fbpx
Whatsapp
Şimdi Ara
Konum
Doğal Taşın Marka Adresi
ERGA GRANİT

Bodrum Küp Taş

Bodrum Küp Taş
AÇIKLAMA

Küp taş, bazalt ve granit çeşitleri ile satışa sunulur. Bodrum Doğal taşı olarak çıkartılan granit ve bazalt taşlar, işlenerek standart küp ölçülerinde kesilir. İsteğe göre özel ölçü kesim de yapılabilir. Dayanıklı ve sağlam yapısı ile küp taşlar, her alanda vazgeçilmez bir malzemedir. Uygun fiyatlar ile bodrum küp taş firmamızdan sipariş verilerek satın alınabilir.

Granit Küp Taşı Yapısı

bodrum parke taşı
bodrum küp taş

Granit; mika, kuvars, feldispat ve çeşitli minerallerin bir araya gelmesi ile oluşur. Yeryüzünde bulunan doğal bir taş türüdür. Yapısı aşırı dayanıklıdır ve aşınma derecesi oldukça yüksektir. Sahip olduğu mineral yapısı sayesinde, leke tutmaz ve üzerinde asla mikrop barındırmaz. Sıcak ve soğuk tüm şiddetli hava koşullarına karşı dayanıklıdır.

Bazalt Küp Taş Yapısı

Bodrum küp taşı yapısı

Bazalt taşı, volkanik bir taştır. Volkanik patlamaların oluşturduğu çatlaklar arasından sızdıktan sonra, soğuyarak katılaşır ve formunu alır. Dayanıklı yapısı sayesinde inşaat sektöründe bir yapı taşı haline gelmiştir. Hava koşullarına oldukça dayanıklıdır. Hem yapı malzemesi, hem de dekoratif olarak kullanılabilir.

Bodrum Küp taş Kullanım Alanları

Küp taşın sahip olduğu doğal görüntü, her alanda kullanımını kolaylaştırır. Kullanıldığı alana estetik bir görüntü kazandırdı gibi, sağlam bir yapı elde edilmesini sağlar.

Küp taşın kullanımının yaygın olduğu başlıca alanlar;

  • İç ve dış cephe kaplaması
  • Kolon kaplaması
  • Şehir içi yollar
  • Kaldırım
  • Otoparklar
  • Parklar ve bahçeler

Listelenen alanların dışında, dilediğiniz bölgede dekoratif olarak kullanabileceğiniz küp taş siparişlerinizi, firmamız aracılığı ile hızlı temin edebilirsiniz.

Bodrum Küp Taş Ölçüleri

Küp taşlar, standart ölçülerde işlenip kesilerek elde edilir. Özel istekler doğrultusunda, istenilen ölçülerde de kesim yapılabilir.

Küp taşların standart ölçüleri şu şekilde sıralanır;

  • 4x6x6
  • 6x8x8
  • 8x10x10
  • 10x20x20

Doğal görüntüsü ve uygulandığı ortama sağladığı uyum ile birlikte dayanıklı yapısı ile bodrum küptaşı siparişlerinizi standart ölçülerde verebilirsiniz. Bunun yanı sıra, uygulamak istediğiniz alana özel ölçülerde, özel sipariş de oluşturabilirsiniz. Firmamız, kurulduğu günden bugüne, en kaliteli küp taş üretimini en uygun fiyatlar ile siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Bodrum ve çevrelerde hizmet verdiğimiz başta Datça, Marmaris, Dalaman gibi ilçelerde küp taş hizmeti vermekteyiz.

PAYLAŞ
REFERANSLAR
Devam Eden Projeler
Tunceli Bazalt Taşı Projemiz

Tunceli bazalt taşı projemiz detaylarını siz değerli site ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz ile paylaşmak istedik. Tunceli valiliği ve belediyesi bünyesinde. Tunceli Ovacık Gözeler’de Çevre düzenleme ve peyzaj düzenleme işlerini üstlenerek Gözeleri çevreye uygun tabiyatını bozmadan kısa bir süre içinde Çalışmalarımıza başlamış ve bitirmek için tüm hızı ile ekip ve ekipmanlarımız devam etmektedir. Erga Granit Madencilik Şirketini […]

Diyarbakır Bazalt Taş

Diyarbakır Bazalt Taş: Yeryüzünde çeşitli jeolojik olaylar ve afetler sonucunda çok farklı taşlar ortaya çıkar. Bu taşlar farklı içeriklere ve farklı yapılara sahiptir. Bu taşların içeriğinde farklı mineral değerlerinin bulunması farklı alanlarda değerlendirilmesi için işlevsel olur. Bu nedenle her taş yerinde, amacında ve olması gereken işlevinde değerlendirilmelidir. Bu taşlardan bazıları güçlü ve dayanıklı yapısı sayesinde […]

Malatya Granit Taşı

Malatya Granit: Doğal taşlar doğadan çıkarılarak kullanılan temel inşaat malzemeleridir. Bu taşlar üstün mineral yapıları, değerli içerikleri ve sağlam yapıları sayesinde pek çok alanda sıkça kullanılır. Bu alanlarda kullanımı yanında pek çok yardımcı ürünler de ortaya çıkarırlar. Bu alanda yapılan nitelikli madencilik işleri, nitelikli yöntem kullanımı ve modern alt yapı şartları sayesinde birçok firma tarafından […]

Haber Bültenimize Kayıt Olun!

Ürünler, özel teklifler ve kampanyalardan haberdar olmak için hemen kayıt olun.