fbpx
Whatsapp
Şimdi Ara
Konum
Doğal Taşın Marka Adresi
ERGA GRANİT

Andezit

Andezit
AÇIKLAMA

Mor, pembe gibi renk seçeneklerine sahip olan ve ankara taşı olarak da bilinen doğal taşa andezit adı verilmektedir. Dayanıklı ve sağlam taşlar olması nedeniyle birçok dekorasyon işlemi için kullanılmaktadırlar. Gözenekli ve su emme yüzdesi olan bir taştır. Kullanım alanı olarak geniştir. Kaldırım taşlarında, bahçelerde, eğimli yüzeylerde, ev ve iş kaplamalarında kullanımı mevcuttur.

Sunulan Hizmetler Nelerdir?

Evlerde ve işyerlerinde kullanabileceğiniz ve ortamınıza uyum sağlayan doğal taşlarla mekana şıklık ve sadelik katıyoruz.

Sunulan hizmetler şunlardır:

 • Çeşitli doğal taşların üretimini ve satışını yapıyoruz.
 • Kaliteli doğal taşlarla profosyonel bir işçilik sunuyoruz.
 • Dayanıklı ve garantili ürünleri sizlere ulaştırıyoruz.
 • Kullanılacak doğal taşları önceden profosyonel ekibimizle denetliyoruz.
 • Bulunan alanı keşfediyor ve uyum sağlayacak doğal ürünleri ücretsiz keşif hizmetimiz ile sizlerle buluşturuyoruz.

Sunulan hizmetin en kalitelisini sizlere sunuyoruz. Birbirinden farklı renk seçenekleri ve doğal taş çeşitlerine daha kolay bir şekilde ulaşımı kolaylaştırmaktayız.

Andezit Taşı
Andezitler nerede kullanılır?

Doğal Andezit Taşının Fiyatı Nedir?

Kalitesinin yanında fiyatı da gayet uygun bütçeli olan andezit taşı bütçenizi zorlamaz. Profosyonel ekibimizle alanları keşfedip alana uygun kullanılacak malzemenin değerini belirliyor ve alanlara özel fiyat seçenekleri belirliyoruz. Fiyat konusunda bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilir ve uygun fiyat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

İmalatını Yaptığımız Taşlar Nelerdir?

Birçok doğal taşın imalatını gerçekleştirmekte ve doğal taş ocaklarımızda üretimini gerçekleştirmeyiz.

İmalatını yaptığımız taş çeşitlerimiz şunlardır:

 • Andezit plaka taşı
 • Andezit küp taş
 • Andezit oluk
 • Andezit bordür
 • Andezit Kesme küp taş
 • Andezit parke taşı

Çeşitli taşların alana uygun dekore edilmesi ve planması da oldukça önemlidir. Hangi çeşit taşın hangi alana daha uyumlu olduğu konusunda sizlere fikir önerileri sunuyor ve doğru tercihi yapmanızı kolaylaştırıyoruz.

Andezit Taşının Sahip Olduğu Özellikler

Doğal bir taş olan andezit taşımız sağlamdır ve dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır. Yaz kış kullanıma uygundur ve evlerde, inşaat sektörlerinde tercih edilmektedir. İsteğe bağlı olarak üzerinde işlemeler yapılarak, motifler eklenebilmektedir. Gri, siyah gibi birçok renk seçeneğine sahiptir. Doğal renkleri olduğu için boyamaya gereksinim duymaz. Bu nedenlerle çok tercih edilen bir çeşit haline gelmektedir.

PAYLAŞ
REFERANSLAR
Devam Eden Projeler
Marmaris Küp Taş

Doğa insanlara, çeşitli özelliklerde volkanik taş çeşitleri sunmaktadır. Firmamız, bu taşları kurmuş olduğu madenler ile çıkartarak, kullanım yerlerine göre düzenlemektedir. Marmaris küp taş çeşitleri daha çok granit volkanik taşlarıdır. Granit, insanlar tarafından yüzyıllarca öncesinde bu yana zemin döşeme işlemlerinde sağlam bir malzeme olarak kullanılmaktadır. Küp taşı üretimlerimizi, kare, küp şeklinde yapıyoruz. Küp Taşlar Marmaris küp […]

Diyarbakır Andezit

Andezit taşı, volkanik püskürük taşlarından birisidir ve mor ya da eflatun renklerde bulunmaktadır. Diyarbakır antezit madenlerimizde, grimsi ve siyah renk çeşitlerine de rastlanılabilmektedir. Benekli yapısından dolayı kaymaz zemin oluşturmalarında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Aşınmalara karşı dayanıklıdır ve binaları duvarlarının tamamında ya da bir bölümü kaplama işlemlerinde kullanılabilmektedir. Doğal taş özelliklerinden dolayı kullanım alanlarında birçok avantaj sağlamaktadır. Diyarbakır […]

Tunceli Bazalt Taşı Projemiz

Tunceli bazalt taşı projemiz detaylarını siz değerli site ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz ile paylaşmak istedik. Tunceli valiliği ve belediyesi bünyesinde. Tunceli Ovacık Gözeler’de Çevre düzenleme ve peyzaj düzenleme işlerini üstlenerek Gözeleri çevreye uygun tabiyatını bozmadan kısa bir süre içinde Çalışmalarımıza başlamış ve bitirmek için tüm hızı ile ekip ve ekipmanlarımız devam etmektedir. Erga Granit Madencilik Şirketini […]

Haber Bültenimize Kayıt Olun!

Ürünler, özel teklifler ve kampanyalardan haberdar olmak için hemen kayıt olun.