fbpx
Whatsapp
Şimdi Ara
Konum
Doğal Taşın Marka Adresi
ERGA GRANİT

Beypazarı Bazalt

Beypazarı Bazalt
AÇIKLAMA

Beypazarı Bazalt Taşı: Doğal taşlar yer altından çıkarılarak çok önemli bir ticaret ve inşaat malzemesine dönüşür. Bu taşların işlenmesi, üretilmesi, şekil verilmesi işlerinin her birinde madencilik ilkeleri ile hareket edilir. Bu alanda bu çeşitlilikte ürünler üretilerek firmalar ve kişilere tüm ihtiyaçları sunuluyor.

Cam ve optik sanayisinden heykelciliğe kadar pek çok alanda kullanılan doğal taşları işlemek için birçok koşulu yerine getirmek gerekir. Bu koşullardan birisi doğal taşın bulunduğu alanın özellikleridir. Bu alanda ormanlık yapılar, kişisel araziler veya kıymetli alanlar bulunması bu taşları işlemeye engel olur. Bu alanların sorun çıkarmaması durumunda ham maddenin işlenebilir özellikte olması, kapladığı alan ve mineral madde oranı gibi etkenler devreye girer.

Beypazarı Bazalt taşı Ürünleri ve uygulamaları

Tüm bu şartlarla üretim yaparak sektöre birçok ürün hizmeti sunuyoruz. Granit taşı, bazalt taşı ve andezit taşı başta olmak üzere birçok doğal taşta üretim söz konusudur. Özellikle Diyarbakır, Bergama ve Beypazarı bazalt açısından önemli alanlardır.

Beypazarı Bazalt Ürün Kategorileri

Farklı doğal taşların üretiminin yapılması nedeniyle farklı ürün grupları ve kategorileri oluşmuştur. Bu kategoriler ürünlerin farklı üretim tarzlarından geçmesi ile ortaya çıkar.

Bu ürün kategorileri arasında şunlar bulunur:

 • Granit ürün grupları,
 • Granit oluk üretimleri,
 • Granit plaka üretimleri,
 • Granit bordür ürünleri,
 • Bazalt ürün grupları,
 • Bazalt küp taşların üretimi,
 • Andezit ürün grupları,
 • Diyabaz ürün grupları gibi pek çok farklı kategori seçeneği mevcuttur.

Gerçekleştirilen Projeler

Erga Bazalt olarak birçok ürün kategorisi ile ürün çeşitliliğinde hizmet veriyoruz. Birçok alanda yer edinmemiz nedeniyle kamu kurumları ve özel kurumların pek çoğunda projeler üretmemizi sağlamıştır. Bu projeler zamanında teslim edilmiş ve üstün müşteri memnuniyeti sağlanmıştır.

Yapılan projeler arasında şunlar sayılabilir:

 • Of Spor Kompleksi Yapılması,
 • Çardak Emniyet Amirliği’nin Yapımı,
 • Gaziantep Diş Hastanesi Yapımı,
 • Fatsa Devlet Hastanesi Yapımı,
 • Çanakkale Ecebat Yapımı
 • Erbil Granit Küp Taş İmalatı,
 • Erzurum Kara Yolları Yapılması gibi pek çok proje tamamlanmıştır.

Bu projelerde en nitelikli malzemeler özenle kullanılmış ve uzman ekip ile oluşturulmuştur. Bazalt taşı fiyatları için tıklayınız.

PAYLAŞ
REFERANSLAR
Sıkça Sorulan Sorular
Işlenmiş Granit Nedir?

Işlenmiş Granit Nedir?  Erga Granit yüksek miktarda granit üretimini yapan ve bloklar halinde kesilip sonradan makinelerden geçerek işlenme sürecine girerek piyasaya sürülmektedir. Ürünler kıtaların ve Dünya’nın imzası olarak tanımlayabileceğimiz bir oluşumdur. Diğer kayalık Merkür, Venüs ve Mars gibi gezegenler, Dünya’nın okyanus tabanında görüldüğü gibi granit ile kaplamışlar’dır. Fakat yalnızca Dünya bol miktarda bu güzel ve ilgi çekici kaya türüne sahiptir. Tüm Projelerinize Uygun ölçülerde granit taşını işlemekteyiz Granit Nedir? Yazımızı takip ede bilirsiniz..

Andezit Taşı Nedir?

Doğal Taşlardan Pembemsi Renkleri olan Andezit, tersiyer ve kuvaterner dönemlerdeki volkanik hareketlere bağlı olarak oluşmuş kor kayaç’tır. Türkiye’de Ankara Gölbaşı’nda en çok üretilen ürünlerdendir. Erga Granit Şirketi Tüm ürünlerini farklı projelerde kullanmaktadır. Andezit taşı ihtiyacınızı karşılayacak potansiyele Sahip Hemen Andezit taşı fiyatları için ziyaret ediniz Andezit taşı nedir?.. Yazımızı Takip edip detaylı bilgi sahibi ola bilirsiniz.

Küp taş İşçiliği Nasıl Yapılır?

Erga Granit Şirketleri Granit küp taşların işçiliğini 4x6x6, 6x8x8 veya 8x10x10 ebatlarında kesilerek döşeme işlemi için hazırlanmaktadırlar. Bu kesim işlemi kırma veya sulu kesim ile gerçekleştirilmektedir. Ancak renklerde solma yaşanmaması adına, granit küp taş ustaları doğal granit küp taşları döşemeyi tercih etmektedirler. Böylelikle granit doğal halini korur ve daha az mekanik işleme maruz kalarak doğal rengini yüzyıllar boyunca kaybetmez. Daha kapsamlı bilgi sahibi olmak istermisiniz. Granit Nedir….? Yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Bazalt taşı ne demek?

Bazalt Nedir? Dünyada yer altında binlerce çeşit madeni taş bulunur. Nadir bulunanlar fiyat olarak oldukça fazla değerliyken çok fazla bulunanlar da uygun fiyatlara satılırlar. Örneğin altın ve gümüş gibi madenler diğer madenlere göre hep değerli olmuşlardır. Bu tarihin geçmişinde böyle olduğu gibi günümüzde de aynıdır ve gelecekte de aynı şekilde devam edecektir.

Ancak kömür ve demir gibi madenler yer altında fazla bulunduklarından altın madenine göre daha uygun fiyatlara satılır. Yer altından çıkarılan madenlerden biri olan bazalt taşı da bu kategoriye girer. Lavların yer altından yeryüzüne çıkarak soğuması ve büzülmesi ile meydana gelmiş olan bu kayaç türü de çok fazla bulunabilir olduğundan diğer madenlere göre daha uygun fiyatlara sahip olunabilmektedir. Bazalt nedir?  sayfamızı ziyaret et.

Mermer Çeşitleri Nelerdir?

Mermer Çeşitleri KÜTAHYA SİYAH , DİAGONAL MARMARA | MERMER, AFYON BEYAZI | MERMER, GOLD BEJ | MERMER, DENİZLİ AÇIK TRAVERTEN, EMPERADOR KOYU | MERMER, EMPERADOR AÇIK | MERMER, LOTUS ROSALIA | MERMER, MARON MARINACE | MERMER Daha Fazla Bilgi için ve Fiyatlar için Şirketimizle İletişime Geçiniz.

Devam Eden Projeler
Diyarbakır Bazalt Taş

Diyarbakır Bazalt Taş: Yeryüzünde çeşitli jeolojik olaylar ve afetler sonucunda çok farklı taşlar ortaya çıkar. Bu taşlar farklı içeriklere ve farklı yapılara sahiptir. Bu taşların içeriğinde farklı mineral değerlerinin bulunması farklı alanlarda değerlendirilmesi için işlevsel olur. Bu nedenle her taş yerinde, amacında ve olması gereken işlevinde değerlendirilmelidir. Bu taşlardan bazıları güçlü ve dayanıklı yapısı sayesinde […]

Malatya Granit Taşı

Malatya Granit: Doğal taşlar doğadan çıkarılarak kullanılan temel inşaat malzemeleridir. Bu taşlar üstün mineral yapıları, değerli içerikleri ve sağlam yapıları sayesinde pek çok alanda sıkça kullanılır. Bu alanlarda kullanımı yanında pek çok yardımcı ürünler de ortaya çıkarırlar. Bu alanda yapılan nitelikli madencilik işleri, nitelikli yöntem kullanımı ve modern alt yapı şartları sayesinde birçok firma tarafından […]

Elazığ Bazalt Taşı Ürünleri

Elazığ bazalt: Ülkemiz’de doğal taşlar bakımından oldukça fazla zengindir. Çeşit çeşit taşlar bulunur. Bu taşlar maden ocaklarında çıkarılmayı bekler. Ülkemizde birçok maden ocağı bulunur. Bu ocaklardan doğal bazalt taşlar usta işçiler tarafından özenle ve emekle çıkarılır. Daha sonra bu taşlar uzman ellerde özveri ile işlenir, şekillenir. Bu taşlardan bir tanesi de bazalttır. Ustası tarafından işlendiğinde […]

Haber Bültenimize Kayıt Olun!

Ürünler, özel teklifler ve kampanyalardan haberdar olmak için hemen kayıt olun.