fbpx
Whatsapp
Şimdi Ara
Konum
Doğal Taşın Marka Adresi
ERGA GRANİT

Batman Hasankeyf Bazalt taşı Projesi

Batman Hasankeyf Bazalt taşı Projesi
AÇIKLAMA

Batman Hasankeyf Bazalt taşı Projesi Erga Granit Madencilik Şirketi 2016 başlama tarihi ile 2019 yılında? Hasankeyf Yeni yerleşim Tokisine Bazalt taşı Döşeme işlerini Sıkıntısız bir şekilde Öz Hevsel Şirketine Teslimatını yapan Firmayız.

Batman Ve Çevre ilçelere Hasankeyf Bazalt taşı hizmeti veren Marka Erga Granit Madencilik Şirketi . Küp taş Ürünlerinin Üretimini ve uygulama faaliyetini veren Şirket olarak Biten projelere Kayıt Ettik.

Hasankey Bazalt taşı Tedarik Eden?

Yaklaşık 2 Yıl süren projede büyük azim ve titizlikle işini yapan firma olarak bunun sevincini Erga Granit Ailesi Olarak bunun sevincini yaşamaktayız.

Erga Granit Madencilik üretim ve uygulama Faaliyetini Diyarbakır Erganide Kurumsal bir şekilde Büyük projelerde sıkça ismimizi duyurmaktayız ve Bulunmaktayız.

Türkiye’de En büyük projelerden birini Olan Hasankeyf Yeni Yerleşim Toki Nin 280,000 (İKİYÜZSEKSENBİN) m2. Ve Tüm çevre düzenleme tretuar Peyzaj işlerini Şirketimiz Tarafından Tamamlanarak Sıkıntısız bir şekilde bitirmiş durumdayız.

Batman Hasankeyf Bazalt taşı

Batman ve çevre ilçelerin bazalt küp taş tedarikini yapan Erga Granit Madencilik, bazalt ve granit’te sürekli olarak geliştiren ve tüm türkiye il ve ilçelerine hizmet vermekteyiz. Batmanda Bazalt taşı ihtiyacınızı Karşılayacak Erga Bazaltaş Şirketiyle hemen iletişime geçmeniz için bir telefon kadar yakınız. Profesyonel ekip kaliteli hizmet anlayışı ile değerli batman halkına hizmet etmeye devam etmekteyiz.

Hasankeyf Toki’de Hizmet Verdiğimiz ŞİRKETLER.

PAYLAŞ
REFERANSLAR
Devam Eden Projeler
Tunceli Bazalt Taşı Projemiz

Tunceli bazalt taşı projemiz detaylarını siz değerli site ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz ile paylaşmak istedik. Tunceli valiliği ve belediyesi bünyesinde. Tunceli Ovacık Gözeler’de Çevre düzenleme ve peyzaj düzenleme işlerini üstlenerek Gözeleri çevreye uygun tabiyatını bozmadan kısa bir süre içinde Çalışmalarımıza başlamış ve bitirmek için tüm hızı ile ekip ve ekipmanlarımız devam etmektedir. Erga Granit Madencilik Şirketini […]

Diyarbakır Bazalt Taş

Diyarbakır Bazalt Taş: Yeryüzünde çeşitli jeolojik olaylar ve afetler sonucunda çok farklı taşlar ortaya çıkar. Bu taşlar farklı içeriklere ve farklı yapılara sahiptir. Bu taşların içeriğinde farklı mineral değerlerinin bulunması farklı alanlarda değerlendirilmesi için işlevsel olur. Bu nedenle her taş yerinde, amacında ve olması gereken işlevinde değerlendirilmelidir. Bu taşlardan bazıları güçlü ve dayanıklı yapısı sayesinde […]

Malatya Granit Taşı

Malatya Granit: Doğal taşlar doğadan çıkarılarak kullanılan temel inşaat malzemeleridir. Bu taşlar üstün mineral yapıları, değerli içerikleri ve sağlam yapıları sayesinde pek çok alanda sıkça kullanılır. Bu alanlarda kullanımı yanında pek çok yardımcı ürünler de ortaya çıkarırlar. Bu alanda yapılan nitelikli madencilik işleri, nitelikli yöntem kullanımı ve modern alt yapı şartları sayesinde birçok firma tarafından […]

Haber Bültenimize Kayıt Olun!

Ürünler, özel teklifler ve kampanyalardan haberdar olmak için hemen kayıt olun.