fbpx
Whatsapp
Şimdi Ara
Konum
Doğal Taşın Marka Adresi
ERGA GRANİT

Erzurum bazalt taşı

Erzurum bazalt taşı
AÇIKLAMA

Erzurum Bazalt taşı: Tüm taş türleri üretimde yer almaz. Bir taşın üretilmesi için bazı şartlar taşıması gerekir. Bu şartlardan bazıları yoğun mineral yapısı, rezerv oranı, çıkarılabilme güçlüğü gibi pek çok faktöre göre değerlendirme yapılarak üretime alınır.

Erzurum Bazalt Taşı – Değerli Taş İşleme Yöntemleri

Üretim esnasında sorunlarla karşılaşmamak, uygun çözümler bulmak ve kaliteli bir içerik üretimi için bu madencilik alanında uygun yöntemler tercih edilmelidir. Uygun yöntemler sayesinde kısa süre içerisinde, uygun maliyette ve kaliteli oranda malzeme üretilmesi söz konusu olur. Bu nedenle tüm yöntemlerin modern teknoloji ile yenilenmesi, güncel hale getirilmesi ve geliştirilmesi şarttır.

Modern yöntemlerle değerli taşların her biri zarar görmeden çıkarılarak kullanıma hazır bir durum kazanır. Güncel olmayan yöntemlerde ise uzun zaman alan işler, daha çok personel kullanımı ve zayi olan ham madde gibi sorunlarla karşılaşılabilir. Bu sebeple Erga Bazalt yenilediği modern alt yapısı sayesinde madencilik alanında özgün yöntemler kullanır. Bu yöntemlere modern ekipman ve araç gereç desteğini de ekleyerek müşteri memnuniyetini en yüksek noktalara taşımaya çalışır.

Erga Bazalt ve Üretim Merkezleri

Erga Bazalt tüm işletmelerinde modern bir alt yapı sistemi, uzman personel ve nitelikli araç gereç bulundurur. Bu anlamda taş üretimindeki tüm süreçleri sağlıklı bir biçimde kontrol altında tutar. Tüm merkezler arasında sıkı bir iş birliği ve ortak çalışma prensibi bulunur.

Bu merkezlerden bazıları şunlardır:

  • Giresun taş üretim merkezi,
  • Bergama işleme ve üretim merkezi,
  • Diyarbakır işleme ve üretim merkezi,
  • Kontrol durumları için oluşturulan kontrol ofisinden oluşur.

Bu merkezler ile birçok farklı alanda farklı ürünler ortaya koyuyoruz.

Bazalt Taşı ve Üretimi

Bu taş türü kaldırım yapımında, yol yapımında, bahçe setlerinde, dekoratif kullanımlarda, kaplama işlerinde, köprü yapımlarında, peyzaj uygulama alanlarında ve demir yolları gibi pek çok alanda kullanım alanına sahiptir. Bu geniş kullanım alanını sağlam yapısı ve nitelikli üretimine borçludur. Erga Bazalt kalitesi ile üretilen Erzurum bazalt taşları sayesinde tüm alanlarda ekonomik ve pratik çözümler sunuyoruz. Bazalt taşı mineral içerikli yalıtım sistemlerinde de kullanılarak mimariye yeni bir yön vermiştir. Diğer Bazalt ürünlerimiz için şu linkten https://www.ergagranit.com.tr/bazalt-kup-tas/ detaylıca bakabilirsiniz.

Erzurum Bazalt parke taşı
Erzurum Bazalt taşları

Erzurum Bazalt parke taşı / Erzurum Bazalt küp taşı / Erzurum Bazalt bordür taşı / Elazığ Bazalt Oluk taşı / Erzurum Bazalt Plak taşları /

PAYLAŞ
REFERANSLAR
Sıkça Sorulan Sorular
Işlenmiş Granit Nedir?

Işlenmiş Granit Nedir?  Erga Granit yüksek miktarda granit üretimini yapan ve bloklar halinde kesilip sonradan makinelerden geçerek işlenme sürecine girerek piyasaya sürülmektedir. Ürünler kıtaların ve Dünya’nın imzası olarak tanımlayabileceğimiz bir oluşumdur. Diğer kayalık Merkür, Venüs ve Mars gibi gezegenler, Dünya’nın okyanus tabanında görüldüğü gibi granit ile kaplamışlar’dır. Fakat yalnızca Dünya bol miktarda bu güzel ve ilgi çekici kaya türüne sahiptir. Tüm Projelerinize Uygun ölçülerde granit taşını işlemekteyiz Granit Nedir? Yazımızı takip ede bilirsiniz..

Andezit Taşı Nedir?

Doğal Taşlardan Pembemsi Renkleri olan Andezit, tersiyer ve kuvaterner dönemlerdeki volkanik hareketlere bağlı olarak oluşmuş kor kayaç’tır. Türkiye’de Ankara Gölbaşı’nda en çok üretilen ürünlerdendir. Erga Granit Şirketi Tüm ürünlerini farklı projelerde kullanmaktadır. Andezit taşı ihtiyacınızı karşılayacak potansiyele Sahip Hemen Andezit taşı fiyatları için ziyaret ediniz Andezit taşı nedir?.. Yazımızı Takip edip detaylı bilgi sahibi ola bilirsiniz.

Küp taş İşçiliği Nasıl Yapılır?

Erga Granit Şirketleri Granit küp taşların işçiliğini 4x6x6, 6x8x8 veya 8x10x10 ebatlarında kesilerek döşeme işlemi için hazırlanmaktadırlar. Bu kesim işlemi kırma veya sulu kesim ile gerçekleştirilmektedir. Ancak renklerde solma yaşanmaması adına, granit küp taş ustaları doğal granit küp taşları döşemeyi tercih etmektedirler. Böylelikle granit doğal halini korur ve daha az mekanik işleme maruz kalarak doğal rengini yüzyıllar boyunca kaybetmez. Daha kapsamlı bilgi sahibi olmak istermisiniz. Granit Nedir….? Yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Bazalt taşı ne demek?

Bazalt Nedir? Dünyada yer altında binlerce çeşit madeni taş bulunur. Nadir bulunanlar fiyat olarak oldukça fazla değerliyken çok fazla bulunanlar da uygun fiyatlara satılırlar. Örneğin altın ve gümüş gibi madenler diğer madenlere göre hep değerli olmuşlardır. Bu tarihin geçmişinde böyle olduğu gibi günümüzde de aynıdır ve gelecekte de aynı şekilde devam edecektir.

Ancak kömür ve demir gibi madenler yer altında fazla bulunduklarından altın madenine göre daha uygun fiyatlara satılır. Yer altından çıkarılan madenlerden biri olan bazalt taşı da bu kategoriye girer. Lavların yer altından yeryüzüne çıkarak soğuması ve büzülmesi ile meydana gelmiş olan bu kayaç türü de çok fazla bulunabilir olduğundan diğer madenlere göre daha uygun fiyatlara sahip olunabilmektedir. Bazalt nedir?  sayfamızı ziyaret et.

Mermer Çeşitleri Nelerdir?

Mermer Çeşitleri KÜTAHYA SİYAH , DİAGONAL MARMARA | MERMER, AFYON BEYAZI | MERMER, GOLD BEJ | MERMER, DENİZLİ AÇIK TRAVERTEN, EMPERADOR KOYU | MERMER, EMPERADOR AÇIK | MERMER, LOTUS ROSALIA | MERMER, MARON MARINACE | MERMER Daha Fazla Bilgi için ve Fiyatlar için Şirketimizle İletişime Geçiniz.

Devam Eden Projeler
Diyarbakır Bazalt Taş

Diyarbakır Bazalt Taş: Yeryüzünde çeşitli jeolojik olaylar ve afetler sonucunda çok farklı taşlar ortaya çıkar. Bu taşlar farklı içeriklere ve farklı yapılara sahiptir. Bu taşların içeriğinde farklı mineral değerlerinin bulunması farklı alanlarda değerlendirilmesi için işlevsel olur. Bu nedenle her taş yerinde, amacında ve olması gereken işlevinde değerlendirilmelidir. Bu taşlardan bazıları güçlü ve dayanıklı yapısı sayesinde […]

Malatya Granit Taşı

Malatya Granit: Doğal taşlar doğadan çıkarılarak kullanılan temel inşaat malzemeleridir. Bu taşlar üstün mineral yapıları, değerli içerikleri ve sağlam yapıları sayesinde pek çok alanda sıkça kullanılır. Bu alanlarda kullanımı yanında pek çok yardımcı ürünler de ortaya çıkarırlar. Bu alanda yapılan nitelikli madencilik işleri, nitelikli yöntem kullanımı ve modern alt yapı şartları sayesinde birçok firma tarafından […]

Elazığ Bazalt Taşı Ürünleri

Elazığ bazalt: Ülkemiz’de doğal taşlar bakımından oldukça fazla zengindir. Çeşit çeşit taşlar bulunur. Bu taşlar maden ocaklarında çıkarılmayı bekler. Ülkemizde birçok maden ocağı bulunur. Bu ocaklardan doğal bazalt taşlar usta işçiler tarafından özenle ve emekle çıkarılır. Daha sonra bu taşlar uzman ellerde özveri ile işlenir, şekillenir. Bu taşlardan bir tanesi de bazalttır. Ustası tarafından işlendiğinde […]

Haber Bültenimize Kayıt Olun!

Ürünler, özel teklifler ve kampanyalardan haberdar olmak için hemen kayıt olun.