fbpx
Whatsapp
Şimdi Ara
Konum
Doğal Taşın Marka Adresi
ERGA GRANİT

Andezit Bordür Taşı

AÇIKLAMA

 

Andezit bordürler, uygulama alanları son derece geniş taş türleridir. Andezit yapı bakımından bir hayli dirençli bir taş olduğundan, uygulama alanlarımız da genişlemektedir. Çoğu durumda maliyeti ortalama olsa da, andezit bordürler tarafından sunulan uzun kullanım ömrü iyi bir yatırımdır. Firmamız tarafından yapılan andezit bordür üretim ve uygulamalarını tercih ederek az bakımla uzun ömürlü bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Andezit Bordürlerin Uygulama Alanları

Andezit bordürler, firmamız tarafından bahçelere veya yol kenarlarına uygulanabilmektedir. Bu yapı malzemesinin bahçelerdeki kullanım alanları ağaç dipleri, çiçeklik ve saksı kenarlarıdır.

Andezit Bordür Ölçüleri Nelerdir?
andezit bordür ölçüleri Aşağıda verdiğimiz ölçüleri inceleye bilirsiniz.

  • Andezit sulu kesim bordür – 10x15x50
  • Andezit sulu kesim bordür – 10x20x50
  • Andezit sulu kesim bordür – 10x25x50
  • Andezit sulu kesim bordür – 10x30x50
Andezit Doğal Kırma Bordür nedir?
Andezit bordür ölçüleri Aşağıda verdiğimiz ölçüleri inceleye bilirsiniz.

  • Andezit Doğal Kırma bordür – 10x15x50
  • Andezit Doğal Kırma bordür – 10x20x50
  • Andezit Doğal Kırma bordür – 10x25x50
  • Andezit Doğal Kırma bordür – 10x30x50
Andezit bordür fiyatı?
Andezit bordür fiyatı genelde projeye uygun tl olarak verilmektedir. Dilerseniz sitemizden iletişim adresini tıklaya bilrsiniz.
Andezit Bordür Taşı 2021 Fiyatları Nelerdir?
Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.
Soru gelecek
Cevap Gelecek

Andezit bordürlerin bir diğer kullanım alanı, yol kenarlarıdır. Andezit yol bordürleri sokak veya mahallelerdeki iç yollara döşenebilir. Ayrıca kara yollarında refüjlerde veya bölünmüş yolların kavşaklarında veya kenarlarında sınır taşı görevini üstlenebilirler. Bu taş tipini uygulama alanlarımız son derece geniş olduğundan, birçok farklı kesim ve ölçüye de firmamız bünyesinde yer veriyoruz. Böylelikle proje bazında yapacağımız kesimlerle birçok alana andezit bordür uygulaması gerçekleştirebiliyoruz.

Andezit Bordür Ölçüleri

Andezit bordürleri ölçülerimiz 8x15x50 cm ebatlarıyla başlamaktadır. Uygulama alanına göre bu ebatlar artabilmektedir. Uygulamalarda Ankara andezit Küp taşı aracılığıyla ürettiğimiz andezit bordürleri tercih ederek, daha uzun bir kullanım ömrü sağlayabilirsiniz. Ankara’nın Gölbaşı ilçesinden çıkarttığımız bu taş, diğer illerden çıkarılan andezit taş türlerine kıyasla çok daha dayanıklı ve kaliteli bir yapıya sahiptir. Bu da daha uzun bir kullanım ömrü anlamını taşıyor. #Andezitbordür

PAYLAŞ
REFERANSLAR
Sıkça Sorulan Sorular
Işlenmiş Granit Nedir?

Işlenmiş Granit Nedir?  Erga Granit yüksek miktarda granit üretimini yapan ve bloklar halinde kesilip sonradan makinelerden geçerek işlenme sürecine girerek piyasaya sürülmektedir. Ürünler kıtaların ve Dünya’nın imzası olarak tanımlayabileceğimiz bir oluşumdur. Diğer kayalık Merkür, Venüs ve Mars gibi gezegenler, Dünya’nın okyanus tabanında görüldüğü gibi granit ile kaplamışlar’dır. Fakat yalnızca Dünya bol miktarda bu güzel ve ilgi çekici kaya türüne sahiptir. Tüm Projelerinize Uygun ölçülerde granit taşını işlemekteyiz Granit Nedir? Yazımızı takip ede bilirsiniz..

Andezit Taşı Nedir?

Doğal Taşlardan Pembemsi Renkleri olan Andezit, tersiyer ve kuvaterner dönemlerdeki volkanik hareketlere bağlı olarak oluşmuş kor kayaç’tır. Türkiye’de Ankara Gölbaşı’nda en çok üretilen ürünlerdendir. Erga Granit Şirketi Tüm ürünlerini farklı projelerde kullanmaktadır. Andezit taşı ihtiyacınızı karşılayacak potansiyele Sahip Hemen Andezit taşı fiyatları için ziyaret ediniz Andezit taşı nedir?.. Yazımızı Takip edip detaylı bilgi sahibi ola bilirsiniz.

Küp taş İşçiliği Nasıl Yapılır?

Erga Granit Şirketleri Granit küp taşların işçiliğini 4x6x6, 6x8x8 veya 8x10x10 ebatlarında kesilerek döşeme işlemi için hazırlanmaktadırlar. Bu kesim işlemi kırma veya sulu kesim ile gerçekleştirilmektedir. Ancak renklerde solma yaşanmaması adına, granit küp taş ustaları doğal granit küp taşları döşemeyi tercih etmektedirler. Böylelikle granit doğal halini korur ve daha az mekanik işleme maruz kalarak doğal rengini yüzyıllar boyunca kaybetmez. Daha kapsamlı bilgi sahibi olmak istermisiniz. Granit Nedir….? Yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Bazalt taşı ne demek?

Bazalt Nedir? Dünyada yer altında binlerce çeşit madeni taş bulunur. Nadir bulunanlar fiyat olarak oldukça fazla değerliyken çok fazla bulunanlar da uygun fiyatlara satılırlar. Örneğin altın ve gümüş gibi madenler diğer madenlere göre hep değerli olmuşlardır. Bu tarihin geçmişinde böyle olduğu gibi günümüzde de aynıdır ve gelecekte de aynı şekilde devam edecektir.

Ancak kömür ve demir gibi madenler yer altında fazla bulunduklarından altın madenine göre daha uygun fiyatlara satılır. Yer altından çıkarılan madenlerden biri olan bazalt taşı da bu kategoriye girer. Lavların yer altından yeryüzüne çıkarak soğuması ve büzülmesi ile meydana gelmiş olan bu kayaç türü de çok fazla bulunabilir olduğundan diğer madenlere göre daha uygun fiyatlara sahip olunabilmektedir. Bazalt nedir?  sayfamızı ziyaret et.

Mermer Çeşitleri Nelerdir?

Mermer Çeşitleri KÜTAHYA SİYAH , DİAGONAL MARMARA | MERMER, AFYON BEYAZI | MERMER, GOLD BEJ | MERMER, DENİZLİ AÇIK TRAVERTEN, EMPERADOR KOYU | MERMER, EMPERADOR AÇIK | MERMER, LOTUS ROSALIA | MERMER, MARON MARINACE | MERMER Daha Fazla Bilgi için ve Fiyatlar için Şirketimizle İletişime Geçiniz.

Devam Eden Projeler
Marmaris Küp Taş

Doğa insanlara, çeşitli özelliklerde volkanik taş çeşitleri sunmaktadır. Firmamız, bu taşları kurmuş olduğu madenler ile çıkartarak, kullanım yerlerine göre düzenlemektedir. Marmaris küp taş çeşitleri daha çok granit volkanik taşlarıdır. Granit, insanlar tarafından yüzyıllarca öncesinde bu yana zemin döşeme işlemlerinde sağlam bir malzeme olarak kullanılmaktadır. Küp taşı üretimlerimizi, kare, küp şeklinde yapıyoruz. Küp Taşlar Marmaris küp […]

Diyarbakır Andezit

Andezit taşı, volkanik püskürük taşlarından birisidir ve mor ya da eflatun renklerde bulunmaktadır. Diyarbakır antezit madenlerimizde, grimsi ve siyah renk çeşitlerine de rastlanılabilmektedir. Benekli yapısından dolayı kaymaz zemin oluşturmalarında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Aşınmalara karşı dayanıklıdır ve binaları duvarlarının tamamında ya da bir bölümü kaplama işlemlerinde kullanılabilmektedir. Doğal taş özelliklerinden dolayı kullanım alanlarında birçok avantaj sağlamaktadır. Diyarbakır […]

Tunceli Bazalt Taşı Projemiz

Tunceli bazalt taşı projemiz detaylarını siz değerli site ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz ile paylaşmak istedik. Tunceli valiliği ve belediyesi bünyesinde. Tunceli Ovacık Gözeler’de Çevre düzenleme ve peyzaj düzenleme işlerini üstlenerek Gözeleri çevreye uygun tabiyatını bozmadan kısa bir süre içinde Çalışmalarımıza başlamış ve bitirmek için tüm hızı ile ekip ve ekipmanlarımız devam etmektedir. Erga Granit Madencilik Şirketini […]

Haber Bültenimize Kayıt Olun!

Ürünler, özel teklifler ve kampanyalardan haberdar olmak için hemen kayıt olun.