Doğtaş Yatak Odası Modelleri

Yatak odası günün sonunda yorgunluğun atıldığı evin en sessiz ve en konforlu köşesidir. İnsana huzur veren renklerin seçilmesi yatağın ergonomik olması gerekir. Doğtaş 2020 koleksiyonunda sizlere 16 yeni yatak odası modeli ile hizmet vermektedir.

Mayer Yatak Odası

Doğtaş Yatak Odası Modelleri

Sade ahşap ve beyaz tonlarında spor tarzı bir yatak odası takımıdır. Yüksek ayaklı karyola, şifonyer ve komodin kullanılmış. Şifonyer ve komodinin birer rafı açık bırakılmış. Dolap sürgülü iki ve üç kapılı olarak dizayn edilmiş. Ön tarafında ayna kullanılmış. Böylece giyinme sırasında ekstra bir aynaya gerek kalmıyor. Fiyatı 4.980 TL.

Alice Yatak Odası

Altın sarısı dolap kulpları ve bembeyaz dolapları ile ilgi çekiyor. Karyolada 160 cm ve 180 cm’lik iki seçenek bulunuyor. Üzerine ayna monte edilmiş dolaplar da istenirse 2, 3, 5 veya 6 kapılı; istenirse sürgülü veya köşe dolap olarak kullanılabiliyor. Yatak, şifonyer ve komodinin yüksek ve kibar ayakları bulunuyor. Fiyatı 5.188 TL.

Diamond Yatak Odası

Pırlantadan ilham alan tasarımında hafiflik ve konfor göze çarpıyor. Fiyatı 12.080 TL.

Gold Yatak Odası

Ceviz ağacı rengi mobilyalarıyla dikkat çekiyor. Ayakucu pufu da bir başka detay… Fiyatı 10.908 TL.

Catherine Yatak Odası

Gösterişli baza başlığı ile diğer modellerden ayrılıyor. Koyu renk tonlarını sevenler için ideal. Fiyatı 10.900 TL.

Casablanca Yatak Odası

Rahat ve konforlu yapısı ve yumuşak başucu pufu uykumuzu getirdi. Komodin ve şifonyerlerde kulp kullanılmamış. Fiyatı 9.592 TL.

Palermo Pera Yatak Odası

Sakin ve klasik ahşap görünümlü bir yatak odası. Pofuduk baza başlığı çok hoş. Bazalıve bazasız karyola seçenekleri bulunuyor. Komodin ve şifonyerlerde yuvarlak kulplar kullanılmış. Fiyatı 7.733 TL.

Riena Yatak Odası

Beyazın asaleti geçmişin zarafeti ile buluşmuş bu modelde. Fiyatı 8.503 TL.

Louisa Yatak Odası

Modüler yapıda istenildiği kadar ekleme çıkarma yapılabilen dolapları ile dikkat çekiyor. Konforlu baza başlığı da diğer bir dikkat çekici unsur. Fiyatı 8.718 TL.

Hector Yatak Odası

Sade, rahat ve nefes alan bir oda… Fiyatı 9.990 TL.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir