fbpx
Whatsapp
Şimdi Ara
Konum
Doğal Taşın Marka Adresi
ERGA GRANİT

Ankara Emniyet Binası Uygulamaları

Ankara Emniyet Binası Uygulamaları
AÇIKLAMA

Ankara başkete bazalt ve granit üretimini ve uygulama faaliyetini veren Erga Granit Madencilik SAN VE TİC. LTD. ŞTİ şirketimiz Ankara Emniyet müdürlüğü binasının çevre düzenleme işlerini tretuar yapı malzemelerini tedarik eden uygulamalarını yapan şirket olarak bilinmek. Bu projede Bazalt ve granit ürünlerini kullanarak işleri eksiksiz olarak iş verenlere teslimatını yapan kurumsal firma.

İŞ VEREN KURUM: İçişleri Bakanlığı

İŞİ ÜSTLENEN MÜTAHHİD: Mfa A.Ş

İŞİ ÜSTLENEN FİRMA: Erga Granit Madencilik SAN VE TİC. LTD. ŞTİ

İŞİN KONUSU: Ankara Emniyet Müdürlüğü Yeni Bina Çevre Düzenleme tretuar İşleri.

İŞİN METRESİ: Bazalt Küp Taş 3500 m2 Desenli ürün tedariği ve uygulama. Granit küp taş 1100 m2 Desen için kullanarak ürün ve uygulamaları il toplamda 4600 metrekare alanı kaplamış bulunmaktayız.

Diğer Bir ürünümüz Diyarbakır Bazalt Plaka Taşı ürünlerimiz ve uygulama faaliyetini veren firma olarak Erga Granit Madencilik SAN VE TİC. LTD. ŞTİ tarafından projeyi tamamlamış durumdayız. Bazalt plak taşı tören alanı ve balkonlarda, bina çevresinde kaldırımlarda kullanılmıştır. Bazalt plak döşeme taşı 4x30x60 boyutlarında ve 4x30xserbestboy ürünlerini uygulamalarını Erga Granit Madencilik SAN VE TİC. LTD. ŞTİ tarafından yapılmıştır.

PAYLAŞ
REFERANSLAR
Sıkça Sorulan Sorular
Işlenmiş Granit Nedir?

Işlenmiş Granit Nedir?  Erga Granit yüksek miktarda granit üretimini yapan ve bloklar halinde kesilip sonradan makinelerden geçerek işlenme sürecine girerek piyasaya sürülmektedir. Ürünler kıtaların ve Dünya’nın imzası olarak tanımlayabileceğimiz bir oluşumdur. Diğer kayalık Merkür, Venüs ve Mars gibi gezegenler, Dünya’nın okyanus tabanında görüldüğü gibi granit ile kaplamışlar’dır. Fakat yalnızca Dünya bol miktarda bu güzel ve ilgi çekici kaya türüne sahiptir. Tüm Projelerinize Uygun ölçülerde granit taşını işlemekteyiz Granit Nedir? Yazımızı takip ede bilirsiniz..

Andezit Taşı Nedir?

Doğal Taşlardan Pembemsi Renkleri olan Andezit, tersiyer ve kuvaterner dönemlerdeki volkanik hareketlere bağlı olarak oluşmuş kor kayaç’tır. Türkiye’de Ankara Gölbaşı’nda en çok üretilen ürünlerdendir. Erga Granit Şirketi Tüm ürünlerini farklı projelerde kullanmaktadır. Andezit taşı ihtiyacınızı karşılayacak potansiyele Sahip Hemen Andezit taşı fiyatları için ziyaret ediniz Andezit taşı nedir?.. Yazımızı Takip edip detaylı bilgi sahibi ola bilirsiniz.

Küp taş İşçiliği Nasıl Yapılır?

Erga Granit Şirketleri Granit küp taşların işçiliğini 4x6x6, 6x8x8 veya 8x10x10 ebatlarında kesilerek döşeme işlemi için hazırlanmaktadırlar. Bu kesim işlemi kırma veya sulu kesim ile gerçekleştirilmektedir. Ancak renklerde solma yaşanmaması adına, granit küp taş ustaları doğal granit küp taşları döşemeyi tercih etmektedirler. Böylelikle granit doğal halini korur ve daha az mekanik işleme maruz kalarak doğal rengini yüzyıllar boyunca kaybetmez. Daha kapsamlı bilgi sahibi olmak istermisiniz. Granit Nedir….? Yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Bazalt taşı ne demek?

Bazalt Nedir? Dünyada yer altında binlerce çeşit madeni taş bulunur. Nadir bulunanlar fiyat olarak oldukça fazla değerliyken çok fazla bulunanlar da uygun fiyatlara satılırlar. Örneğin altın ve gümüş gibi madenler diğer madenlere göre hep değerli olmuşlardır. Bu tarihin geçmişinde böyle olduğu gibi günümüzde de aynıdır ve gelecekte de aynı şekilde devam edecektir.

Ancak kömür ve demir gibi madenler yer altında fazla bulunduklarından altın madenine göre daha uygun fiyatlara satılır. Yer altından çıkarılan madenlerden biri olan bazalt taşı da bu kategoriye girer. Lavların yer altından yeryüzüne çıkarak soğuması ve büzülmesi ile meydana gelmiş olan bu kayaç türü de çok fazla bulunabilir olduğundan diğer madenlere göre daha uygun fiyatlara sahip olunabilmektedir. Bazalt nedir?  sayfamızı ziyaret et.

Mermer Çeşitleri Nelerdir?

Mermer Çeşitleri KÜTAHYA SİYAH , DİAGONAL MARMARA | MERMER, AFYON BEYAZI | MERMER, GOLD BEJ | MERMER, DENİZLİ AÇIK TRAVERTEN, EMPERADOR KOYU | MERMER, EMPERADOR AÇIK | MERMER, LOTUS ROSALIA | MERMER, MARON MARINACE | MERMER Daha Fazla Bilgi için ve Fiyatlar için Şirketimizle İletişime Geçiniz.

Devam Eden Projeler
Batman Hasankeyf Bazalt taşı Projesi

Batman Hasankeyf Bazalt taşı Projesi Erga Granit Madencilik Şirketi 2016 başlama tarihi ile 2019 yılında Hasankeyf Yeni yerleşim Tokisine Bazalt taşı Döşeme işlerini Sıkıntısız bir şekilde Öz Hevsel Şirketine Teslimatını yapan Firmayız.

Muş Malazgirt Müzesi Bazalt Döşemesi

İşin Konusu: Muş Malazgirt İlçemizde Yapılacak Olan Türk Tarihi Zaman Tüneli 1071-2071 Müzesi Projesine Ait Binada Kullanılmak Üzere İhtiyaç Duyulan 3000 (üç bin) m2 Bazalt Küp taş Taşı Yapım İşi. #muş #muşbazalt #muşmalazgirt #muştaşı

Irak Erbil Projemiz – NWEKAR COMPANY

Erbil Granit Taşı Projemiz COBBLESTONE. Erbil granite Ji me re karên weyên kevir ên xwezayî yên li Hewlêrê bang bikin.

Haber Bültenimize Kayıt Olun!

Ürünler, özel teklifler ve kampanyalardan haberdar olmak için hemen kayıt olun.