fbpx
Whatsapp
Şimdi Ara
Konum
Doğal Taşın Marka Adresi
ERGA GRANİT

Antalya Bazalt Taşı Fiyatları

Antalya Bazalt Taşı Fiyatları
AÇIKLAMA

Antalya Bazalt Taşı Çeşitleri ve Fiyatları; Taş ocaklarımızda üreterek sizlere farklı boyutlarla sunduğumuz bazalt taşlarımız arasında, parke taşı olarak kullanılan küp taşı da üretiyoruz. Geniş boyutlarda dilediğiniz kullanıma uygun üretim yapıyoruz. Kayaçlarımızı Antalya bazalt taşı fiyatları ile daha çok mt² ve ton olarak sunuyoruz. Fiyat politikamız gereği sizlere uzun yıllar kullanabileceğiniz doğal bazalt taşlarımızı en uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Antalya Bazalt Taşlarımızı Faydası

Antalya Bazalt Taşı Çeşitleri ve Fiyatları; Bazalt taşlarımızın içerisinde silis bulunmuyor, bu nedenle eskiden alternatif olarak kullanılan bazalt artık en fazla tercih edilen maddeler arasındadır. İleri teknolojik makinelerimiz ile daha önce kesimi zor olan taşlarımızın istenilen boyuta getiriyoruz. Özellikle silis, kuvars gibi maddeler yerine doğa dostu bazalt ürünümüzü kullanarak daha çevreci olabilirsiniz. Doğal görünümü, Antalya bazalt taşı fiyatları ile bulunduğu alana ferahlık katıyor.

Hayatı kolaylaştırmasına örnek olarak;

  • İnsanların geçişleri için zaruri yapım olan köprülerde
  • Araçların rahat geçişi için karayollarında
  • Trafiğin rahat akışı için asfalt yapımında
  • Yaşanılan binaların dış ve iç kaplamalarında

İçeriğinde zararlı maddelerin olmaması ile bireylerin sağlıklı bir ortamda yaşamalarına imkân veren bazalt taşlarımız bütçeyi koruyor. Birçok malzeme kısa sürede kullanılamaz hale gelse de bazalt taşlarımızı bir ömür kullanabilirsiniz. Aynı zamanda yerinden çıkan malzemeler genellikle kullanılamaz, ama bazalt taşlarımızı yeniden ustalar kullanabilir.

Bazalt Taşların Özellikleri ve Avantajları

Bazalt taşlarımızın bilinmeyen bazı özellikleri vardır. Bunlar arasında içerisinde silis olmaması nedeniyle korozyona karşı etkili olmasıdır. Donmaya karşı mukavemetli yapısı araçların güvenli seyrini kolaylaştırıyor. Mıcırların üretildiği tesislerde yararlanabileceğiniz bazalt taşlarımız, demir yolu, karayolu gibi ulaşım alanlarının vazgeçilmez ana malzemesidir. Su geçişini destekleyen yapısı ile ekstra mazgal yapılmasına ihtiyaç yoktur.

Bazalt Ocağı Nedir?

Bazalt ocağımız; taşların işlenmesi için önemli olan bir işleme alanıdır. Bazalt kayaç halinde Türkiye’de birçok alanda kullanılır. Taş maliyeti oldukça düşüktür. Ege bölgemizde bazalt taş üretimimiz oldukça fazladır. Ege bölgesinde bulunan liman sayesinde zaten düşük maliyetli Antalya bazalt taşı fiyatları olan bu taşlarımız, ulaşım ve nakliye masrafını da azaltır.

Bazalt Ocakları Nerededir?

Bazalt ocaklarımızın bulunduğu iller arasında; Kandıra, Diyarbakır, Urfa, Muş, İskenderun, Eskişehir, Afyon ve Ünye gibi birçok ilimiz bulunuyor. Üretimlerimizle hem sizlere hem ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam ediyoruz.

PAYLAŞ
REFERANSLAR
Devam Eden Projeler
Marmaris Küp Taş

Doğa insanlara, çeşitli özelliklerde volkanik taş çeşitleri sunmaktadır. Firmamız, bu taşları kurmuş olduğu madenler ile çıkartarak, kullanım yerlerine göre düzenlemektedir. Marmaris küp taş çeşitleri daha çok granit volkanik taşlarıdır. Granit, insanlar tarafından yüzyıllarca öncesinde bu yana zemin döşeme işlemlerinde sağlam bir malzeme olarak kullanılmaktadır. Küp taşı üretimlerimizi, kare, küp şeklinde yapıyoruz. Küp Taşlar Marmaris küp […]

Diyarbakır Andezit

Andezit taşı, volkanik püskürük taşlarından birisidir ve mor ya da eflatun renklerde bulunmaktadır. Diyarbakır antezit madenlerimizde, grimsi ve siyah renk çeşitlerine de rastlanılabilmektedir. Benekli yapısından dolayı kaymaz zemin oluşturmalarında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Aşınmalara karşı dayanıklıdır ve binaları duvarlarının tamamında ya da bir bölümü kaplama işlemlerinde kullanılabilmektedir. Doğal taş özelliklerinden dolayı kullanım alanlarında birçok avantaj sağlamaktadır. Diyarbakır […]

Tunceli Bazalt Taşı Projemiz

Tunceli bazalt taşı projemiz detaylarını siz değerli site ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz ile paylaşmak istedik. Tunceli valiliği ve belediyesi bünyesinde. Tunceli Ovacık Gözeler’de Çevre düzenleme ve peyzaj düzenleme işlerini üstlenerek Gözeleri çevreye uygun tabiyatını bozmadan kısa bir süre içinde Çalışmalarımıza başlamış ve bitirmek için tüm hızı ile ekip ve ekipmanlarımız devam etmektedir. Erga Granit Madencilik Şirketini […]

Haber Bültenimize Kayıt Olun!

Ürünler, özel teklifler ve kampanyalardan haberdar olmak için hemen kayıt olun.