayı kaymaz zemin oluşturmalarında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Aşınmalara karşı dayanıklıdır ve binaları duvarlarının tamamında ya da bir bölümü kaplama işlemlerinde kullanılabilmektedir. Doğal taş özelliklerinden dolayı kullanım alanlarında birçok avantaj sağlamaktadır. Diyarbakır […]

Tunceli Bazalt Taşı Projemiz

Tunceli bazalt taşı projemiz detaylarını siz değerli site ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz ile paylaşmak istedik. Tunceli valiliği ve belediyesi bünyesinde. Tunceli Ovacık Gözeler’de Çevre düzenleme ve peyzaj düzenleme işlerini üstlenerek Gözeleri çevreye uygun tabiyatını bozmadan kısa bir süre içinde Çalışmalarımıza başlamış ve bitirmek için tüm hızı ile ekip ve ekipmanlarımız devam etmektedir. Erga Granit Madencilik Şirketini […]

Haber Bültenimize Kayıt Olun!

Ürünler, özel teklifler ve kampanyalardan haberdar olmak için hemen kayıt olun.