fbpx
Whatsapp
Şimdi Ara
Konum
Doğal Taşın Marka Adresi
ERGA GRANİT

Konya Bazalt Taşları

Konya Bazalt Taşları
AÇIKLAMA

Konya Bazalt Taşları: Bazalt taşlarımızın içerisinde yer alan pek çok ürün bulunmaktadır. Bu yönü ile kullanışlı ve ergonomik bir yapıdadır. Parke taşlarında da hizmet veren firmamız, özellikle yol yapımında ve zemin döşemelerinde kullanılacak malzemeleri tedarik etmektedir.

Bazalt Parke Taşı

Parke taşlarımızı belediye gibi özel kurumların kullanımlarına sunuyoruz. Kalitesiz malzeme nedeni ile sürekli yenilenmesi gerekebilen parke taşlarının daha dayanıklı olması adına artık bazalt parke taşlarına ağırlık verilmektedir. Bunun nedeni bütçenin daha doğru kullanılması ve hesaplı bir şekilde parke taşlarının döşenmesidir. Beton yapımında en fazla kullanım alanı olan Konya bazalt taşları yapım işlerinin en değerli malzemeleri arasındadır. Uzun yıllarda kullanım sağlayıp, parkelerin su geçirme özelliği ile su birikintilerinin ve daha fazlası olan taşkınların önüne geçer.

Neden Biz?

Öncelikle Konya bazalt taşları en doğal halini özenle kesim işlemi için hazırlıyoruz. Bu kesim işlemlerinde özel kesim makineleri kullanıyoruz.

Sizin için;

  • En kaliteli doğal taşı üretiyoruz
  • Farklı işlemlerden geçiriyoruz
  • İstediğiniz renk ve boyutta sizlere ulaştırıyoruz
  • En uygun fiyatlarla bütçenizi koruyoruz
  • Doğaya dost, bütçenize ve zamanınıza tasarruf kazandırıyoruz

Tamburlama işlemi ile şekillendiriyoruz. Kesim işlemlerimizde mutlaka su ile işlem gören bazalt taşlarımızın farklı boyutlara ulaşması adına özenle çalışıyoruz. En ekonomik, en kaliteli ürünlerimizle sizlere destek oluyoruz.

Bazalt Taşların Doğaya Katkısı

Doğal taşları üretme ve tedarik etme sebebimiz öncelikle çevreye duyarlı olma bilincimizden kaynaklanıyor. Doğa hiçbir şekilde kimyasal maddeleri ya da yapay maddeleri kabullenmiyor. Dolayısıyla kullanılan malzemeler içeriğinde minerallerin bulunmaması, doğal sertlikte olmaması nedeniyle ya kırılıyor ya da bulunduğu alandan uzaklaşıyor. Doğal malzemelerin doğaya uyumlu oluşu ile geçmişten günümüze kalan sanat eserleri bulunuyor. Eski yapıların kalıcılığı, günümüze kadar sapasağlam gelişi bundan kaynaklıdır.

Bazalt Taşı Ekonomik Mi?

Bazalt taşının öncelikle doğanın ürettiği birçok madde gibi ana kaynağı volkanik lavlardır. Bu oluşum binlerce yılı alabiliyor. Ortaya çıkan maddeler ise zengin mineral içerdiğinden doğada varlığını sürdürüyor. Bazı maddelerin dayanıklılığını yapmak için kullanılan haddeleme işleminden kat kat daha fazla yoğunluğa ve sıcaklığa sahip olan lavların soğuması sonucu ortaya dünyanın en sert 2. maddesi çıkıyor. Bu maddenin adı ise Konya bazalt taşları olup, değerli halini hala koruyor.

PAYLAŞ
REFERANSLAR
Devam Eden Projeler
Marmaris Küp Taş

Doğa insanlara, çeşitli özelliklerde volkanik taş çeşitleri sunmaktadır. Firmamız, bu taşları kurmuş olduğu madenler ile çıkartarak, kullanım yerlerine göre düzenlemektedir. Marmaris küp taş çeşitleri daha çok granit volkanik taşlarıdır. Granit, insanlar tarafından yüzyıllarca öncesinde bu yana zemin döşeme işlemlerinde sağlam bir malzeme olarak kullanılmaktadır. Küp taşı üretimlerimizi, kare, küp şeklinde yapıyoruz. Küp Taşlar Marmaris küp […]

Diyarbakır Andezit

Andezit taşı, volkanik püskürük taşlarından birisidir ve mor ya da eflatun renklerde bulunmaktadır. Diyarbakır antezit madenlerimizde, grimsi ve siyah renk çeşitlerine de rastlanılabilmektedir. Benekli yapısından dolayı kaymaz zemin oluşturmalarında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Aşınmalara karşı dayanıklıdır ve binaları duvarlarının tamamında ya da bir bölümü kaplama işlemlerinde kullanılabilmektedir. Doğal taş özelliklerinden dolayı kullanım alanlarında birçok avantaj sağlamaktadır. Diyarbakır […]

Tunceli Bazalt Taşı Projemiz

Tunceli bazalt taşı projemiz detaylarını siz değerli site ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz ile paylaşmak istedik. Tunceli valiliği ve belediyesi bünyesinde. Tunceli Ovacık Gözeler’de Çevre düzenleme ve peyzaj düzenleme işlerini üstlenerek Gözeleri çevreye uygun tabiyatını bozmadan kısa bir süre içinde Çalışmalarımıza başlamış ve bitirmek için tüm hızı ile ekip ve ekipmanlarımız devam etmektedir. Erga Granit Madencilik Şirketini […]

Haber Bültenimize Kayıt Olun!

Ürünler, özel teklifler ve kampanyalardan haberdar olmak için hemen kayıt olun.