fbpx
Whatsapp
Şimdi Ara
Konum
Doğal Taşın Marka Adresi
ERGA GRANİT

Batman Hasankeyf Bazalt taşı Projesi

Batman Hasankeyf Bazalt taşı Projesi
AÇIKLAMA

Batman Hasankeyf Bazalt taşı Projesi Erga Granit Madencilik Şirketi 2016 başlama tarihi ile 2019 yılında? Hasankeyf Yeni yerleşim Tokisine Bazalt taşı Döşeme işlerini Sıkıntısız bir şekilde Öz Hevsel Şirketine Teslimatını yapan Firmayız.

Batman Ve Çevre ilçelere Hasankeyf Bazalt taşı hizmeti veren Marka Erga Granit Madencilik Şirketi . Küp taş Ürünlerinin Üretimini ve uygulama faaliyetini veren Şirket olarak Biten projelere Kayıt Ettik.

Hasankey Bazalt taşı Tedarik Eden?

Yaklaşık 2 Yıl süren projede büyük azim ve titizlikle işini yapan firma olarak bunun sevincini Erga Granit Ailesi Olarak bunun sevincini yaşamaktayız.

Erga Granit Madencilik üretim ve uygulama Faaliyetini Diyarbakır Erganide Kurumsal bir şekilde Büyük projelerde sıkça ismimizi duyurmaktayız ve Bulunmaktayız.

Türkiye’de En büyük projelerden birini Olan Hasankeyf Yeni Yerleşim Toki Nin 280,000 (İKİYÜZSEKSENBİN) m2. Ve Tüm çevre düzenleme tretuar Peyzaj işlerini Şirketimiz Tarafından Tamamlanarak Sıkıntısız bir şekilde bitirmiş durumdayız.

Batman Hasankeyf Bazalt taşı

Batman ve çevre ilçelerin bazalt küp taş tedarikini yapan Erga Granit Madencilik, bazalt ve granit’te sürekli olarak geliştiren ve tüm türkiye il ve ilçelerine hizmet vermekteyiz. Batmanda Bazalt taşı ihtiyacınızı Karşılayacak Erga Bazaltaş Şirketiyle hemen iletişime geçmeniz için bir telefon kadar yakınız. Profesyonel ekip kaliteli hizmet anlayışı ile değerli batman halkına hizmet etmeye devam etmekteyiz.

Hasankeyf Toki’de Hizmet Verdiğimiz ŞİRKETLER.

PAYLAŞ
REFERANSLAR
Devam Eden Projeler
Marmaris Küp Taş

Doğa insanlara, çeşitli özelliklerde volkanik taş çeşitleri sunmaktadır. Firmamız, bu taşları kurmuş olduğu madenler ile çıkartarak, kullanım yerlerine göre düzenlemektedir. Marmaris küp taş çeşitleri daha çok granit volkanik taşlarıdır. Granit, insanlar tarafından yüzyıllarca öncesinde bu yana zemin döşeme işlemlerinde sağlam bir malzeme olarak kullanılmaktadır. Küp taşı üretimlerimizi, kare, küp şeklinde yapıyoruz. Küp Taşlar Marmaris küp […]

Diyarbakır Andezit

Andezit taşı, volkanik püskürük taşlarından birisidir ve mor ya da eflatun renklerde bulunmaktadır. Diyarbakır antezit madenlerimizde, grimsi ve siyah renk çeşitlerine de rastlanılabilmektedir. Benekli yapısından dolayı kaymaz zemin oluşturmalarında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Aşınmalara karşı dayanıklıdır ve binaları duvarlarının tamamında ya da bir bölümü kaplama işlemlerinde kullanılabilmektedir. Doğal taş özelliklerinden dolayı kullanım alanlarında birçok avantaj sağlamaktadır. Diyarbakır […]

Tunceli Bazalt Taşı Projemiz

Tunceli bazalt taşı projemiz detaylarını siz değerli site ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz ile paylaşmak istedik. Tunceli valiliği ve belediyesi bünyesinde. Tunceli Ovacık Gözeler’de Çevre düzenleme ve peyzaj düzenleme işlerini üstlenerek Gözeleri çevreye uygun tabiyatını bozmadan kısa bir süre içinde Çalışmalarımıza başlamış ve bitirmek için tüm hızı ile ekip ve ekipmanlarımız devam etmektedir. Erga Granit Madencilik Şirketini […]

Haber Bültenimize Kayıt Olun!

Ürünler, özel teklifler ve kampanyalardan haberdar olmak için hemen kayıt olun.