fbpx
Whatsapp
Şimdi Ara
Konum
Doğal Taşın Marka Adresi
ERGA GRANİT

Bodrum Parke Taşı

Bodrum Parke Taşı
AÇIKLAMA

Bodrum Parke taşı; ev ve hane döşemeleri için kullanılan, dekorasyonun tamamlanmasını sağlayan ve hem estetik açıdan hem de bina açısından çeşitli avantajlar sağlayan taşlardır. Bu taşları kullanmak isteyen bireyler, Bodrum parke taşı ile alakalı farklı konular hakkında da bilgi sahibi olmalıdır. Parke taşı konusunda verilen hizmetler, ücret durumunun neler olduğu ve sağlamış olduğu avantajlar, bu konuların başında gelir.

Bodrum Parke Taşı

Bodrum Parke Taşları Konusunda Sağlamış Olduğumuz Hizmetler Nelerdir?

Parke taşının güzel olması, tek başına yeterli bir özellik değildir. Bu güzelliğin yanı sıra, bazı hizmetlerin de müşterilerimize ulaşmasını sağlıyoruz.

Bodrum Doğal taş: Bu konuda vermiş olduğumuz genel hizmetler böyledir:

  • Parke taşı döşeme konusunda, müşterilerimizin isteğine bağlı olarak; taş döşeme alanında uzman olan bireyler bulunduruyoruz. Bu çalışanlarımız, parke taşı döşenmek istenen alanı, isteğe en uygun hale gelecek şekilde dizayn ediyor.
  • Parke taşı konusunda, kalite kontrolü yapmamış olduğumuz hiçbir ürünü kullandırmıyoruz. Uzun ömürlü olduğu tespit edilen, dayanıklı olmasıyla ön plana çıkan parke taşlarını müşterilerimize sunuyoruz.
  • Her tasarım, beğeni ve zevk durumu oldukça farklı olabilir. Çeşitli beğeni durumlarına sahip olan müşterilerimiz için; farklı görsel niteliğe sahip olan parke taşı seçeneği sağlıyoruz.

Genel olarak vermiş olduğumuz hizmetler bu şekilde olmakla birlikte; ödeme alanında, taksit yapılması konusunda ve müşterilerin diğer beklentilerine bağlı olarak farklı hizmetleri de sunuyoruz.

Bodrum Parke Taşı Ücretleri

Granit Parke taşı ücretleri, farklı özellikler göz önünde bulundurularak belirlenir. Bu özellikler genel olarak; usta yardımının alınıp alınmayacağı, kaplama yapılacak olan alanın ne kadar büyük olduğu, seçilen taşın maliyet durumu, hazırlanması için yapılan masraflar gibi genel özelliklerdir. Bu durumlara bakılarak, bazı parke taşı fiyatlarının ortalamanın üzerinde olduğu, bazı parke taşı fiyatlarının ise ortalamadan daha aşağıda olduğu gözlemlenir.

Benzer şekilde, ustalarımızın yapacak olduğu işin zorluk durumuna bağlı olarak da ücrette gözlemlenen değişimler söz konusu olabilir. Tüm bunlar değerlendirildiği zaman, parke taşı ücretleri; bir metrekare alana yapılacak olan masraf, ortalama iki yüz lira ile bin iki yüz lira arasında değişim gösterebilir.

PAYLAŞ
REFERANSLAR
Sıkça Sorulan Sorular
Işlenmiş Granit Nedir?

Işlenmiş Granit Nedir?  Erga Granit yüksek miktarda granit üretimini yapan ve bloklar halinde kesilip sonradan makinelerden geçerek işlenme sürecine girerek piyasaya sürülmektedir. Ürünler kıtaların ve Dünya’nın imzası olarak tanımlayabileceğimiz bir oluşumdur. Diğer kayalık Merkür, Venüs ve Mars gibi gezegenler, Dünya’nın okyanus tabanında görüldüğü gibi granit ile kaplamışlar’dır. Fakat yalnızca Dünya bol miktarda bu güzel ve ilgi çekici kaya türüne sahiptir. Tüm Projelerinize Uygun ölçülerde granit taşını işlemekteyiz Granit Nedir? Yazımızı takip ede bilirsiniz..

Andezit Taşı Nedir?

Doğal Taşlardan Pembemsi Renkleri olan Andezit, tersiyer ve kuvaterner dönemlerdeki volkanik hareketlere bağlı olarak oluşmuş kor kayaç’tır. Türkiye’de Ankara Gölbaşı’nda en çok üretilen ürünlerdendir. Erga Granit Şirketi Tüm ürünlerini farklı projelerde kullanmaktadır. Andezit taşı ihtiyacınızı karşılayacak potansiyele Sahip Hemen Andezit taşı fiyatları için ziyaret ediniz Andezit taşı nedir?.. Yazımızı Takip edip detaylı bilgi sahibi ola bilirsiniz.

Küp taş İşçiliği Nasıl Yapılır?

Erga Granit Şirketleri Granit küp taşların işçiliğini 4x6x6, 6x8x8 veya 8x10x10 ebatlarında kesilerek döşeme işlemi için hazırlanmaktadırlar. Bu kesim işlemi kırma veya sulu kesim ile gerçekleştirilmektedir. Ancak renklerde solma yaşanmaması adına, granit küp taş ustaları doğal granit küp taşları döşemeyi tercih etmektedirler. Böylelikle granit doğal halini korur ve daha az mekanik işleme maruz kalarak doğal rengini yüzyıllar boyunca kaybetmez. Daha kapsamlı bilgi sahibi olmak istermisiniz. Granit Nedir….? Yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Bazalt taşı ne demek?

Bazalt Nedir? Dünyada yer altında binlerce çeşit madeni taş bulunur. Nadir bulunanlar fiyat olarak oldukça fazla değerliyken çok fazla bulunanlar da uygun fiyatlara satılırlar. Örneğin altın ve gümüş gibi madenler diğer madenlere göre hep değerli olmuşlardır. Bu tarihin geçmişinde böyle olduğu gibi günümüzde de aynıdır ve gelecekte de aynı şekilde devam edecektir.

Ancak kömür ve demir gibi madenler yer altında fazla bulunduklarından altın madenine göre daha uygun fiyatlara satılır. Yer altından çıkarılan madenlerden biri olan bazalt taşı da bu kategoriye girer. Lavların yer altından yeryüzüne çıkarak soğuması ve büzülmesi ile meydana gelmiş olan bu kayaç türü de çok fazla bulunabilir olduğundan diğer madenlere göre daha uygun fiyatlara sahip olunabilmektedir. Bazalt nedir?  sayfamızı ziyaret et.

Mermer Çeşitleri Nelerdir?

Mermer Çeşitleri KÜTAHYA SİYAH , DİAGONAL MARMARA | MERMER, AFYON BEYAZI | MERMER, GOLD BEJ | MERMER, DENİZLİ AÇIK TRAVERTEN, EMPERADOR KOYU | MERMER, EMPERADOR AÇIK | MERMER, LOTUS ROSALIA | MERMER, MARON MARINACE | MERMER Daha Fazla Bilgi için ve Fiyatlar için Şirketimizle İletişime Geçiniz.

Devam Eden Projeler
Diyarbakır Bazalt Taş

Diyarbakır Bazalt Taş: Yeryüzünde çeşitli jeolojik olaylar ve afetler sonucunda çok farklı taşlar ortaya çıkar. Bu taşlar farklı içeriklere ve farklı yapılara sahiptir. Bu taşların içeriğinde farklı mineral değerlerinin bulunması farklı alanlarda değerlendirilmesi için işlevsel olur. Bu nedenle her taş yerinde, amacında ve olması gereken işlevinde değerlendirilmelidir. Bu taşlardan bazıları güçlü ve dayanıklı yapısı sayesinde […]

Malatya Granit Taşı

Malatya Granit: Doğal taşlar doğadan çıkarılarak kullanılan temel inşaat malzemeleridir. Bu taşlar üstün mineral yapıları, değerli içerikleri ve sağlam yapıları sayesinde pek çok alanda sıkça kullanılır. Bu alanlarda kullanımı yanında pek çok yardımcı ürünler de ortaya çıkarırlar. Bu alanda yapılan nitelikli madencilik işleri, nitelikli yöntem kullanımı ve modern alt yapı şartları sayesinde birçok firma tarafından […]

Elazığ Bazalt Taşı Ürünleri

Elazığ bazalt: Ülkemiz’de doğal taşlar bakımından oldukça fazla zengindir. Çeşit çeşit taşlar bulunur. Bu taşlar maden ocaklarında çıkarılmayı bekler. Ülkemizde birçok maden ocağı bulunur. Bu ocaklardan doğal bazalt taşlar usta işçiler tarafından özenle ve emekle çıkarılır. Daha sonra bu taşlar uzman ellerde özveri ile işlenir, şekillenir. Bu taşlardan bir tanesi de bazalttır. Ustası tarafından işlendiğinde […]

Haber Bültenimize Kayıt Olun!

Ürünler, özel teklifler ve kampanyalardan haberdar olmak için hemen kayıt olun.