fbpx
Whatsapp
Şimdi Ara
Konum
Doğal Taşın Marka Adresi
ERGA GRANİT

Bodrum Plak Bordür Oluk Taşı

Bodrum Plak Bordür Oluk Taşı
AÇIKLAMA

Bodrum doğal taş ürünleri çıkarma ve işleme hizmetleri veren firmamız, bazalt taş ürünleri ile yapılarda, çevre düzenlemelerinde ihtiyaç duyulan taş ürünlerinin üretimini yapıyor. Bodrum plak bordür oluk taşı ürünleri bazalt taşı olarak tek başına ya da diğer doğal taşlarla birlikte kullanılarak tasarlanmaktadır. Plak bordür taşlar birçok projede kullanılmaktadır. Oluk taşları, çevre düzenlemelerinin çeşitle aşamalarında kullanılmaktadır.

Bodrum plak bordür oluk taşı

Bazalt plak taşlar, kullanım yerlerine göre özel tasarlanmaktadır. Oluk taşı olarak kullanılacak olan bazalt taşlar, doğal şartlardan etkilenmediği için güvenli ve dayanıklı olarak kullanılmaktadır. Plak bordür oluk taşı çeşitleri, kullanıldığı bölgede oluşabilecek fazla su taşkınlarında suya yön verebilecek şekilde firmamız tarafından hazırlanmaktadır. Oluk taşları, fazla su akıntılarının çevre düzenlemesine zarar vermemesi için uygun alanlarda kullanılmaktadır.

Kaliteli Ürünler

Firmamız, bazalt taşı ürünlerini kullanım amaçlarına uygun kaliteli ürünler olarak üretmektedir.

Firmamız, ocaklarında çıkartılan bazalt taşlarından üretilen yapı malzemeleri şunlardır.

  • Plak bordür oluk taşı,
  • Asfalt bordürü,
  • Yol bordürü,
  • Limonluk bordürü,

Plak oluk taşlarını, binaların duvar dipleri, kaldırım kenarları, park bahçe düzenleme su akış yerleri gibi farklı alanlar için dayanıklı malzemeler olarak hazırlanmaktadır. Bazalt taşı, doğal yapısının sert olması ve aşınmalara dayanıklılığı kaliteli ürün olmasını sağlıyor.

Bodrum Bazalt Oluk

Bodrum Bazalt bordür oluk taşı üretimleri, firmamız tarafından farklı ebatlarda hazırlanmaktadır. Daha çok şehir içi yolları kaldırım kenarlarında, yağmur suları ve oluşabilecek diğer su akıntılarını su kanallarına yönlendirmek için kullanılmaktadır. Bodrum bazalt taşı ürünleri, dekoratif özellikleri ve dayanıklılıkları ile bilinmekte ve inşaat alanlarında kullanılmaktadır. Bina ve site çevre düzenlemelerinde de hem dekor oluşturma hem de çevrenin su akıntılarının oluşturacağı zararlara karşı korunması için önemli yapı elemanlarından birisidir.

Profesyonel İşlemler

Bazalt taşların, doğada bulunduğu yerden çıkartılması ve işlenmesi profesyonellik istemektedir. Firmamız, profesyonel ekipleri ile bazalt taşları, plak bordür türlerinde şekillendirmekte ve oluk taşı tasarımlarını ortaya koymaktadır. Belirlenen ölçülere göre Bodrum plak bordür oluk taşı üretimleri yaptığımız için ürünlerimiz kullanım yerlerine uyumlu olarak rahat kullanılabilmektedir. Oluk taşlarının hazırlanmasında profesyonel işçilik yaparak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Granit plak ihtiyacınızı karşılayacak linkinden ulaşa bilirsiniz. https://www.ergagranit.com.tr/granit-taslari/

PAYLAŞ
REFERANSLAR
Devam Eden Projeler
Marmaris Küp Taş

Doğa insanlara, çeşitli özelliklerde volkanik taş çeşitleri sunmaktadır. Firmamız, bu taşları kurmuş olduğu madenler ile çıkartarak, kullanım yerlerine göre düzenlemektedir. Marmaris küp taş çeşitleri daha çok granit volkanik taşlarıdır. Granit, insanlar tarafından yüzyıllarca öncesinde bu yana zemin döşeme işlemlerinde sağlam bir malzeme olarak kullanılmaktadır. Küp taşı üretimlerimizi, kare, küp şeklinde yapıyoruz. Küp Taşlar Marmaris küp […]

Diyarbakır Andezit

Andezit taşı, volkanik püskürük taşlarından birisidir ve mor ya da eflatun renklerde bulunmaktadır. Diyarbakır antezit madenlerimizde, grimsi ve siyah renk çeşitlerine de rastlanılabilmektedir. Benekli yapısından dolayı kaymaz zemin oluşturmalarında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Aşınmalara karşı dayanıklıdır ve binaları duvarlarının tamamında ya da bir bölümü kaplama işlemlerinde kullanılabilmektedir. Doğal taş özelliklerinden dolayı kullanım alanlarında birçok avantaj sağlamaktadır. Diyarbakır […]

Tunceli Bazalt Taşı Projemiz

Tunceli bazalt taşı projemiz detaylarını siz değerli site ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz ile paylaşmak istedik. Tunceli valiliği ve belediyesi bünyesinde. Tunceli Ovacık Gözeler’de Çevre düzenleme ve peyzaj düzenleme işlerini üstlenerek Gözeleri çevreye uygun tabiyatını bozmadan kısa bir süre içinde Çalışmalarımıza başlamış ve bitirmek için tüm hızı ile ekip ve ekipmanlarımız devam etmektedir. Erga Granit Madencilik Şirketini […]

Haber Bültenimize Kayıt Olun!

Ürünler, özel teklifler ve kampanyalardan haberdar olmak için hemen kayıt olun.