fbpx
Whatsapp
Şimdi Ara
Konum
Doğal Taşın Marka Adresi
ERGA GRANİT

Beypazarı Bazalt

Beypazarı Bazalt
AÇIKLAMA

Beypazarı Bazalt Taşı: Doğal taşlar yer altından çıkarılarak çok önemli bir ticaret ve inşaat malzemesine dönüşür. Bu taşların işlenmesi, üretilmesi, şekil verilmesi işlerinin her birinde madencilik ilkeleri ile hareket edilir. Bu alanda bu çeşitlilikte ürünler üretilerek firmalar ve kişilere tüm ihtiyaçları sunuluyor.

Cam ve optik sanayisinden heykelciliğe kadar pek çok alanda kullanılan doğal taşları işlemek için birçok koşulu yerine getirmek gerekir. Bu koşullardan birisi doğal taşın bulunduğu alanın özellikleridir. Bu alanda ormanlık yapılar, kişisel araziler veya kıymetli alanlar bulunması bu taşları işlemeye engel olur. Bu alanların sorun çıkarmaması durumunda ham maddenin işlenebilir özellikte olması, kapladığı alan ve mineral madde oranı gibi etkenler devreye girer.

Beypazarı Bazalt taşı Ürünleri ve uygulamaları

Tüm bu şartlarla üretim yaparak sektöre birçok ürün hizmeti sunuyoruz. Granit taşı, bazalt taşı ve andezit taşı başta olmak üzere birçok doğal taşta üretim söz konusudur. Özellikle Diyarbakır, Bergama ve Beypazarı bazalt açısından önemli alanlardır.

Beypazarı Bazalt Ürün Kategorileri

Farklı doğal taşların üretiminin yapılması nedeniyle farklı ürün grupları ve kategorileri oluşmuştur. Bu kategoriler ürünlerin farklı üretim tarzlarından geçmesi ile ortaya çıkar.

Bu ürün kategorileri arasında şunlar bulunur:

 • Granit ürün grupları,
 • Granit oluk üretimleri,
 • Granit plaka üretimleri,
 • Granit bordür ürünleri,
 • Bazalt ürün grupları,
 • Bazalt küp taşların üretimi,
 • Andezit ürün grupları,
 • Diyabaz ürün grupları gibi pek çok farklı kategori seçeneği mevcuttur.

Gerçekleştirilen Projeler

Erga Bazalt olarak birçok ürün kategorisi ile ürün çeşitliliğinde hizmet veriyoruz. Birçok alanda yer edinmemiz nedeniyle kamu kurumları ve özel kurumların pek çoğunda projeler üretmemizi sağlamıştır. Bu projeler zamanında teslim edilmiş ve üstün müşteri memnuniyeti sağlanmıştır.

Yapılan projeler arasında şunlar sayılabilir:

 • Of Spor Kompleksi Yapılması,
 • Çardak Emniyet Amirliği’nin Yapımı,
 • Gaziantep Diş Hastanesi Yapımı,
 • Fatsa Devlet Hastanesi Yapımı,
 • Çanakkale Ecebat Yapımı
 • Erbil Granit Küp Taş İmalatı,
 • Erzurum Kara Yolları Yapılması gibi pek çok proje tamamlanmıştır.

Bu projelerde en nitelikli malzemeler özenle kullanılmış ve uzman ekip ile oluşturulmuştur. Bazalt taşı fiyatları için tıklayınız.

PAYLAŞ
REFERANSLAR
Devam Eden Projeler
Tunceli Bazalt Taşı Projemiz

Tunceli bazalt taşı projemiz detaylarını siz değerli site ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz ile paylaşmak istedik. Tunceli valiliği ve belediyesi bünyesinde. Tunceli Ovacık Gözeler’de Çevre düzenleme ve peyzaj düzenleme işlerini üstlenerek Gözeleri çevreye uygun tabiyatını bozmadan kısa bir süre içinde Çalışmalarımıza başlamış ve bitirmek için tüm hızı ile ekip ve ekipmanlarımız devam etmektedir. Erga Granit Madencilik Şirketini […]

Diyarbakır Bazalt Taş

Diyarbakır Bazalt Taş: Yeryüzünde çeşitli jeolojik olaylar ve afetler sonucunda çok farklı taşlar ortaya çıkar. Bu taşlar farklı içeriklere ve farklı yapılara sahiptir. Bu taşların içeriğinde farklı mineral değerlerinin bulunması farklı alanlarda değerlendirilmesi için işlevsel olur. Bu nedenle her taş yerinde, amacında ve olması gereken işlevinde değerlendirilmelidir. Bu taşlardan bazıları güçlü ve dayanıklı yapısı sayesinde […]

Malatya Granit Taşı

Malatya Granit: Doğal taşlar doğadan çıkarılarak kullanılan temel inşaat malzemeleridir. Bu taşlar üstün mineral yapıları, değerli içerikleri ve sağlam yapıları sayesinde pek çok alanda sıkça kullanılır. Bu alanlarda kullanımı yanında pek çok yardımcı ürünler de ortaya çıkarırlar. Bu alanda yapılan nitelikli madencilik işleri, nitelikli yöntem kullanımı ve modern alt yapı şartları sayesinde birçok firma tarafından […]

Haber Bültenimize Kayıt Olun!

Ürünler, özel teklifler ve kampanyalardan haberdar olmak için hemen kayıt olun.