fbpx
Whatsapp
Şimdi Ara
Konum
Doğal Taşın Marka Adresi
ERGA GRANİT

Bodrum Parke Taşı

Bodrum Parke Taşı
AÇIKLAMA

Bodrum Parke taşı; ev ve hane döşemeleri için kullanılan, dekorasyonun tamamlanmasını sağlayan ve hem estetik açıdan hem de bina açısından çeşitli avantajlar sağlayan taşlardır. Bu taşları kullanmak isteyen bireyler, Bodrum parke taşı ile alakalı farklı konular hakkında da bilgi sahibi olmalıdır. Parke taşı konusunda verilen hizmetler, ücret durumunun neler olduğu ve sağlamış olduğu avantajlar, bu konuların başında gelir.

Bodrum Parke Taşı

Bodrum Parke Taşları Konusunda Sağlamış Olduğumuz Hizmetler Nelerdir?

Parke taşının güzel olması, tek başına yeterli bir özellik değildir. Bu güzelliğin yanı sıra, bazı hizmetlerin de müşterilerimize ulaşmasını sağlıyoruz.

Bodrum Doğal taş: Bu konuda vermiş olduğumuz genel hizmetler böyledir:

  • Parke taşı döşeme konusunda, müşterilerimizin isteğine bağlı olarak; taş döşeme alanında uzman olan bireyler bulunduruyoruz. Bu çalışanlarımız, parke taşı döşenmek istenen alanı, isteğe en uygun hale gelecek şekilde dizayn ediyor.
  • Parke taşı konusunda, kalite kontrolü yapmamış olduğumuz hiçbir ürünü kullandırmıyoruz. Uzun ömürlü olduğu tespit edilen, dayanıklı olmasıyla ön plana çıkan parke taşlarını müşterilerimize sunuyoruz.
  • Her tasarım, beğeni ve zevk durumu oldukça farklı olabilir. Çeşitli beğeni durumlarına sahip olan müşterilerimiz için; farklı görsel niteliğe sahip olan parke taşı seçeneği sağlıyoruz.

Genel olarak vermiş olduğumuz hizmetler bu şekilde olmakla birlikte; ödeme alanında, taksit yapılması konusunda ve müşterilerin diğer beklentilerine bağlı olarak farklı hizmetleri de sunuyoruz.

Bodrum Parke Taşı Ücretleri

Granit Parke taşı ücretleri, farklı özellikler göz önünde bulundurularak belirlenir. Bu özellikler genel olarak; usta yardımının alınıp alınmayacağı, kaplama yapılacak olan alanın ne kadar büyük olduğu, seçilen taşın maliyet durumu, hazırlanması için yapılan masraflar gibi genel özelliklerdir. Bu durumlara bakılarak, bazı parke taşı fiyatlarının ortalamanın üzerinde olduğu, bazı parke taşı fiyatlarının ise ortalamadan daha aşağıda olduğu gözlemlenir.

Benzer şekilde, ustalarımızın yapacak olduğu işin zorluk durumuna bağlı olarak da ücrette gözlemlenen değişimler söz konusu olabilir. Tüm bunlar değerlendirildiği zaman, parke taşı ücretleri; bir metrekare alana yapılacak olan masraf, ortalama iki yüz lira ile bin iki yüz lira arasında değişim gösterebilir.

PAYLAŞ
REFERANSLAR
Devam Eden Projeler
Tunceli Bazalt Taşı Projemiz

Tunceli bazalt taşı projemiz detaylarını siz değerli site ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz ile paylaşmak istedik. Tunceli valiliği ve belediyesi bünyesinde. Tunceli Ovacık Gözeler’de Çevre düzenleme ve peyzaj düzenleme işlerini üstlenerek Gözeleri çevreye uygun tabiyatını bozmadan kısa bir süre içinde Çalışmalarımıza başlamış ve bitirmek için tüm hızı ile ekip ve ekipmanlarımız devam etmektedir. Erga Granit Madencilik Şirketini […]

Diyarbakır Bazalt Taş

Diyarbakır Bazalt Taş: Yeryüzünde çeşitli jeolojik olaylar ve afetler sonucunda çok farklı taşlar ortaya çıkar. Bu taşlar farklı içeriklere ve farklı yapılara sahiptir. Bu taşların içeriğinde farklı mineral değerlerinin bulunması farklı alanlarda değerlendirilmesi için işlevsel olur. Bu nedenle her taş yerinde, amacında ve olması gereken işlevinde değerlendirilmelidir. Bu taşlardan bazıları güçlü ve dayanıklı yapısı sayesinde […]

Malatya Granit Taşı

Malatya Granit: Doğal taşlar doğadan çıkarılarak kullanılan temel inşaat malzemeleridir. Bu taşlar üstün mineral yapıları, değerli içerikleri ve sağlam yapıları sayesinde pek çok alanda sıkça kullanılır. Bu alanlarda kullanımı yanında pek çok yardımcı ürünler de ortaya çıkarırlar. Bu alanda yapılan nitelikli madencilik işleri, nitelikli yöntem kullanımı ve modern alt yapı şartları sayesinde birçok firma tarafından […]

Haber Bültenimize Kayıt Olun!

Ürünler, özel teklifler ve kampanyalardan haberdar olmak için hemen kayıt olun.