fbpx
Whatsapp
Şimdi Ara
Konum
Doğal Taşın Marka Adresi
ERGA GRANİT

Andezit

Andezit
AÇIKLAMA

Mor, pembe gibi renk seçeneklerine sahip olan ve ankara taşı olarak da bilinen doğal taşa andezit adı verilmektedir. Dayanıklı ve sağlam taşlar olması nedeniyle birçok dekorasyon işlemi için kullanılmaktadırlar. Gözenekli ve su emme yüzdesi olan bir taştır. Kullanım alanı olarak geniştir. Kaldırım taşlarında, bahçelerde, eğimli yüzeylerde, ev ve iş kaplamalarında kullanımı mevcuttur.

Sunulan Hizmetler Nelerdir?

Evlerde ve işyerlerinde kullanabileceğiniz ve ortamınıza uyum sağlayan doğal taşlarla mekana şıklık ve sadelik katıyoruz.

Sunulan hizmetler şunlardır:

 • Çeşitli doğal taşların üretimini ve satışını yapıyoruz.
 • Kaliteli doğal taşlarla profosyonel bir işçilik sunuyoruz.
 • Dayanıklı ve garantili ürünleri sizlere ulaştırıyoruz.
 • Kullanılacak doğal taşları önceden profosyonel ekibimizle denetliyoruz.
 • Bulunan alanı keşfediyor ve uyum sağlayacak doğal ürünleri ücretsiz keşif hizmetimiz ile sizlerle buluşturuyoruz.

Sunulan hizmetin en kalitelisini sizlere sunuyoruz. Birbirinden farklı renk seçenekleri ve doğal taş çeşitlerine daha kolay bir şekilde ulaşımı kolaylaştırmaktayız.

Andezit Taşı
Andezitler nerede kullanılır?

Doğal Andezit Taşının Fiyatı Nedir?

Kalitesinin yanında fiyatı da gayet uygun bütçeli olan andezit taşı bütçenizi zorlamaz. Profosyonel ekibimizle alanları keşfedip alana uygun kullanılacak malzemenin değerini belirliyor ve alanlara özel fiyat seçenekleri belirliyoruz. Fiyat konusunda bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilir ve uygun fiyat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

İmalatını Yaptığımız Taşlar Nelerdir?

Birçok doğal taşın imalatını gerçekleştirmekte ve doğal taş ocaklarımızda üretimini gerçekleştirmeyiz.

İmalatını yaptığımız taş çeşitlerimiz şunlardır:

 • Andezit plaka taşı
 • Andezit küp taş
 • Andezit oluk
 • Andezit bordür
 • Andezit Kesme küp taş
 • Andezit parke taşı

Çeşitli taşların alana uygun dekore edilmesi ve planması da oldukça önemlidir. Hangi çeşit taşın hangi alana daha uyumlu olduğu konusunda sizlere fikir önerileri sunuyor ve doğru tercihi yapmanızı kolaylaştırıyoruz.

Andezit Taşının Sahip Olduğu Özellikler

Doğal bir taş olan andezit taşımız sağlamdır ve dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır. Yaz kış kullanıma uygundur ve evlerde, inşaat sektörlerinde tercih edilmektedir. İsteğe bağlı olarak üzerinde işlemeler yapılarak, motifler eklenebilmektedir. Gri, siyah gibi birçok renk seçeneğine sahiptir. Doğal renkleri olduğu için boyamaya gereksinim duymaz. Bu nedenlerle çok tercih edilen bir çeşit haline gelmektedir.

PAYLAŞ
REFERANSLAR
Sıkça Sorulan Sorular
Işlenmiş Granit Nedir?

Işlenmiş Granit Nedir?  Erga Granit yüksek miktarda granit üretimini yapan ve bloklar halinde kesilip sonradan makinelerden geçerek işlenme sürecine girerek piyasaya sürülmektedir. Ürünler kıtaların ve Dünya’nın imzası olarak tanımlayabileceğimiz bir oluşumdur. Diğer kayalık Merkür, Venüs ve Mars gibi gezegenler, Dünya’nın okyanus tabanında görüldüğü gibi granit ile kaplamışlar’dır. Fakat yalnızca Dünya bol miktarda bu güzel ve ilgi çekici kaya türüne sahiptir. Tüm Projelerinize Uygun ölçülerde granit taşını işlemekteyiz Granit Nedir? Yazımızı takip ede bilirsiniz..

Andezit Taşı Nedir?

Doğal Taşlardan Pembemsi Renkleri olan Andezit, tersiyer ve kuvaterner dönemlerdeki volkanik hareketlere bağlı olarak oluşmuş kor kayaç’tır. Türkiye’de Ankara Gölbaşı’nda en çok üretilen ürünlerdendir. Erga Granit Şirketi Tüm ürünlerini farklı projelerde kullanmaktadır. Andezit taşı ihtiyacınızı karşılayacak potansiyele Sahip Hemen Andezit taşı fiyatları için ziyaret ediniz Andezit taşı nedir?.. Yazımızı Takip edip detaylı bilgi sahibi ola bilirsiniz.

Küp taş İşçiliği Nasıl Yapılır?

Erga Granit Şirketleri Granit küp taşların işçiliğini 4x6x6, 6x8x8 veya 8x10x10 ebatlarında kesilerek döşeme işlemi için hazırlanmaktadırlar. Bu kesim işlemi kırma veya sulu kesim ile gerçekleştirilmektedir. Ancak renklerde solma yaşanmaması adına, granit küp taş ustaları doğal granit küp taşları döşemeyi tercih etmektedirler. Böylelikle granit doğal halini korur ve daha az mekanik işleme maruz kalarak doğal rengini yüzyıllar boyunca kaybetmez. Daha kapsamlı bilgi sahibi olmak istermisiniz. Granit Nedir….? Yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Bazalt taşı ne demek?

Bazalt Nedir? Dünyada yer altında binlerce çeşit madeni taş bulunur. Nadir bulunanlar fiyat olarak oldukça fazla değerliyken çok fazla bulunanlar da uygun fiyatlara satılırlar. Örneğin altın ve gümüş gibi madenler diğer madenlere göre hep değerli olmuşlardır. Bu tarihin geçmişinde böyle olduğu gibi günümüzde de aynıdır ve gelecekte de aynı şekilde devam edecektir.

Ancak kömür ve demir gibi madenler yer altında fazla bulunduklarından altın madenine göre daha uygun fiyatlara satılır. Yer altından çıkarılan madenlerden biri olan bazalt taşı da bu kategoriye girer. Lavların yer altından yeryüzüne çıkarak soğuması ve büzülmesi ile meydana gelmiş olan bu kayaç türü de çok fazla bulunabilir olduğundan diğer madenlere göre daha uygun fiyatlara sahip olunabilmektedir. Bazalt nedir?  sayfamızı ziyaret et.

Mermer Çeşitleri Nelerdir?

Mermer Çeşitleri KÜTAHYA SİYAH , DİAGONAL MARMARA | MERMER, AFYON BEYAZI | MERMER, GOLD BEJ | MERMER, DENİZLİ AÇIK TRAVERTEN, EMPERADOR KOYU | MERMER, EMPERADOR AÇIK | MERMER, LOTUS ROSALIA | MERMER, MARON MARINACE | MERMER Daha Fazla Bilgi için ve Fiyatlar için Şirketimizle İletişime Geçiniz.

Devam Eden Projeler
Diyarbakır Bazalt Taş

Diyarbakır Bazalt Taş: Yeryüzünde çeşitli jeolojik olaylar ve afetler sonucunda çok farklı taşlar ortaya çıkar. Bu taşlar farklı içeriklere ve farklı yapılara sahiptir. Bu taşların içeriğinde farklı mineral değerlerinin bulunması farklı alanlarda değerlendirilmesi için işlevsel olur. Bu nedenle her taş yerinde, amacında ve olması gereken işlevinde değerlendirilmelidir. Bu taşlardan bazıları güçlü ve dayanıklı yapısı sayesinde […]

Malatya Granit Taşı

Malatya Granit: Doğal taşlar doğadan çıkarılarak kullanılan temel inşaat malzemeleridir. Bu taşlar üstün mineral yapıları, değerli içerikleri ve sağlam yapıları sayesinde pek çok alanda sıkça kullanılır. Bu alanlarda kullanımı yanında pek çok yardımcı ürünler de ortaya çıkarırlar. Bu alanda yapılan nitelikli madencilik işleri, nitelikli yöntem kullanımı ve modern alt yapı şartları sayesinde birçok firma tarafından […]

Elazığ Bazalt Taşı Ürünleri

Elazığ bazalt: Ülkemiz’de doğal taşlar bakımından oldukça fazla zengindir. Çeşit çeşit taşlar bulunur. Bu taşlar maden ocaklarında çıkarılmayı bekler. Ülkemizde birçok maden ocağı bulunur. Bu ocaklardan doğal bazalt taşlar usta işçiler tarafından özenle ve emekle çıkarılır. Daha sonra bu taşlar uzman ellerde özveri ile işlenir, şekillenir. Bu taşlardan bir tanesi de bazalttır. Ustası tarafından işlendiğinde […]

Haber Bültenimize Kayıt Olun!

Ürünler, özel teklifler ve kampanyalardan haberdar olmak için hemen kayıt olun.