fbpx
Whatsapp
Şimdi Ara
Konum
Doğal Taşın Marka Adresi
ERGA GRANİT

Dekorasyonda Yaz Havası

Dekorasyonda Yaz Havası
AÇIKLAMA

Ev ya da işyerleri ile ilgili yaz dekorasyonu ya da yaz havasının katılabilmesi amacıyla çeşitli yöntemlerin uygulanması avantaj sağlayacaktır.

  1. Balkon ya da bahçelere renkli, minik ışıklardan alarak duvarlara ya da ağaçlara asılması, bahçe masa örtülerinin, balkonda kullanılacak bardak ve çanakların rengârenk ürünlerden seçilmesi, akşamları açık havada oturulduğunda bireylerin kendilerini yazlık bir mekânda hissetmelerini sağlayacaktır.
  2. Deniz temalı objeler ile mutfağın yaza uygun hale getirilmesi mümkündür. Mutfakta kullanılacak ürünler üzerinde denizyıldızları bulunan bir masa örtüsü ya da Amerikan servisler, Beyaz mavi çizgili mutfak havluları yine aynı renklerden minderler ile mutfaklar yaza uygun hale getirilir.
  3. Deniz kenarında toplanılan deniz taşları ve diğer ürünlerinin özellikle de boyanarak daha renkli bir hale getirilmesi ve bu ürünlerin ev ya da mutfak dekorasyonunda kullanılması mükemmel olacaktır.
  4. Renkli ve desenli duvar kâğıtları, yaz aylarına özel bir alternatif olarak evlerde, işyerlerinde çeşitli duvarlarda kendine yer bulabilir. Özellikle de koltuklar için desenli kılıflar ile düz olan kilimler mavi, yeşil, turuncu ve sarı tonlarında perde fonları büyük çiçekli duvar tabloları desenli yastıklar yaz duygusunu fazlaca hissettirir.
  5. Çiçekli şapkaların dekoratif ürünler, yaz aylarının renklerini ev ya da iş yerlerine taşınmasına yardımcı olacaktır. Özellikle de bireylerin alacakları yapay çiçekler ile hazır bir şapkanın üstlenilmesi ve sokak kapısına asılması renkli bir görüntü ortaya çıkarabilir.

Evin Baştan Sona Yaz Ürünleri İle Donatılması

Oturulan odalardan bir tanesinin baştan aşağı parlak renkler ile yenilenmesi, rengârenk bir manzaranın ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Özellikle de sarı bir duvar boyası güneşi çağrıştıracaktır. Bu renge ayak uyduran parlak bir kilim, masa örtüsü, vazo ya da yastık kılıfları ile odanın içine yaz havasını katacaktır.

Çiçekli ya da desenli şapkalar, dekoratif ürünler yaz aylarının renklerini ev ya da iş yerlerine taşınır alınacak yapay çiçekler ve hasır bir şapkanın süslenmesi ve özellikle de evin etrafında bir kıyıda ya da sahilde gezinirken bu havanın yansıtılması sağlanmış olacaktır.

Doğa ile iç içe olmak, yürüyüşe çıkmak ve bol bol oksijen tüketmek yaz havasının sürekliliğinin canlı tutulması amacıyla deniz taşları, deniz kabukları gibi çeşitli ürünlerin toplanması ve kış aylarında dahi bakıldıkça yaz aylarının hatırlanması sağlanacaktır. Detaylı bilgi için iletişime geçin.

PAYLAŞ
REFERANSLAR
Devam Eden Projeler
Marmaris Küp Taş

Doğa insanlara, çeşitli özelliklerde volkanik taş çeşitleri sunmaktadır. Firmamız, bu taşları kurmuş olduğu madenler ile çıkartarak, kullanım yerlerine göre düzenlemektedir. Marmaris küp taş çeşitleri daha çok granit volkanik taşlarıdır. Granit, insanlar tarafından yüzyıllarca öncesinde bu yana zemin döşeme işlemlerinde sağlam bir malzeme olarak kullanılmaktadır. Küp taşı üretimlerimizi, kare, küp şeklinde yapıyoruz. Küp Taşlar Marmaris küp […]

Diyarbakır Andezit

Andezit taşı, volkanik püskürük taşlarından birisidir ve mor ya da eflatun renklerde bulunmaktadır. Diyarbakır antezit madenlerimizde, grimsi ve siyah renk çeşitlerine de rastlanılabilmektedir. Benekli yapısından dolayı kaymaz zemin oluşturmalarında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Aşınmalara karşı dayanıklıdır ve binaları duvarlarının tamamında ya da bir bölümü kaplama işlemlerinde kullanılabilmektedir. Doğal taş özelliklerinden dolayı kullanım alanlarında birçok avantaj sağlamaktadır. Diyarbakır […]

Tunceli Bazalt Taşı Projemiz

Tunceli bazalt taşı projemiz detaylarını siz değerli site ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz ile paylaşmak istedik. Tunceli valiliği ve belediyesi bünyesinde. Tunceli Ovacık Gözeler’de Çevre düzenleme ve peyzaj düzenleme işlerini üstlenerek Gözeleri çevreye uygun tabiyatını bozmadan kısa bir süre içinde Çalışmalarımıza başlamış ve bitirmek için tüm hızı ile ekip ve ekipmanlarımız devam etmektedir. Erga Granit Madencilik Şirketini […]

Haber Bültenimize Kayıt Olun!

Ürünler, özel teklifler ve kampanyalardan haberdar olmak için hemen kayıt olun.