fbpx
Whatsapp
Şimdi Ara
Konum
Doğal Taşın Marka Adresi
ERGA GRANİT

Bodrum Bahçe Peyzaj Taşı

Bodrum Bahçe Peyzaj Taşı
AÇIKLAMA

Doğal taşlar peyzaj mimarisinde en fazla tercih edilen ürünlerden birisidir. Bodrum bahçe peyzaj taşı estetik görünümü ve kalitesiyle ülkemizin her yerinde peyzaj işlemlerinde kullanılmaktadır. Bodrum bahçe peyzaj taşları bazalt formda olup dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

Birçok alanda kullanıma uygun olan bu doğal taşlar tarih boyunca da önemli yapıların ortaya çıkmasında önemli bir yere sahiptir. Türkiye’nin doğal taş sektöründe öncü kuruluşu olarak her alanda kullanılabilen en kaliteli peyzaj taşlarını üretiyoruz. Deneyimli ekiplerimiz ile geniş bir alanda doğal taş uygulamalarını gerçekleştiriyoruz.

Bodrum Bahçe Peyzaj Taşı Kullanım Alanları

Bodrum Bahçe Peyzaj Taşı
Bodrum Bahçe Peyzaj Taşı

Tarih boyunca bazalt doğal taşlar birçok alanda kullanılmış ve günümüze kadar doğal görünümü bozulmadan ulaşmayı başarmıştır.

Bodrum peyzaj taşlarının kullanıldığı bazı alanları ise şöyle sıralamak mümkündür;

  • Kaldırımlar,
  • Bahçe yürüyüş yolları,
  • Parklar,
  • Havuz kenarları,
  • Kamelya zeminleri,
  • Bahçe duvarları,
  • Yapıların duvar süslemesi,

Bunlara benzeyen birçok alanda farklı desen ve renklere sahip peyzaj taşları kullanılmaktadır. Ülkemizin lider doğal taş merkezi olarak en kaliteli peyzaj taşlarını peyzaj mimarisi ile buluşturuyoruz.

Bodrum Peyzaj Taşı Uygulamaları

Bodrum Peyzaj Taşı Uygulamaları
Bodrum Peyzaj Taşı Uygulamaları

En kaliteli doğal taşların şık bir tasarımla göz alıcı hale getirilmesinde deneyimli taş ustalarımızla birçok alanda uygulamalar gerçekleştiriyoruz. Doğal Bodrum peyzaj taşlarının uyumlu bir şekilde uygulanması için gereken tüm deneyime sahip ustalarımız kısa sürede en kaliteli işçiliği sergileyerek birçok yaşam alanına yeni bir anlam kazandırmaktadır. Oldukça dayanıklı olan doğal taşlar asırlar boyunca bütünlüğünü ve renklerini koruyarak adeta tarihe meydan okumaktadır. Doğal taşların bu hale gelmesinde ise ustalığın önemli bir payı bulunmaktadır.

Bodrum Peyzaj Taşı Neden Tercih Edilmeli? Bodrum’da ve ülkemizin birçok yerinde bulunan tarihi yapılarda doğal peyzaj taşları kullanılmıştır. Bunun sebeplerini ise sağlam olması, renkleri, işlenebilir olması ve estetik yapısı şeklinde saymak mümkündür. Geçmişte doğal taşların işlenmesinde maharetli taş ustaları kullanılırken sahip olduğumuz teknoloji ile doğal taşların daha kaliteli ve şık bir görünüme kavuşmalarını sağlıyoruz. Kadromuzda bulunan deneyimli ustalarımız ise birçok alanda doğal taş döşeme işlemlerini geçekleştirerek yaşam alanlarına yeni değerler katıyor.

Firmamızda bodrum doğal taş ürünlerini görmeniz için. linkini takip edebilirsiniz. https://www.ergagranit.com.tr/bodrum-dogal-tas/ tüm ürünler için erga granit iletişim bölümünü kullana bilirsiniz.

PAYLAŞ
REFERANSLAR
Devam Eden Projeler
Marmaris Küp Taş

Doğa insanlara, çeşitli özelliklerde volkanik taş çeşitleri sunmaktadır. Firmamız, bu taşları kurmuş olduğu madenler ile çıkartarak, kullanım yerlerine göre düzenlemektedir. Marmaris küp taş çeşitleri daha çok granit volkanik taşlarıdır. Granit, insanlar tarafından yüzyıllarca öncesinde bu yana zemin döşeme işlemlerinde sağlam bir malzeme olarak kullanılmaktadır. Küp taşı üretimlerimizi, kare, küp şeklinde yapıyoruz. Küp Taşlar Marmaris küp […]

Diyarbakır Andezit

Andezit taşı, volkanik püskürük taşlarından birisidir ve mor ya da eflatun renklerde bulunmaktadır. Diyarbakır antezit madenlerimizde, grimsi ve siyah renk çeşitlerine de rastlanılabilmektedir. Benekli yapısından dolayı kaymaz zemin oluşturmalarında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Aşınmalara karşı dayanıklıdır ve binaları duvarlarının tamamında ya da bir bölümü kaplama işlemlerinde kullanılabilmektedir. Doğal taş özelliklerinden dolayı kullanım alanlarında birçok avantaj sağlamaktadır. Diyarbakır […]

Tunceli Bazalt Taşı Projemiz

Tunceli bazalt taşı projemiz detaylarını siz değerli site ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz ile paylaşmak istedik. Tunceli valiliği ve belediyesi bünyesinde. Tunceli Ovacık Gözeler’de Çevre düzenleme ve peyzaj düzenleme işlerini üstlenerek Gözeleri çevreye uygun tabiyatını bozmadan kısa bir süre içinde Çalışmalarımıza başlamış ve bitirmek için tüm hızı ile ekip ve ekipmanlarımız devam etmektedir. Erga Granit Madencilik Şirketini […]

Haber Bültenimize Kayıt Olun!

Ürünler, özel teklifler ve kampanyalardan haberdar olmak için hemen kayıt olun.