fbpx
Whatsapp
Şimdi Ara
Konum
Doğal Taşın Marka Adresi
ERGA GRANİT

Bodrum Taşçı

Bodrum Taşçı
AÇIKLAMA

Hizmet anlamında Bodrum taşçı hizmeti, sizlere firmamız tarafından üstün kaliteyle sunuluyor. Bodrum ilçesinde en kaliteli doğal taş hizmetini vermekteyiz. Bu anlamda firmamız Türkiye’de önde gelen doğal taş merkezlerinden birisidir.

Gerek profesyonel ekibimiz ile gerekse yılların deneyimiyle, firmamız sektörün en iyilerindendir. Doğal ocaklarımızda sadece Bodrum değil ülkenin en kaliteli doğal taşlarını üretiyoruz. Yıllardır süregelen müşteri memnuniyeti bunu açıkça ispatlıyor.

Bunun yanında ürünlerimizin tamamında sizlere uzun kullanım garantisi veriyoruz. Ürünlerimiz, tüm fiziki şartlara ve doğa olaylarına karşı son derece dayanıklıdır. Ayrıca taşlarımızı buna uygun olarak ocaklarımızda özenle oluşturuyoruz.

Oluşturulan taşlarımız, bir dizi işlemden geçerek profesyonel ekibimiz tarafından test edilir. Eğer yeterli şartlar karşılanıyorsa taşlarımız sizler için hazır demek oluyor. Şimdi hemen bizlere Bodrum ilçesinden ulaşabilir ve size uygun çözümler bulabilirsiniz.

Kaliteli Ürünlerimiz

Bodrum taşçı

Daha öncede değinildiği gibi ürünlerimiz doğal ocaklarımızda özenle üretiliyor. Bu anlamda, sizleri ihtiyacınıza uygun birçok doğal taş ürünümüz bekliyor.

Ürünlerimiz şu şekildedir;

 • Dolamit
 • Andezit
 • Traverten
 • Granit Su Oluğu
 • Granit Plaka
 • Granit Küp
 • Granit Bordür
 • Bazalt
 • Bazalt Su Oluğu
 • Bazalt Plaka
 • Bazalt Bordür
 • Bazalt Küp
 • Arnavut Kaldırım Taşı

Tüm ürünlerimiz, sizlerin ihtiyacına uygun olarak üretilmiştir. Herhangi bir şekilde sizleri yarı yolda bırakacak ürünler değildir. Bu konuda daha fazla bilgi için bizlere iletişim kanalları üzerinden ulaşabilirsiniz.

Profesyonel Düzeyde İşçilik

Bodrum Taşçı

Tüm doğal taş ürünlerimizin işçiliği alanında uzman ve eğitimli personellerimiz tarafından sağlanır. Bu anlamda tüm taşlarımız sizlerin anında kullanımınıza uygun olarak tasarlanır. Ürünlerimizin kalite kontrolü de yine, yetkin personellerimiz tarafından yapılır.

Son Derece Dayanıklı Ürünler

Ürünlerimiz kullanım alanına uygun olarak, son derece dayanıklı şekilde yapılır. Herhangi bir şekilde darbe ve çarpma gibi etkenlerden etkilenmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Bunun yanında yağmur, kar, fırtına ve güneş faktörlerinde ürünlerimizin drenajı çok yüksektir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Her şeyden önce en başta Bodrum’da olmak üzere güvenli ve garantili hizmet veriyoruz. Tüm taşlarımız için uzun süre kullanım ve dayanıklılık garantisi sunuyoruz. Tüm bunların dışında, uzmanlardan oluşan ekip personellerimiz bulunuyor.

Ayrıca siparişleriniz mümkün olan en kısa sürede sizlere ulaştırılıyor. Müşteri memnuniyeti açısından ise firmamız yıllardır gerekli övgüleri alıyor. Bu anlamda bizlere güvenebilirsiniz. Granit ile ilgileniyorsanız şu linke tıklayabilirsiniz. https://www.ergagranit.com.tr/granit-kup-taslari/

PAYLAŞ
REFERANSLAR
Devam Eden Projeler
Marmaris Küp Taş

Doğa insanlara, çeşitli özelliklerde volkanik taş çeşitleri sunmaktadır. Firmamız, bu taşları kurmuş olduğu madenler ile çıkartarak, kullanım yerlerine göre düzenlemektedir. Marmaris küp taş çeşitleri daha çok granit volkanik taşlarıdır. Granit, insanlar tarafından yüzyıllarca öncesinde bu yana zemin döşeme işlemlerinde sağlam bir malzeme olarak kullanılmaktadır. Küp taşı üretimlerimizi, kare, küp şeklinde yapıyoruz. Küp Taşlar Marmaris küp […]

Diyarbakır Andezit

Andezit taşı, volkanik püskürük taşlarından birisidir ve mor ya da eflatun renklerde bulunmaktadır. Diyarbakır antezit madenlerimizde, grimsi ve siyah renk çeşitlerine de rastlanılabilmektedir. Benekli yapısından dolayı kaymaz zemin oluşturmalarında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Aşınmalara karşı dayanıklıdır ve binaları duvarlarının tamamında ya da bir bölümü kaplama işlemlerinde kullanılabilmektedir. Doğal taş özelliklerinden dolayı kullanım alanlarında birçok avantaj sağlamaktadır. Diyarbakır […]

Tunceli Bazalt Taşı Projemiz

Tunceli bazalt taşı projemiz detaylarını siz değerli site ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz ile paylaşmak istedik. Tunceli valiliği ve belediyesi bünyesinde. Tunceli Ovacık Gözeler’de Çevre düzenleme ve peyzaj düzenleme işlerini üstlenerek Gözeleri çevreye uygun tabiyatını bozmadan kısa bir süre içinde Çalışmalarımıza başlamış ve bitirmek için tüm hızı ile ekip ve ekipmanlarımız devam etmektedir. Erga Granit Madencilik Şirketini […]

Haber Bültenimize Kayıt Olun!

Ürünler, özel teklifler ve kampanyalardan haberdar olmak için hemen kayıt olun.