fbpx
Whatsapp
Şimdi Ara
Konum
Doğal Taşın Marka Adresi
ERGA GRANİT

Antalya Küp Taş

Antalya Küp Taş
AÇIKLAMA

Antalya Küp Taş; Firmamızda en çok tercih edilen doğal taşlardan biri olan granit küp taşı, sert yapılı, kristal minerallerden meydana gelen ve görüntüsü itibari ile iri taneli olan doğal bir taştır.

Antalya Granit Küp Taşının Yapısı

Dünyanın alt bölümünde değişime uğradıktan sonra soğuyarak meydana gelen kuvars ve feldspat, mika gibi içerisinde çeşitli mineraller barındıran bir magma tabakasıdır. Yapısında bulunan çeşitli minerallerden kaynaklı çeşitli renk ve dokularda karşımıza çıkabilmektedir. Granit küp taşı, yapısından dolayı çok dayanıklı, yüksek aşınma derecesine sahip bir doğal taştır. Ayrıca kuvarsın sert yapısından dolayı metal ile çizilme özelliği vardır.

Antalya Granit Küp Taşı Müşterilerimiz Tarafından Neden Tercih Edilir?

Antalya Küp Taş farkıyla firmamızda bulunan çeşitleri sayesinde diğerlerinden daha üstün olan granit taşın yapısında içerisindeki mineral ve maddelerden dolayı leke tutmama ve mikrop barındırmama gibi özellikleri mevcuttur. Mevsimsel soğuk ve sıcaktan da etkilenmediği için dış ortamlarda da sıkça tercih edilmektedir.

Peki! Antalya Granit Nerelerde Bulunur?

Granit, maden ocaklarından çıkartılan doğal bir taştır. Dünyanın birçok yerinde bulunabilirler. Bulundukları bölge ve konumlara göre renk, boyut ve desenleri farklı olabilmektedirler.

Antalya Granit Küp Taşının Kullanım Yerleri Nelerdir?

Granit küp taşı, çoğunlukla kullanılan yerleri isterseniz maddeler halinde sıralayalım:

  • İç ve dış cephe kaplamaları,
  • Zemin ve cephe kaplamaları,
  • Bina kolonlarının kaplamasında,
  • Şehir içi yol, kaldırım ve otoparkların düzenlenmelerinde,
  • Bahçe ve çevre düzenlemelerinde vb. birçok yerlerde kullanılmaktadır.

Doğal görüntüsünden dolayı her alanda olmak üzere müşterilerimiz memnuniyetlikle tercih etmektedir.

Neden Antalya Küp Taş tercih edilir? Çünkü Antalya küp taş denilince aklınıza en çok tercih edilen firmamızın adı olacaktır. Firmamız, çeşitli yerlerde kullanılan granit taşları, yeniden restore ederek itinalı bir şekilde yerlerinde sökmek koşuluyla verdiği hizmetle daha farklı alanlarda kullanmak üzere yenileyebilmektedir. Bu işlem maliyet açısından oldukça ucuza mal olabilmektedir.

Bünyemizde yer alan granit küp taşlarını, kullanmak istediğiniz yerlere göre tercihiniz doğrultusunda firmamızdan temin edebilirsiniz.

Antalya Küp Taş, sektörde firmamızın satışa sunduğu granit küp taşının yanı sıra sizlerin doğal taş projelerinizde de küp taş temini ve uygulama hizmeti de vererek hizmetlerine yeniliklerle devam etmektedir.

PAYLAŞ
REFERANSLAR
Devam Eden Projeler
Marmaris Küp Taş

Doğa insanlara, çeşitli özelliklerde volkanik taş çeşitleri sunmaktadır. Firmamız, bu taşları kurmuş olduğu madenler ile çıkartarak, kullanım yerlerine göre düzenlemektedir. Marmaris küp taş çeşitleri daha çok granit volkanik taşlarıdır. Granit, insanlar tarafından yüzyıllarca öncesinde bu yana zemin döşeme işlemlerinde sağlam bir malzeme olarak kullanılmaktadır. Küp taşı üretimlerimizi, kare, küp şeklinde yapıyoruz. Küp Taşlar Marmaris küp […]

Diyarbakır Andezit

Andezit taşı, volkanik püskürük taşlarından birisidir ve mor ya da eflatun renklerde bulunmaktadır. Diyarbakır antezit madenlerimizde, grimsi ve siyah renk çeşitlerine de rastlanılabilmektedir. Benekli yapısından dolayı kaymaz zemin oluşturmalarında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Aşınmalara karşı dayanıklıdır ve binaları duvarlarının tamamında ya da bir bölümü kaplama işlemlerinde kullanılabilmektedir. Doğal taş özelliklerinden dolayı kullanım alanlarında birçok avantaj sağlamaktadır. Diyarbakır […]

Tunceli Bazalt Taşı Projemiz

Tunceli bazalt taşı projemiz detaylarını siz değerli site ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz ile paylaşmak istedik. Tunceli valiliği ve belediyesi bünyesinde. Tunceli Ovacık Gözeler’de Çevre düzenleme ve peyzaj düzenleme işlerini üstlenerek Gözeleri çevreye uygun tabiyatını bozmadan kısa bir süre içinde Çalışmalarımıza başlamış ve bitirmek için tüm hızı ile ekip ve ekipmanlarımız devam etmektedir. Erga Granit Madencilik Şirketini […]

Haber Bültenimize Kayıt Olun!

Ürünler, özel teklifler ve kampanyalardan haberdar olmak için hemen kayıt olun.